Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Nowy? Po trzydziescte lekko, ale myślę, że przed czterdziestką... Jeżeli podoba Ci się ten pseudofilozoficzny bełkot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej deka, duchu , znaffco:)🖐️ pilam wczoraj jacka danielssa;) i sie teraz lecze , herbatka;) , pije rzadko ale konkretnie:):):) Duchu .. wczoraj sie nie wylamalam olalam te zgnile male gnioty :)i to co myslalam sie sprawdzilo .. Lady Larwy sprawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie pomózcie
aaaa to super :) podoba mi się on i jego bełkot Dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka - a ma coś takiego wejść? nawet nie wiedziałem... ale podejrzewam, że raczej będzie problem z egzekwowaniem tego i definiowaniem, bo dla jednego owe nękanie to może być jak się zaczynają groźby które mogą wpłynąć na życie poszkodowanego, a dla drugiego to będzie sytuacja gdy ktoś kogoś nazwie głupim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ub.roku piłem CROWN ROYAL koleś z Kanady mi przywiózł skrzyneczke tego.Mówie wam miodzik w uszach.Taka śliwowica na spirytusie.Nic głowa nie bolała po flaszeczce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Prawdo. :) Znaffco, chyba nawet już weszło, nie jestem pewna. Dziwię się, że jeszcze nie było żadnych skarg brzmiących oficjalnie albo artykułów w prasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówicie że Jack to świństwo? ja tam się nie znam, wiem tylko tyle, że wielu studentów w moich kręgach to chwali... ale to studenci - piją wszystko łącznie z Argusami z Lidla :P ja jestem bardziej wybredny, piję tylko sprawdzone rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dane osobowe? omg :o ja tu się bałem nawet swoje zdjęcie umieścić :D i chyba słusznie zrobiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiam Państwa, mając nadzieję ujrzenia tysiąca postów w przyjemnym temacie... Kot właśnie próbuje mi odgryźć palec, co oznacza, że od dwóch godzin, czyli od ostatniego posiłku, umiera z głodu. :) Miłego wieczorku. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deka gdzie idziesz
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mala jedna ??a wiesz gdzie ja to mam:)?? i wiesz gdzie mialam te wasze zaczepki??? w czterech literach . I nie zmienia to faktu ze zwykle podle swinie jestescie i tyle na poczatku mnie to wkurwialo a teraz sram na to co piszecie. Ja wiem jaka jestem i nikomu nie zamierzam tego udowadniac . a Teraz spadaj stad bo nikt cie tu nie zapraszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie problem w tym, że po kilku większych czegokolwiek już smak nie przeszkadza choćby to był największy badziew :D a Desperadosa lubicie? :) bo też się spotkałem z kilkoma opiniami, że to perfumowane gówno, a dla mnie to jedno z nielicznych piw, które mi smakują :P bo mozęcie się śmiać, ale mi na ogół piwo nie smakuje, nie wiem dlaczego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×