Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Po co sie przyznawac do tego, ze sie jest prawikiem?

Polecane posty

Gość Miguel Roman
Kasa daje pewność siebie. Możesz chodzić do klubów. MOżesz gdzieś sobie pojechać. A jak chodzi o te gadki o wartościowych facetach to myślę że wielu już chce teraz zwymiotować bo to są tylko puste słowa. Nawet jeśli powie to 40 dziewczyn to jakie to ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiara mi się jawi jako bardzo wartościowy chłopak, a że zamknięty w sobie? To wcale niczego nie przekreśla. Po prostu duszą towarzystwa to on nigdy nie będzie." A kto to jest wartościowy chłopak? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyżbyś był kopią creama?" Nawet mnie nie obrażaj. "Wiara mi się jawi jako bardzo wartościowy chłopak, a że zamknięty w sobie?" Bardzo żałuję, ze zarchiwizowałem swoich rozmów na gg z dziewczynami ze studiów bo nie uwierzyłabyś co wypisywały mi. Wychodziło, że jestem facet marzenie; wspaniale zbudowany, wygadany, czuły, inteligentny, ciepły, znający się na modzie, dbający, szczery i inne przymiotniki. No to chyba można założy , że ową wartościowość osiągnąłem. Tylko jakoś dziwnie się to nie przekuło na rzeczywistość. "To wcale niczego nie przekreśla. Po prostu duszą towarzystwa to on nigdy nie będzie." I dlatego zawsze z takimi przegra. Kobiety wolą towarzyskich facetów niż samotnych milczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
Czy ma, czy nie, to ja lubię PBW, bo jest mądry chłop i nie chami w przeciwieństwie do niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caderousse
Przecież to oczywiste, że nie chodzi o to, że chłopak jest do niczego, tylko o to, że posiadając taki charakter trudno zawrzeć z kobietą bliższą znajomość. Tak więc zamiast kłocić się między sobą i rozwodzić się jaki typ mężczyzny najbardziej podoba się kobietom, lepiej pomyśleć 'co dalej?', jak osiągnąć to, o czym się marzy, jak wyrwać się z tej ponurej samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
Pewnie lepiej być chamidłem niż "wartościowym chłopakiem". Ciekawe.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnie lepiej być chamidłem niż "wartościowym chłopakiem". Ciekawe." Kretynka. Mylicie chamstwo z męskością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguel Roman
Dalej trzeba żyć i nie myśleć o dziewczynach i mieć złudne marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
To była niezwykła autoironia Darker. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caderousse
""Pewnie lepiej być chamidłem niż "wartościowym chłopakiem". Ciekawe." Kretynka. Mylicie chamstwo z męskością." A Ty męskość z zarozumialstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoOoOsEr
Co tam leszcze? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A Ty męskość z zarozumialstwem." Ja nie jestem męski. Jestem nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
Nie rozumiem jak można tak mówić o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Koleżanka z kutasem " Coś w tym jest. Z reguły takie określenie jest stosowane w kontekscie faceta, która przegrywa rywalizację. 🖐️ Coś w stylu "jest bardzo wartosciowy ale przy tamtym mam motyle w brzuchu" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie rozumiem jak można tak mówić o sobie." A czego się spodziewałaś? Że ja tu jakiegoś super samca udaję? Jestem dno dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "A kto to jest wartościowy chłopak?" A właśnie! Od razu chciałabym zaznaczyć, że nie uważam, że wartościowy równa się prawiczek. :) PBW ale jak można działać? "to ja lubię PBW, bo jest mądry chłop" Ja też go polubiłam, mam ciepłe odczucia w stosunku do niego. Darker "I dlatego zawsze z takimi przegra. Kobiety wolą towarzyskich facetów niż samotnych milczków." A Ty skąd w ogóle wiesz co wolą kobiety?! Nie masz o tym pojęcia, a piszesz jakbyś był znawcą. I jeszcze jedno. Nie każdy jest tak zaślepiony, żeby dążyć do swojego określonego typu partnera. Właściwie to rzadko to się zdarza, aby ktoś był z tym kogo tam sobie w główce wykreował. Dlatego nawet dziewczyna, która chce kogoś towarzyskiego, być może zdecyduje się na faceta takiego jak Wiara. "Nawet mnie nie obrażaj." A co? Zgwałcisz mnie i pobijesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caderousse
