Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Przed moim pierwszym transferem dr M również mi powiedział, ze poda mi 2 zarodki klasy 8AA, przy drugim już nie mówił bo wiedziałam ze mam blastusie . Jak zadzwoni embriolog to możesz zapytać jakie masz zamrożone, ja sama zapytałam. Dostałaś jeszcze jakies dodatkowe leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja Iwcia... rozczuliłaś mnie z tym co znalazłaś w historii... Mnie właśnie to bardzo dziwi u nas, bo mój M też wiecznie wszystkiego szuka w tym necie, nie raz śmieje się że już do końca internetu doszedł. Natomiast jeśli chodzi o moją chorobę, o całe in vitro i teraz to nic zupełnie... tzn ja w sumie nigdy nie sprawdzałam historii ale widzę że jak ja mu o czymś nie powiem to sam by tego nie wiedział. Dołuje mnie to i może przez to właśnie teraz te nerwy i płaczki... bo mimo tego że wiem że przeżywa to nawet może i mocniej ode mnie to mam wrażenie że jest jakoś mało zainteresowany... no cóż, pewnie jak zwykle przesadzam. Hope to teraz leż , masuj brzusio i dużo się uśmiechaj , najcudowniejsze chwile przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zapytam. Leki tylko te które zostały wypisane po punkcji. Dziewczyny ja rok temu robiłam takie aniołki i renifery z masy solnej, może któraś z was się zainspiruje :) Zaraz podam linka, coś nie mogę dodać, piszę, ze wiadomość uznana jako spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co za pieroństwo, nie idzie dodać linka Wklejcie sobie w google: Jak zrobić renifera z masy solnej na święta? Kurs i Jak zrobić dużego anoła z masy solnej? Kurs Pierwszy link jaki się wyświetli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
O jaaaa aleee extra:)chyba się skusze na to w niedziele;) mykam posprzatac, ale jak Malinka tutaj zagości to mnie głośno wołajcie bo umieram z ciekawości co u niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) to ja gość ze wczoraj :) mam nadzieję że mogę dołączyć bo jesteście bardzo fajne. Ja tak jak pisałam wczoraj jutro mam pierwszą wizytę u dr M.. leczyłam się u mojego ginekologa od lutego miałam robione różne hormony, monitoring cyklu i laparoskopię prywatnie i wszystko jest ok. Mąż zrobił badanie nasienie w gyn ale podstawowe i wszystko ok. Choć jak konsultowałam badania na bocianie to trochę przyczepili się ruchów ale mój gin twierdzi że jest na tyle dobrze że po tych 18 miesiącach starań powinno się udać. Jutro pakuję wszystkie wyniki jakie mamy i jedziemy z wielką nadzieją ale i strachem w oczach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Grania :) witamy...a staracie się mo refundowane in vitro ? Ja zaraz dzwonię sie rejestrować na nast czwartek bo znowu leki mi się kończą wtedy. Jestes z Katowic czy dojezdzajaca jak my ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka wlaz juz tu i pisz jak i co bo doprowadzisz ludzi do zawału! Wiesz, że teraz nie mozemy się stresować a trzymasz nas w takim napięciu, że lepiej nie gadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję na refundowane in vitro ale nie wiem co nam lekarz powie może jeszcze coś innego doradzi choć chyba na inseminację się nie zgodzę małe szanse a kasa i psychika cierpi. Nie jestem z Katowic ale mam 30 km więc nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli macie rok udokumentowany leczenia to powinno sie udac. Ja mialam 3 inseminacje i teraz patrzac z perspektywy czasu to chyba od razu bym szła na in vitro, ale to oczywiscie moje zdanie:)kurcze juz nie ma miejsc na czwartek do dr M i jade w sobote do dr Cz:( braknie mi doslownie o 1 tabletkę..trudno 2 razy wezme o pół mniej...może i dobrze, że dopiero w sobote bo bedzie to 24 dpt także moze juz coś bedzie widać na usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Grania :) super, że do nas dołączyłaś. Jeśli nie miałaś wcześniej robionej rezerwy jajnikowej, to pewnie zrobią AMH, chlamydie, i dodatkowo posiewy. Więc spokojnie dr M się wami pewnie zaopiekuje. Iwcia według mnie powinno widać już taka małą kropeczkę :))) Gdzie ta Malinka :( może tak długo jadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dopiero rok leczenia będę miała w lutym. mój lekarz dał mi tylko taki niepozorny wydruk z wizytami lekarskimi u niego z jego pieczątką nie wiem czy to wystarczy. Na pewno będziemy musieli powtórzyć jakieś badania no i zobaczymy co dalej.... iwcia tak jak pisałaś też jestem za tym żeby od razu na in vitro iść. Czekam z wami na wieści od malinki ale na pewno wszystko dobrze nie może być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na naturalnym cyklu. Nie miałam żadnej stymulacji. Na ostatniej wizycie u mojego gim myślałam że coś takiego może zaleci ale stwierdził że u mnie wszystko ok i bez sensu mnie faszerować nie potrzebnie no niestety rozłożył ręce i wysłał na in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania ja mialam w swoich papierach tylko wypis ze szpitala, że podchodzilam do sprawdzenia droznosci jajowodow a od lekarza kartoteke dopiero z pół rocznego leczenia. Również sie balam, że mi nie uznają tego pierwszego zaswiadczenia, ale dr M powiedział, że jak najbardziej mi to zaliczy juz jako formę leczenia:) Malinka lobuziaro jena!!!! Pisz!,,,,,:) !