Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

KoloroweKredki - ale stało sięteraz i cieszmy się :) a zjednoczył nas temat o wszystkim i niczym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego kolorowekredki,ze Znaffca jest wierny temu tematowi i nie widać go na cafe.Może na innym portalu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was ale ciacho wyciagalam z piekarnika a teraz mi moj zadzwonil zebym mu kawe robila bo juz prawie jest:D ok lece :) Dobranoc wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - no bo co mam z debilami gadać? :D przecież większość porządnych ludzi i tak prędzej czy później tutaj trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - no to dobrej nocki :) 😘 ciachem się podzielisz jutro mamy nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffcoo ..... Skrobiesz sobie heheheh;);) LAdy dobranoc;):* Ja myslalam ze ten temat padnie serio na poczatku z znawca go tworzylismy tak powoli i powoli dolaczyl duch rozkrecil bardziej., slawe pomaranczki mi podkrecily a teraz w koncu nowi normalni ludzie tu dolanczaja , fajnieee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie czas.Jak połowica mi zrobi pobudke o 08.00 to będe miał szczęście:DPrędzej to mam przegwizdane i śpiący cały dzień bedę. ----------------deobranoc-----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
branoc duchu 🖐️ prawda - czemu sobie skrobię? u Ciebie? :D com takiego brzydkiego napisał? ;) a temat fajnie że się kręci - o to chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda a jak Ci się mieszka w UK? Ja przez 2 lata byłam na stażu w Szkocji. Strasznie tęskniłam za domem i czułam się obca. Chyba nie potrafię żyć na obczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mowilam wam ze nie jestem w ciazy?? I zamknelam stary rozdzial zycia? Jesliii tak to super jesli nie to juz wiecie. o reszte nie pytajcie boo nie dam satysfakcji pomaranczowym hujom. hm znaffco ty wiesz ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to swieze.. No teraz okazalo sie ze dobrze Kolorowe kredki pomocy ... Moja x Ma Pekniety oczodol.upadla I sie uderzyla Lezy w szpitalu .. Chodzi jak pijana rzuca ja na boki , dostala oczoplasu, rece sie jej trzesa . Ile trwa leczenie? Czy to cos bardzo powaznego;(?? Znaaafcoo co nic nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - domyśliłem się ;) bo miałaś dać znać, ale nic nie mówiłaś... jak byś była to byśmy pewnie teraz o niczym innym nie gadali tylko o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie pisałem, bo poszedłem do kuchni sobie coś do picia zapodać, bo chory jestem to jednak sporo tego idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×