Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ragisa

metoda Gabriela

Polecane posty

Gość świeżypowiew
Zamówiłam sobie ;Wyciskarka do soków Matstone 6in1 - czarna Myślę że na sam początek to ze trzy szklanki dziennie ,,a potem parę dni same soki ,ale to jeszcze przedemną .Chce pić codziennie soki, mam bardzo dużo warzyw własnej produkcji .Już nie mogę się doczekać tej wyciskarki aż slinka mi leci na samą myśl .Senea a czy robisz tez z jakichś miękkich traw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, jedyne co z zieleniny to szpinak, seler naciowy, pietruszka. Innych nie mam pod ręką. Ale mam kryzys... Buuu... A to dopiero trzeci dzień. Jest kiepsko i nie wiem czy dam rade. Tak czy siak będzie dobrze jak dzisiaj wytrwam ;] Docelowo też chcę pić kilka soków dziennie i jeść więcej świeżych warzyw i owoców w ramach posiłków. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale przy kryzysie wychodzi wiele przekonań i wierzeń na pewne tematy. Jest jeszcze co przerabiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżypowiew
Senea ,ciekawe jak idzie Tobie picie soków .Kupiłam wyciskarkę do soków Versapers Emotion 2G chrom (Hurom HU-100) i oszalałam na punkcie robienia różnych soków( a z tej zrezygnowałam Matstone 6in1 - czarna ).Jest u mnie teraz na wakacjach wnuk i on też szaleje ,pomimo że obiecywał solennie soków nie pić ,wypija chyba z 5- 6 szklanek dziennie .Jak na razie piję soki różne z przeróżnych produktów ,bawię się w picie soków .Jak już naciesze się różnymi smakami to zabieram się za takie które są mi potrzebne do wyleczenia dolegliwości .A warzyw mam sporo więc i sporo możliwości .Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i miłej niedzieli życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanea dziekuję za zyczenia,miłego wczasowania i tak było,ale były tez gzrechy....oj były..brzuch podskoczył. Boję sie stanąć na wagę więc wzięłam centymetr i zrobiłam obiary po centymetrze mi zeszło w ramionach(bicepsach),ale w bioderkach poszło do przodu,a reszta bez zmian.. Dopiero dzis wróciłam,wiec od jutra wskakuję na właściwe tory. Mam recepty na soki z ksiażki ,,Soki dla zdrowia,, przepis na nadwage i otyłość sok z naci buraczanej,pietruszki i selera tylko nie pisze w jakiej proporcji. ale dziewczyny znalazłam w necie sok na schudnięcie pisze rezultat oszałamiający!!! 54 ml pomidora + 108 ml jabłka + 54 ml dynii + 24 ml cytryny czyli 2:4:2:1 polecam książkę ,,Sałatki dla każdego, jest bardzo dużo przepisow na sałatki i przy każdej pisze na co pomaga. Pozdrawiam i zyczę smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ale cisza nastała :D Mi minęły dwa tygodnie - 8 dni na samych sokach, 6 na powrocie do jedzenia. Waga poszła w dół o 5 kilo mniej więcej, chociaż na razie skoczyła mimo braku szaleństw. Nie mam prawie wcale ochoty na słodycze - świeże i suszone owoce zapewniają mi dość słodkości, nie ciągnie mnie też do pieczywa i makaronów/ryżu. Postanowiłam więc jeść tego typu rzeczy maks dwa razy w tygodniu, najlepiej w wersji pełnoziarnistej - szukam swoją drogą przepisu na makaron pełnoziarnisty, bo mam maszynkę. Za mięsem też przesadnie nie tęsknię, więc też maks dwa razy w tygodniu je chcę jeść, zastąpić je zaś rybą (tuńczykiem na przykład), jajkami i nabiałem. Co prawda mięsa dużo nie jadłam, ale teraz jeść mi się prawie nie chce. Miałam ochotę dwa razy - raz na wędlinę drobiową i raz na pasztet francuski. Myślę, że nie będzie źle. Za to zobaczymy jak zachowa się organizm i co będzie z wagą przy zdrowym jedzeniu. Świeżypowiew - no ręczną to ja dla więcej niż jednej osoby nie wycisnę, ale też eksperymentowałam na początku. Teraz mam kilka kombinacji, które mi najbardziej pasują i je piję. Pochwal się swoimi ulubionymi 'przepisami' na soki, z chęcią je wypróbuję w miarę możliwości, każdy z Nas ma bowiem inne pomysły :) Aka Aka - nie przejmuj się ew. skokiem wagi na wypoczynku - to miał być czas na relaks, także mógł być w wydaniu kulinarnym. I pamiętaj, że nawet w obrębie miesiąca waga Nam skacze