Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

no tak... i kto by pomyślał, że na początku to tylko ja i prawda tutaj pisaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisaliscie
tylko wirtaulnie sie loiliscie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmiecal to forum pewien mitoman pamietam, tworzyl takie historie ze hej mial tysiace nickow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja byłem, ja mam czystą przeszłość na kafe niczym tabula rasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdziuuuuuuuu hahahahahahaha deka jak u ciebie byłem pośmiałem sie jak diabli.Najlepsze z tym murzynem hahahahahahahahahahahahahhahahaha Deka zmień taktykę na kobiecą ,facet zmieknie.Tylko powoli i ostroznie . 21:46 [zgłoś do usunięcia] proxy proxxxy kocham janusza-desznika-ducha cafe -- jakiś goguś mnie próbuje w maliny wpuszczać i biega z jezorem po całym erotyku.Są aparaty hahahahahahahhahaha Witaj Revlonku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę koniecznie stopke zmienic już mi sie opatrzyła :D Tylko jest problem nie pamietam hasła.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deka a czego Ty niew rozumiesz?? revlonek hmmmmmmm znałem taką dziewoję.Jak jesteś facetem zamorduje Cie za ten całus w rekę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywacz jest wulgarny, co pokazał już w innych tematach. A jeśli chodzi o jego inteligencję, to wolę się nie wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę postów czytałem i ta wulgarność to tylko poza aby zmylić czujność.Reaguj spokojnie i wygrasz na tym deka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×