Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

narq duchu ;) dobrej nocki! sorki ze dzisiaj jakiś nieobecny jestem, za dużo się izoluję od ludzi chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór śpiochy ;) temat zapadł w zimowy sen, czas go obudzić :P co tam u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te znaffca gratulacje
Podobno Prawda jest w ciąży! Zostaniesz tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te znaffca gratulacje
oco co chodzi psychiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te znaffca gratulacje
wprowadzono mnie w błąd.Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no ładnie czego ja się dowiaduję znowu :P to forum nigdy mnie nie przestanie zadziwiać ;) zaraz mi wmówią, że to było zapłodnienie metodą InWire (poprzez łącze internetowe) albo co gorsza InFibre (poprzez światłowód) :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te znaffca gratulacje - a że się tak głupio zapytam, po czym niby wywnioskowałeś, że ja to ojciec? ja też ciekaw jestem bo sam nie wiem jak to się mogło stać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wujciu duchu :D heheh już wiem co mnie tak tu trzyma przy tym forum mimo obecności wrednych trollii HG - nieraz kwiczę ze śmiechu przez nich :P jak zdrowie? już wydobrzałeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć prawda ;) hehe ale wrobili mnie :P co tam? jak samopoczucie? :) wiesz już coś więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda trochę sie spóżniłem bywałem teraz na innym temacie,gdzie żywa dyskusja była. Znaffco zdrówko oki.Tylko dać % :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe duchu :D jak się do %% bierzesz, to znaczy żeś całkiem zdrów ;) ja też nieco kafe zdradziłem z innym forum... dzisiaj też tam niezły kabaret się odstawił ze mną w roli głównej, że aż się gęba sama układa do śmiechu jak tylko sobie przypomnę :P dosłownie kilka dni tam piszę, a już mam chyba ze 2 adoratorki :D jedna dzisiaj przez 1,5 godziny męczyła, próbowała ode mnie wyciągnąć informacje jak wyglądam, bo sobie mnie wyobraziła jako nieziemskie ciacho a tu zonk :P i nie dała sobie wmówić że jest inaczej :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh tak się rozpisałem, że nie zauważyłem że poszedłeś... zatem dobranoc duchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie :) jeszcze nie wiadomo na 100% a na forum już szum :P ehh a tak poza tym co słychać u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to nie forum tylko taka stronka na styl że każdy może wejść i sobie ponarzekać ;) nie wiem sam jak tam trafiłem... pewnie tak samo jak na kafe, szukałem czegoś i mi w łapy wpadł jakiś śmieszny topic i mnie wkręciło :P a o którym iPhonie mówisz? 4S? bo jedni go chwalą a inni narzekają że się chrzani... jak się sprawuje ogólnie? ja tylko pamiętam jedną poważną wpadkę jak wyszła aktualizacja jakiś czas temu, to ludzie ściągali jak opętani że aż serwer się zapchał :D na facebooku siedziałem i wszyscy posiadacze robili zdjęcia ekranów ile to im godzin zostało do ściagnięcia aktualizacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 4 g od roku i chodzil mi jak cacunio ale cos dzisiaj na pasku odblokowania sie zaczal zacinac, resetowalam i juz wlasnie chcialam aktualizowac ale co sie okazalo wystarczylo zebym pare gier usunela i po problemie .. Powiem tak jak kochalam nokie tak teraz jej nienawidze;):) i nie wymienie iphona za nic w swiecie . Telefon pierwsza klasa jestem bardzoo zadowolona. Ja aktualizacje mialam robiona w lutym ale poki co chasa jak szalony tylko ze jak przed chwilka weszlam w te gierki jedna z nich nie byla zgodna z moim softem czy jakos tak ,parametry sie nie zgadzaly usunelam i nie mam problemu :) za duzo gowna sciagam z app store i temu mi sie wiesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo cudów nie ma ;) hehe właśnie to samo słyszałem, że jak się za dużo nie grzebie to śmiga ładnie, ale jak ktoś robi różne "crashtesty" (np ja :D ) to się sypie i trzeba co rusz cold reset robić :P ja nie jestem jakoś blisko związany z jakąś marką konkretną, tylko skaczę z kwiatka na kwiatek tam gdzie mi się w danym momencie opłaca bardziej :) jak SE miał fajne fony, to brałem SE, jak zaczął produkować ustrojstwa to przeskoczyłem do Samsunga i tak sobie skaczę :P ale ja rzadko zmieniam telefony, dopiero czuć przepaść technologiczna między starym a nowym :) następne co będę miał to będzie z jakimś systemem operacyjnym, tylko się jeszcze nie zdecydowałem... z jednej strony kusi Android, bo jest full fajnych aplikacji i pełno rozwiązań na niego ;) a minus taki, że to ma działać na wszystkim, czyli optymalizacja kodu leży i na tanich zabawkach to mordęga :/ a ja póki co biedna studencina, wiec szalał nie będę :P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg ale szybko jakoś dziś wieczór minął... więc pora spać, bo jutro mnie z łóżka dźwigiem trzeba będzie wyciągać :P a jutro ciężki dzień, bo nie dość że praktyki od 8 to jeszcze uczelnia do 19 pewnie :/ ehhh no to spadam ;) do następnego 🖐️ milutkich snów! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×