czasami dość mocno, więc głowa do góry! :) Sok z naci buraczanej, pietruszki i selera musi być niezbyt smaczny :D No ale skoro ma zadziałać... tylko skąd wziąć tą nać buraczaną? No chyba, że o boćwince mowa... Ale to też już nie widać na ryneczkach u mnie przynajmniej. Z tym drugim sokiem widzę mały problem - jak przechowywać? Bo nie da się przewidzieć idealnie przy robieniu soków ile wyjdzie, no chyba, że wrzucać pokrojone warzywa i owoce i patrzeć ile z nich wychodzi i kręcić tylko na styk, ale to się robi czasochłonne... Zobaczę :) Soku z dyni nie piłam, tak jak i dyni na razie nie widziałam w sprzedaży. Pogoda dopisuje momentami, dzisiaj ciepło u mnie i słonecznie. Nie chce się nic robić :D Ahh, to letnie lenistwo... Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stymulujacaZycie
hej oo jaki ciekawy wątek...ja od niedawna zaczęłam się interesować podświadomością jak trafiłam na bardzo fajne szkolenie Anny Marii Dębniak "samodyscyplina w 10 dni" tam jest właśnie mowa o podświadomości o mr Hyde...właśnie się zastanawiałam jak podziałać na moja podświadomość by mi nie przeszkadzała schudnąć..a tu proszę jest książka na ten temat. dziękuje Na ostatnim wykładzie w środy wellness tez była mowa o tym ze trzeba współgrać ciało i umysł inaczej wszystko moze pójść na marne...ależ się ciesze ze trafiłam na was.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Jak Wam mija sezon letnio-urlopowy? Ja co prawda się nie urlopuję, ale mam mniej pracy z powodu 'cudzych' urlopów, więc też mogę odsapnąć :) Co prawda nie jestem zwolenniczką liczenia kalorii jako takich, ale ostatnio z ciekawości wróciłam do serwisu MyFitnessPal - www.myfitnesspal.com. Chciałam zobaczyć ile moja obecna dieta mniej więcej kalorii dostarcza i jakoś tak mi się spodobało :D Testowałam to już raz ponad rok temu na telefonie, (teraz używam wersji www), jak byłam na diecie NH, ale wtedy bardziej mnie to irytowało niż pomagało. Teraz jednak, pewnie dlatego, że jem zdrowiej, wyniki podobają mi się bardziej a i łatwiej znaleźć i dodać produkty, bo mają ich więcej w bazie niż było, plus uprościli trochę dodawanie (a przynamniej takie jest moje wrażenie ;) ). Jeżeli któraś z Was korzysta, z chęcią dodam do znajomych. Dodatkowa motywacja nikomu nie zaszkodziła. Co prawda jest to po angielsku, ale z podstawową znajomością można się jakoś ogarnąć :) W razie czego służę pomocą. Poza samym kalkulatorem kalorii mają sporo wątków na wewnętrznym forum, śledzą postępy, więc można sobie ładne wykresy zobaczyć, można dodawać ćwiczenia, by zobaczyć spalone kalorie i pewnie jeszcze o wiele więcej :D Co prawda może się wydawać, że jest to sprzeczne z metodą Gabriela i innymi związanymi z rozwojem wewnętrznym, ale mnie motywuje, jak widzę różnice, które przychodzą mi bez większego wysiłku i jak wpływają pozytywnie na mnie, moje jedzenie, wagę (i mam nadzieję kiedyś ćwiczenia :D ). Pomarudziłam, rozpisawszy się :D Może ktoś skorzysta. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,nie było mnie tu mnóstwo czasu,ale dużo nowych osób,ale ''starych''nie widzę wcale,ja utrzymuje wagę jaka osiągnęłam i czuję sie dobrze w swoim ciele:) Zycze Wam tego samego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babs77666
Witajcie, czy ktoras z Was ma jakies zrodlo,gdzie mozna pobrac wizualizacje Gabriela,bo na jego stronie ta funkcja nie dziala :((( Bylabym niezmiernie wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzanie bez wyrzeczeń
Do Współczuję! Tu masz mój dowód: www.facebook.com/media/set/?set=a.2196585348832.2113278.1073179906&type=3 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzanie bez wyrzeczeń
Nie kupowałem żadnych tabletek, ani serwatki. Dostarczałem do organizmu surowe warzywa i owoce przed każdym posiłkiem jak pisał. Jadłem kiełki, orzechy i piłem dużo wody. Oczywiście ćwiczenia relaksacyjne i wizualizacje są obowiązkowe, bo to połowa sukcesu. Moim zdaniem. Zresztą do tej pory ich używam choć nie do chudnięcia. Tyle! Konsekwencja i stanowczość choćby nie wiem co, ZWŁASZCZA w chwilach kiedy mamy w dvpie całe te odchudzanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaron
