Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ragisa

metoda Gabriela

Polecane posty

Gość Minio82
Właśnie dostałam książke od koleżanki , jestem w połowie lektury. Szukałam na stronie internetowej nagrania wizualizacji ale nie ma. Jak je zdobyć? Czy ktoś z tego korzysta? Proszę o info... aż boje się mieć nadzieję, ze to może działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
nagranie medytacji jest na www.metodagabriela.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka
Właśnie kupiłam książkę, zaczynam czytać i równolegle podczytuję od początku tę dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka
Hej, nie przyjdzie tu nikt? Z nowym wydaniem książki może zjawią się nowe czytelniczki, jak ja. Szkoda, że wcześniej nie poznałam tej metody. Świetnie by było tutaj wymieniać się doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasypiając, słuchałam pierwszy raz nagrania do metody Gabriela. Dziwiłam się, że dziewczyny tu piszące zasypiały w trakcie nagrania, a ja też wpadałam co chwila w drzemkę. Może tak właśnie ma być. Dużo nie pamiętam z tego, co było mówione. Ale moja podświadomość to na pewno odebrała. Rano waga troszkę poszła w dół mimo słodyczy jedzonych po południu ;) A, i bardzo dobrze mi się spało :) Ciągle jeszcze czekam, że ktoś do mnie dołączy. Ktoś znudzony ciągłymi dietami, ciekawy bardziej psychologicznej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka
Nikt nie doszedł... :( A ja tu starałam się pisać niedawno, ale moje posty nie wchodziły, nie wiem, dlaczego. Ciekawe, czy ten się pojawi. W 9 dni schudłam 1,2 kg. Bez diety. Tylko ze słuchaniem nagrania i jedzeniem coraz zdrowszym. Książkę niedługo skończę. Zaraz zacznę czytać od nowa po kawałku, bo bardzo dużo w niej wiadomości i pomysłów, nie da się wszystkiego od razu wprowadzić w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sag
Cześć! Mam do sprzedania ORYGINALNĄ, jeszcze zapakowaną w folię płytę DVD autorstwa Jona Gabriela pt. "Tapping for weight loss". Płyta jest po angielsku. Tapping to inaczej opukiwanie punktów meridianowych (metoda EFT) aby odnaleźć i uwolnić przyczyny otyłości. Mam tylko 1 egzemplarz, sprowadzony z USA (mam potwierdzoną kopertę z USA). Sprzedaję ją za 200zł, czyli za cenę zakupu. Płyty nie otworzyłam bo dostałam identyczną w prezencie. Mail: sagittar04@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy zainteresowani Metodą Gabriela. Zauważyłam że jakoś ta forma odchudzania przestała istnieć nikt nie opisuje jak się sprawdza w życiu. Kupiłam niedawno tę książkę i czytam jestem zafascynowana bo w innych sposobach mało jest o działaniu na podświadomość. Mam nadzieje ze podziała będę zdawać relacje z moich dokonań i postępów chciałabym spaść z wagi chociaż 15 kilogramów do walki. Jeżeli jest więcej zainteresowanych tą metoda zapraszam do walki z nadwagą. Musimy ładnie wyglądać na święta Bożego Narodzenia. Oglądnijmy swoje najlepsze zdjęcie lub wymarzmy sobie swoje ciało takie jakie pragniemy mieć i do dzieła. Linka jak działa ta Metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teeresaa40
Witam, czy ktoś teraz stosuje metodę Gabriela? Ja zaczęłam, ale nie posiadam nagrania medytacji. Zamawiałam na stronie: http://www.metodagabriela.pl/, niestety, bez odzewu. Czy ktoś wie, gdzie jeszcze można dostać polską wersję. Chętnie też kupię, jeśli ma ktoś nagraną tę medytację na płytce. Bardzo mi zależy, proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pierwszy dzień
Czesc, jest tu kto? :) mam szczera nadzieje ! Medytacja rewelacyjna. Dzis moj debiut, moze uda mi sie kupic ksiazke przed Świętami. Czytam co piszecie na forum-rady swietne. Zapraszam innych do opisywania swoich przemian. U mnie na start 170 i 81kg :( a Święta tuz tuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj 2 dzien
Hejka, wciaz sama :( humor po 1szym przesłuchaniu medytacji REWELACYJNY. baniek chinskich nie polecam bo na udach wyszly mi zylki. Malo to ladne. Chyba zbyt inwazyjne zasysanie; mialam moze z 20 razy. Czekam na towarzyszy - ktos chyba jeszcze korzysta z tej metody. Dzis może kupie ksiazke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj 3 dzien