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale się rozpisałyście, czytam i czytam :) Witaj grania, ciesze się że jesteś bo one wszystkie mnie wyprzedziły i to bardzo i juz osamotniona się czułam :) O której Malinka miała wizytę, coś długo jej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem!! Już piszę wszystko - JEST PŁÓD i DODATNIA AKCJA SERCE:):):) Boshe ja my się cieszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dlugoooo jej nie ma:( dr M jest od rana takze juz dawno powinna byc w domu...mam nadzieję, że wszystko u niej dobrze:) jesuuu ja tak w nast sobotę będę miała stresa..nie wiem jak tam usiade na ten fotel i będę wyczekiwac kiedy powie czy jest pecherzyk czy nie....straszne to jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeee aż sie popłakałam normalnie :):):):) cieszcie sie my tez sie cieszymy:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo Malinka ty nas tak nie przetrzymuj :)) Super gratulację, pisałam kochana, że wszystko się uda. Teraz wyluzuj i już się nie przejmuj :)) Serduszko już bije! Niesamowite :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje malinka :) wiedziałam że będzie dobrze :) jestem tu nowa ale wszystko przecztałam i trzymałam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz po kolei, w gabinecie oczywiście od razu usg i doktor oglądał pęcherzyk ciążowy i powiedział że jest płód, a później ze leki kontynuacja i widzimy się za 10 dni będzie wiadomo coś więcej. Spróbowałam coś wyciągnąć jakiej wielkości pęcherzyk, a dr na to że mierzył płód i (o ile pamiętam) 5,5 mm. Na ten okres jest wszystko prawidłowo. Potem wizyta u pań w rejestracji (a dziś była moja ulubiona p. Natalia) i obie mi gratulują bo dr oddając kartotekę powiedział o ciąży :) A ja tak spokojnie, że jeszcze nic nie wiadomo bo teraz czekamy na serduszko a p. Natalia "ale jest napisane że dodatnia akcja serce, dr nie mówił? " - "no nic nie powiedział, on taki małomówny" a ona na to "ale dobrze robi, tzn skuteczny jest;)". Mogłyście widzieć miny moje i męża :):)taaaaaaaaka radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane:) Hope Ty też leniuchuj bo jak widzisz po nas to skutkuje:) Catarina mój mąż też jest skryty i często nie okazuje że też się tym przejmuje i martwi ale tak jest, są sytuacje i momenty kiedy to widać. A jego reakcja dzisiaj...ach brak słów. A muszę Wam powiedzieć, że on nie wchodzi ze mną tylko zawsze czeka więc siedzi bidulek i łapki zaciska :) Witaj Grania, super że jesteś z nami i dobrze, że trafiłaś do dr M. Tylko pamiętaj, że on jest małomówny ale "dobrze robi" ;p Tasia Ty się nie czuj osamotniona bo zaraz do nas dołączysz. Iwcia po mnie widać jak każda wizyta stresuje i można sobie tłumaczyć że co ma być to będzie a jednak nerwy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaaaa:) malinka a w ktorym dniu było widac pęcherzyk,wiem ze juz pytalam i mi odpisalas ale zanimt o znajde to hohooh i jeszcze dłużej;) mąż pewnie w 7 niebie tak jak i Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nastepnym razem wejdę do dr M to zapytam czy to prawda, że dobrze robi;););)nie swintuszyc tutaj prosze!;) troche zla jestem, że go w sobote nie ma no ale nic nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia będzie dobrze, dr Cz też pewnie wszystko ci powie jak zapytasz. Malinka ja tu już leżakuję cały dzień, teraz wstałam bo już mi nudno w łóżku ;) Tasia ty kochana zaraz do nas dołączysz :) więc głowa do góry! Najważniejsze, że to co miałaś zrobić zrobiłaś. No i pewnie Grania jutro będzie wiedziała coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre stwierdzenie, ja bym tam chyba niewytrzymała :P miałam ostatnio klienta który przyniósł dokumenty a wśród niech zestaw prezerwatyw, ja się prawie posikałam ze śmiechu a on wyglądał jak burak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×