nie ma jak wciskacze new age'u, zarabiają na tym niezłą kasę robią z ludzi uśmiechniętych kretynów, szczerze współczuję; sprzedają Wam informacje, o których wie każdy inteligentny człowiek, ale cóż, jak się wpieprzało fast foody to się teraz nagle czujecie oświeceni i te śmieszne afirmacje- żałosne, robicie z siebie bandę idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzanie bez wyrzeczeń
Pfff... Nie jestem jakimś new ageowcem i nie wiem do końca o czym mówisz... Wiem za to co mi pomogło schudnąć 30 kilo i utrzymać moją wagę już rok czasu choć jem to na co mam ochotę... Nie każę Ci z tego korzystać... Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moriarty
Hej :) Przeczytałam wiele opinii i zamówiłam książkę. Dopiero zaczynam, a już czuję się lepiej! :) Postanowiłam napisać, odświeżyć temat. Jak Wam idzie z Metodą Gabriela? :) Pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja nie narzekam na rezultaty - miałam parę obsunięć, ale ogólnie metodami opisanymi w wątku, nie tylko metodą Gabriela, zrzuciłam już dyszkę i bardzo mnie to cieszy. Co prawda nie jestem jeszcze u celu, ale i tak mam co nie miara radochy... A że zbliża się wiosna... będzie jeszcze lepiej, więcej słońca, okazji by się poruszać! Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moriarty
10 kg to duże osiągnięcie. Gratuluję! :) Przede mną jakieś 6kg... Przeczytałam kilkanaście stron tego wątku, niestety nie znalazłam nic o zielonej pszenicy, o której jest mowa w książce. Piłyście ten sok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam cierpliwości się zająć wyhodowaniem tej zieleniny, ale do soków dodaję sobie szpinak i seler, też jest całkiem w porządku :) Jak podejmiesz decyzję o robieniu soku z pszenicy, daj znać jak poszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esperer
Nie wiem, czy ten wątek jeszcze żyje, czy nie, ale czuję, że muszę coś napisać. Jestem osobą młodą, żeby nie powiedzieć niepełnoletnią . Na szczęście nie borykam się z jakąś otyłością kliniczną, ale mam parę kilogramów nadwagi. Obecnie ważę 83 kilogramy i jak na razie moim największym marzeniem jest schudnąć. Jestem w trakcie czytania "metody gabriela" i powiem, że zaintrygowała mnie ona. Trochę czytałam Waszych wcześniejszych wpisów i zazdroszczę Wam, że utrata wagi przyszła wam tak łatwo. Ciężko w to uwierzyć, ale chciałabym spróbować. Może macie jakieś wskazówki, których nie znajdę w książce, takie porady "od kuchni" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Miałabym prośbę czy ktoś ma całą książkę Metoda Gabriela lub jakiś link z nią? Mi na razie udało się zdobyć w pdf pierwszy rozdział z chomików. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dosa Delta, gdzie można znaleźć tę głęboką medytację dziekuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniwa chom
wizualizację oraz darmowy fragment znajdziecie na - konto aniwa Za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniwa chom
na chomiku macie vizualizację konto aniwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plucia
Właśnie dostałam książke od koleżanki , jestem w połowie lektury. Szukałam na stronie internetowej nagrania wizualizacji ale nie ma. Jak je zdobyć? Czy ktoś z tego korzysta? Proszę o info... aż boje się mieć nadzieję, ze to może działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plucia
Właśnie dostałam książke od koleżanki , jestem w połowie lektury. Szukałam na stronie internetowej nagrania wizualizacji ale nie ma. Jak je zdobyć? Czy ktoś z tego korzysta? Proszę o info... aż boje się mieć nadzieję, ze to może działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plucia
Właśnie dostałam książke od koleżanki , jestem w połowie lektury. Szukałam na stronie internetowej nagrania wizualizacji ale nie ma. Jak je zdobyć? Czy ktoś z tego korzysta? Proszę o info... aż boje się mieć nadzieję, ze to może działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×