Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Zgadłeś, Znaffco. Duch ma wyczucie i delikatność, których ja nie posiadam, więc może coś się z tego urodzi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deka też byłem cholerycznym introwertykiem lecz życie w realu zmusiło mnie do bycia sangwinikiem.Na wszystko trzeba reagować spokojnie,jak bedziesz z nim polemizować.A TY się wkurzasz i ma nad tobą przewage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz niedawno wszedłem w buty choleryka z taką jedna osobą co nie moge ją za bardzo rozgryść>:PBo jak wytłumaczyć zakłada tematy prawie miłosne a z drugiej strony wygraża się że tam gdzie bywałem zniszczy ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w realu też jestem introwertykiem, tylko czasem lubię się powygłupiać ;) zresztą tutaj nie jest inaczej :) nie wiem jak reszta kafeteriuszy, ale ja się staram jak najlepiej odzwierciedlić swoją osobowość także tutaj... nie jara mnie zgrywanie kogoś kim nie jestem :) atakujących też zawsze wolę dyplomatycznie podejść - grunt to zaskoczyć delikwenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deka a Ty myślisz że On Cię nie śledzi??Analizuje dokładnie Twoje wypowiedzi i zanim otworzysz buzię On już jest nad Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bym musiał cały top przeczytać i wysłać mailem a to już przewyższa skalę moich mozliwości.Nie mam czasu.Codziennie wyjeżdzam rano i wracam póżnym wieczorem.Dziś akurat zastapił mnie syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, to brzmi coraz ciekawiej. Widzę, że naprawdę się przejąłeś. :P To jak go wyprzedzić, bo nigdy nie potrafiłam planować? A ja jestem podobno typem ekstrawertycznym, ale z tym stwierdzeniem bym polemizowała, co udowadniam siedząc tutaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, podszyw zaczął do mnie ''bezpośrednio'' przemawiać w fatalnym momencie, bo dziś czuję coś, co z upodobaniem zarzucają mi kafeterianie, a mianowicie absolutną wewnętrzną pustkę, debilizm i głupotę, odrzucające prostactwo i brak jakichkolwiek mysli dających się nazwać wzniosłymi. Innymi słowy, dzisiejszego dnia jestem idiotką dla samej siebie, co raczej się nie zdarza. Wie, kiedy atakować, dziad jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekalo*_*gowata oznaczyć się tak i w stopce nadmienić.I już masz go w ręku bez żadnej taktyki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W realu to ja jestem bardziej niż uparta. Nie odpuszczam. Taką mam naturę. Boże, jaka ja nudna dzisiaj jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu. Nie nadążam za Twoim tokiem myślenia. Pamiętaj, że jestem dziś prostą dziewuchą, której nie zdołał pobudzić żaden bodziec, więc nie może się ''popisywać''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, jaka ja nudna dzisiaj jestem.-- to mi teraz dowaliłaś>Jacy rozmówcy takie odpowiedzi hahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×