Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meaaa

Ismigen - czy ktoś podawał?

Polecane posty

Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie, zapisz się, a ja Ci wszystko wytłumaczę i podam szczegóły http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
Dnia 14.02.2015 o 17:37, Gość Karioka14 napisał:

Ja też już stara baba jestem 😉 A na anginy ropne choruję już 15 lat... Mam skierowanie na wycięcie migdałków (tak, dopiero teraz), ale termin dopiero maj 2016, więc ratuję się czym mogę. Aktualnie jestem na trzeciej tabletce, trzeciego listka. Czasem pobolewają mnie migdałki, nawet teraz, ale póki co nie chorowałam. Zobaczymy czy pomoże, oby, bo mam już dość antybiotyków, angin po 40 stopni i chorowania dwa razy w miesiącu 😕

Temat trochę przedawniony, ale obeszło się bez wycięcia migdałków? Ja dosrałam skierowanie i jestem zapisana jednak będę próbowała jeszcze Ismeginu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×