Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Gość tak sie zastanawiam.....
Duch tutaj jest - pod nickiem narzeczony Prawdy. Nie poznaliście go? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
duch to legenda kafeterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
niebanalna osobowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda- ja jutro praca do 21 a później idę z chłopakiem do kina na film 'Listy do M' :) a później spacer po Nowym Świecie i jakaś kawa :) a Ty co planujesz na jutro?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadam do golfa i odjeżdzam.wwwwwwwwwwwwrrrrrrrym trzask prask.Ty swinio co ty sprzedałeś.Koła mi odpadły,kierownica wyskoczyła i ta karoseria sie już rozpada.Chooooooooooleeeeeerrrrrrrrrrrra dupskiem po jezdni jade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam.....
To bardzo miłe. Zaraz wstawię je do wazonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda a może na stronie www.zalukaj.tv Można obejrzeć filmy online, albo wysłać jakiegoś sms-ka i wtedy masz chyba pakiet na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Warszawy :) Aniu słyszałam,że lepiej nie ściągać filmów z torr. i chomika. Podobno wysyłają do ludzi jakieś pozwy i kary z opłatą za ściągnięcie filmu. Są to duże sumy. Ja niczego wolę nie ściągać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, a co bys zrobila Gdybys ktoregos poranka, po udanej probie logowania na kafe, weszla w ULUBIONE, zdecydowanym ruchem myszki nakierowala na swoj topik a tu nagle ..................... pojawilby sie komunikat: " ERROR. TEMAT O PODANYM ID NIE ISTNIEJE "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ipla ogladałem tylko zastanawiam sie jak im wysłać na konto bankowe(taniej jest) jak nie podają swojego?Przez SMS drożej o 20 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch- ale mówisz o ściąganiu filmów. W zalukaj.tv to naprawdę jest mała sumka,więc sms-em można wysłać :) Ania wejdź na temat o kelnerce...ale jaja. Autora dziewczyna się odezwała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daleko od Warszawy Twoja rodzinna miejscowość? :) nie podawaj nazwy,bo to mało bezpieczne tylko napisz w przybliżeniu kilometrowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×