Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

I CIESZYSZ GRUBA MICHE ZE TWOJ TOPIK JEST SLAWNY BOOOOZE MA JUZ TYLE STRONEK O JAAAA TYLE ZE 80% Z TYCH WPSOW TO JEZDZENIE PO TOBIE I UBLIZANIE CI TY TEPA KARYKTURO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro pewnie też nic ciekawego... chociaż ta moja znajoma ma jutro dostać klucze do mieszkania, więc może się przejdę do niej jak mnie zawoła ;) zresztą coś czuję, że pewnie i tak będę musiał do niej wkrótce wpaść żeby jej sieć w nowym domku skonfigurować, bo coś wspominała :) a Ty jakieś plany masz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie też nie mam żadnych planów... lubię iść na spontan :) tak tylko sobie snułem co ewentualnie jutro mógłbym robić, a co z tego wyjdzie to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chyba znowu dzisiaj tego filmu nie odpalę :P na TVP1 coś widzę co się zabawnie zapowiada :) i widzisz tak to ze mną jest :D nie mam kiedy oglądać to co bym chciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niegłupi pomysł :) postaram się znaleźć czas i zmobilizować się do obejrzenia :) to jaki gatunek proponujesz? mi najlepiej wchodzą komedie i thrillerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz rzuciłem okiem na recenzję... trochę kojarzy mi się z "Mrówki w gaciach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie zmuliło... idę nynać do ciepłego wyrka :) 3majcie się wszyscy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sam? hah ale numer :D no to tego widziałem dość dawno temu ;) co prawda nie wiele pamiętam, ale ten motyw z gadającym kutasem mi się wydał podejrzanie znajomy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! :) spalo sie dobrze bo az do 15 :):):) i nie mam sily dzis na filmy bo jestem tak zamulona i mam kaca giganta , wiec musze sie troche podleczyc a jak u Ciebie:)? ps. co do tego filmu mrowy w gaciach mi najbardziej zapadl moment z babcia stara i z tym wibratorem hahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam żony na kafeterii
oglądaliście stonogę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 15? omg ja bym tak długo nie mógł :P a u mnie ok, goście pojechali i szok jaka cisza teraz... :D a ja chyba sobie jeszcze raz ten film obejrzę, bo nie pamiętam kompletnie co tam było, tak dawno to oglądałem... tylko ten jeden motyw mi w głowie zapadł :P ale z tego co pamiętam to taki zbitek czarnego humoru był... dobrze że ja taki też lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej deka ;) zapewne już niedługo ;) a jak wpadną zgniłe pomarańczka, to przed godizną 19 będzie 1000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Znaffcę... Zastanawiam się, jak ta ustawa, czy co to tam jest, o cyberstalkingu wpłynie w jakikolwiek sposób na O2, gdy zacznie się dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie pomózcie
hejka Deka, duch powiedzcie ile lat ma Nowy w Miescie? Podobają mi się jego wpisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×