""A Ty męskość z zarozumialstwem." Ja nie jestem męski. Jestem nikim." A tam. Po prostu jesteś zgorzkniały i sfrustrowany i wypisujesz różne rzeczy, by jakoś rozładować złe napięcie. Wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguel Roman
Niestety ale Prawiczek bez wiary nie będzie miał dziewczyny albo za 20 lat. Facet nawet nie rozmawia z ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoOoOsEr
Co tam Aneta laleczko? Jak Wam się podoba mój nowy image bad boya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
Swoją drogą powinnam się z tym zgodzić, chociażby ze względu na to, że mnie obraziłeś niejednokrotnie, co wynikało tylko z tego, że nie zaczaiłeś o co mi chodziło. Ale zważywszy, że to tylko forum i nie wiesz kim jestem, to ci napiszę, że kiedyś cię bardzo lubiłam na kafe, nawet się podkochiwałam w tobie internetowo, do momentu kiedy mnie kiedyś też nie zbluzgałeś jak pisałam na pomarańczy. Może ci to humor poprawi, chociaż kogo by to obchodziło, ale co mi szkodzi. Nie zubożeję. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguel Roman
Darker był zawsze taki sam więc pewnie widziałaś w nim bad boya dlatego go kochałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
Nie przesadzaj z tym KOCHAŁAŚ. :D Podkochiwałaś bardziej oddaje istotę sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A Ty skąd w ogóle wiesz co wolą kobiety?!" Do wielu startowałem. "Nie masz o tym pojęcia, a piszesz jakbyś był znawcą." Piłki jak Beckham nie kopnę ale wyliczę siły działające na nią. Tak, jestem w pewnym stopniu znawcą. Pośmiej się. "I jeszcze jedno. Nie każdy jest tak zaślepiony, żeby dążyć do swojego określonego typu partnera." To głównie kobiety mają określony typ partnera. Mężczyźni są mniej wybredni. Panna nie ma auta, dobrej pracy, mieszka z matką? No problem. a spróbujcie w drugą stronę :D "Dlatego nawet dziewczyna, która chce kogoś towarzyskiego, być może zdecyduje się na faceta takiego jak Wiara." Ale czemu się na niego zdecyduje? Do tej pory żadna się nie zdecydowała nawet na seks więc co popchnie kobietę do związku z nim? Chyba wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie: Desperacja. Bo co innego gdy 30-stka na karku, koleżanki mają mężów, konkretnych facetów brak a tu tymczasem gość co dobrze zarabia, nie pije, nie pali, nie ma wyroków na koncie, wraca do domu punktualnie zaraz po robocie tak, ze zegarek można nastawiać. szczera miłość od pierwszego wejrzenia po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grander
mr - żaden prawiczek z kafe w wieku 23-25+ nie bedzie mial dziewczyny chyba ze w przyszlym wcieleniu. po prostu nie kazdemu jest pisane zycie z kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoOoOsEr "Co tam Aneta laleczko? Jak Wam się podoba mój nowy image bad boya?" Świetnie podszywie! Let me be your dirty fucking bitch. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest oczywiste ze nie
bedziemy miec albo zawsze mozna sobie zarty porobic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoOoOsEr
To nie podszyw. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i nie wiesz kim jestem" Chyba detektywa zatrudnię. Straszna podnieta swoją anonimowością na tym forum "to ci napiszę, że kiedyś cię bardzo lubiłam na kafe, nawet się podkochiwałam w tobie internetowo" Dzięki za informację. Na twoim przykładzie określenie Patologiczna Nieśmiałość nabrało dla mnie nowego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×