Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Prawda krótko o zonie.Przy operacji zatrzymało się żonie serce.Nie mieli podstawowych oprzyrządowań wiec reanimowali ją ręcznie przez pół godziny.Skutki do dziś są opłakane.Nie ma pamieci krótkiej więc jak coś rozmawiam za godzine tego nie pamieta.Kilkuletnie wstecz zdarzenia pamieta.Więc jest w domu 2 miesiące i póżniej szpital neurologiczny na 1.5 miesiaca.I tak od roku się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda masz zdolnego taty.Tutaj jest cały szkopuł aby chcieć sie nauczyć.Jeśli się zlekceważy nie zna sie wszystkiego znaczy sredniego zaawansowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko , strasznie Ci wspolczuje . Pracowalam w szpitalu na roznych oddzialach , napatrzylam sie na wszelkie choroby to przerazajace , zrobilam sobie przerwe i tak ta przerwe mam do dzis . Ale wiesz co to piekne ze wspierasz zone . I podziwiam ze dajesz rade . Gdy gre wchodzi powazna choroba , ludzie najczesciej sie zalamuja albo uciekaja od {problemu}... A jakie rokowania sa? Co lekarze mowia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - noo cieszę się z tego powodu nawet :) ja założę się, że jak bym tyle filmów dostał, to pewnie tylko kilka mi znanych a reszta same nowości, które bym przez cały rok chyba ogladał :P bo ja specjalnie nie mam czasu oglądać, zresztą samemu mi sie nie chce oglądać :/ wolę juz co innego porobić... rozbitek - to smutne, praktycznie połowę czasu spędza w szpitalu :/ ale najważniejsze, że chociaż tyle udało się lekarzom uratować i chociaż cieszyć się, że w ogóle żyje, może rozmawiać z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 1990 r pasjonowałem się video.Więc były 4 sztuki 2 niemieckie ,angielskie,koreanśki .Zarżnalem je w ciągu 5 lat tyle filmów ogladałem na video. W 1995 zakupiłem video AKAI i po 12 latach też wysiadł.:DZakupiłem nagrywarkę za 2500 złotych do TV.Wytrzymała 3 miesiące.Lecz firma solidna i wymieniała mi tak 3 razy bo miala gwarancje 2 lata.Po tym okresie wysiadł mi promień lasera i firma zwróciła całą gotówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze, że trafiła na takiego człowieka jak Ty Rozbitku, przynajmniej ma wsparcie i wszystko inne, czego wiele obecnych kobiet pewnie nigdy w życiu nie doświadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jak w maju powiedzieli mi prawde piłem 3 dni i noce płaczać bez przerwy.Oczywiście potężny kac ok tygodnia.Żona mnie rozpoznaje tylko ma paraliż lewej dloni więc wszystko w domu wykonuje sam łącznie z kąpaniem i ubieraniem Jej.Nie ma nadzieji.Powiedzieli abym się modlił aby sie nie pogorszyło.Lecz niestety pogarsza sie lewa strona sie skreca.Jakie cierpienie i katusze przechodze bo nie mogę juz jej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kurcze sami kinomami tutaj :D nie no ja też lubię obejrzeć sobie coś sam, najlepiej wieczorem :) nic tylko słuchaweczki i relaks ;) ale są takie filmy, które chciałoby się obejrzeć jeszcze raz i są to takie filmy, które by się chciało z kimś obejrzeć... ale problem w tym, że nie ma z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was lecz zalewam się łżami .idę sie przespać. --------dobranoc------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbitek jak ma to ci pomoc to zostan .... boze jak mi Ciebie szkoda :(....z checia bym z Toba popisala znaffca a ja tam czy horror czy komedia romatyczna , czy dramat czy sensacja .. uwielbiam ogladac sama filmy i nikt nie jest mi do szczescia potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbitek - wybacz, że Ci przypomnieliśmy to, o czym wolałbyś zapomnieć choć przez chwilę :( no nic, oby sen Ci dobrze zrobił... trzymaj się mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do oglądania filmów, to ja czasem lubię obejrzeć coś sam, a czasem po prostu mi się nie chce... po prostu muszę mieć odpowiedni dzień na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bede uciekac spac ... jeszcze trzy dni pisania ostrego nam zostalo bo od poniedzialku ide do pracy wiec bede tu rzadziej:) ... dzis uciekam ale sie pozegnam nie tak jak ostatnio lece na film bo mnie muli ze zmeczenia mam nadzieje do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to trzeba lubić po prostu ;) ze mnie to taki dziwak, że wielu rzeczy nie lubię, ale jak mam dobry dzień na coś, to z chęcią robię różne rzeczy, których bym nawet nie pomyślał że kiedykolwiek zrobię :P a wiesz, ja ostatnio stwierdziłem, że chyba muszę trochę spoważnieć, bo jak na swój wiek (2 tygodnie temu miałem 22 urodziny) to ja mam czasem dziwne wyskoki ;) potem dziwnie na mnie ludzie patrzą i nie potrafią mnie poważnie traktować gdy trzeba :P ja też potrafię być poważny, tylko problem w tym, że jak ja jestem poważny, to inni sobie dalej jaja robią, bo im się wydaje, że ja non stop taki żartowniś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah standard - zawsze mi się na ważne tematy udziela jak już pora spadać :P heh ok to dokończymy jutro mam nadzieję ;) paa miłego oglądania 😘 dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dla kolejnego :) jak się spało? mi dobrze, aż za dobrze... obudziłem się o 11 i mnie łeb boli :o w dodatku zamulony jestem jak rzadko kiedy, jak bym jakiego kaca miał... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to że tak powiem, jesteś lepsza w łóżku :P a my sie znowu mineliśmy :( ja zjadłem obiad i poszedłem się położyc troche, może mi przejdzie... tylko teraz mam okazje poleżeć, bo potem przyjadą bratanice i mi nie dadzą leżeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afro mówisz? to zapodaj fotke z dedykacja dla pomarańczy :P będą mieli nowe określenia na Ciebie :D a muzyki też lubisz posłuchać czy raczej filmy? :) bo ja chyba bardziej do muzyki ciągnę niż do filmów, przez to jestem z nimi na bakier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosyc fotek na to pojebane forum . hm muzyki slucham jak siedze w metrze , ja nie mam czasu w domu usiasc spokojnie posluchac .. bo u mnie zawsze wszystko na raz jest wlaczone , pralka , tv komp i muzyka , wszystkie dzwieki mi wchodza od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no żartowałem z tą fotką :P ja stwierdziłem już na początku kariery na kafe, że żadnych swoich fotek tu nie dodaję, bo mam gdzieś potem słuchać uwag jakich zakompleksionych kretynów ;) fakt że i tak mam gdzieś ich opinię, ale wiesz szkoda mi czasu na odpisywanie na głupie posty, wolę ten czas przeznaczyć na popisanie z kimś wartościowym :) no a ja właśnie na odwrót :P muzyka to mi cały czas może lecieć, nawet jak coś innego robię :) a na filmy nie mam czasu, bo do tego bym musiał usiąść wygodnie i nic innego nie robić tylko na filmie się skupić ;) i jeszcze najlepiej znaleźć taką porę dnia, gdy nikt mi nie będzie przeszkadzał w oglądaniu jak już chcę sam oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie żona byłaby zachwycona
że piszesz na jakimś babskim forum z kobietami :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×