Wreszcie znalazlam ksiazke :D Po drugim przesluchaniu mam energie, zapał do pracy. Swieta tuz, tuz. Wciaz sama. Mam nadzieje ze juz wkrotce towarzysz sie odnajdzie. A moze od razu gro chetnych do dzielenia sie swoim doswiadczeniem... Na razie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgoscxgosc
Witam Czy jest na forum ktoś stosujacy metodę Gabriela? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bufor58
Wejdź na fejsa na blok grubaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ma ktoś ę książkę w formacie Mobi na czytnik i mógłby mi udostępnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, hej !!! Czy jest tu ktoś ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikuna
To znaczy ktoś, kto stosuje metodę Gabriela ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi w tej metodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikuna
Jeszcze raz zapytam - czy jest tu ktoś, kto stosuje, albo stosował metodę Gabriela ? Będę tak pytać co tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikuna
No cześć. Jak tam, jak tam, stosuje ktoś, albo stosował, albo jeszcze zamierza stosować metodę Gabriela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never ending
Cześć Kikuna ! Właśnie się przymierzam do Gabriela, ale dopiero co przeczytałam książkę. Myślę, ze muszę ją przeczytać uważnie jeszcze raz. Przydałby sie ktoś doświadczony w tym temacie... ale niestety wątek został opuszczony... Czy to znaczy, że metoda nie działa ??? ale Jon Gabriel nadal prezentuje się fantastycznie, mimo że widać po nim upływ czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadu
Cześć. Ja się przymierzam. Jestem po lekturze książki, ale nie mogę dotrzeć do nagrań. Czy ktoś mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikuna
Cześć never ending i mamadu ! No wreszcie się ktoś tu pojawił ! Już myślałam że ten temat jest do zakopania, koniec, kropka, amen. Ja też się właśnie przymierzam... podoba mi sie ta koncepcja, ale przdałby sie ktoś, kto już coś trochę przerobił Gabriela w praktyce ! Jak nie, to spróbujemy same ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadu
Cześć Kikuna, Racja, przydało by się jakieś wsparcie. Ja póki co zastanawiam się jak się zabrać do sprawy. Zamówiłam probiotyk i Omega 3. Wg książki należy zacząć od wizualizacji, ale nie zbyt rozumiem, na czym polega wyzwolenie tych "dziwnych" stanów SMART. Chciałabym się wspomóc przygotowanymi nagraniami ale niestety na stronie www.metodagabriela.pl nie potrafię uzyskać do nich dostępu. Usiłuję zapisać się do newslettera ale nie otrzymuję żadnego maila zwrotnego. Gdyby ktoś wiedział gdzie mogę znaleźć nagrania najlepiej po polsku proszę o info. z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never ending
Cześć mamadu, tu masz link do strony Gabriela https://www.thegabrielmethod.com/free-stuff/ Jest tam do pobrania wieczorna wizualizacja za free w języku polskim. A polska strona Gabriela chyba była tylko po to, aby pohandlować jego książką... na szczęście Jon znalazł polskiego lektora i udostępnia nam tę wizualizację. Pisz o swych wrażeniach. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikuna
No hej hej !!! Wreszcie ktoś jest zainteresowany metodą Gabriela ! Fajniee . Ja dopiero zaczynam. Chyba wiele wiedzy nie mam ale mam jakąś wewnętrznną pewność, że to jest to ! Będę pisać, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikuna
No więc tak : jak chodzi o wiedzę, to przeczytałam książkę " Metoda Gabriela", następnie przeczytałam (chyba dość pobieżnie) ten wątek tj. strony od 1 do 53. Wypisałam sobie następne książki do nabycia i przeczytania. No cóż - nabycie przychodzi mi w miarę łatwo a gorzej jest z czytaniem. Czas, czas, czas... Ale może się tu trochę wymienimy tym, co wiemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×