Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

malisia na którą masz wizytę? bo jak rozumiem mówimy o poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragmin trzeba wbijać razem z pęcherzykami nie powinno się wypuszczać powietrza. Otworzyć igłę i zaraz wbić. Mniej boli i nie robią się takie siniaki. Oddziałowa w klinice powiedziała że mam tak wbijać i naprawdę dział;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta ja biorę fragmin razem z acardem i dlatego mam te siniory bo wyczytałam ze oba te leki pomagają w zagniezdzanie i podtrzymują ciążę. Jak nie brałam acardu to nigdy nie miałam siniakow. Ale acard tez niedługo odstawiamy wiec może siniaki przejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Ci pozniej zmniejszy ten fragmin, lutinus tez potem powoli odstawiaja a czasem za to duphaston sie bierze. A w tej internetowej aptece gdzie lutinus jest po 110 moze zapytaj czy by Ci wyslali na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się czyta te wasze posty o dzidziusia tak pozytywnie mnie nastawiają ☺ w provicie nie ma już miejsca może po nowym roku ale nie chce tyle czekać żałuję bo naprawdę podobało mi się tam podejście do pacjenta ale mam nadzieje że dr M jest też w porządku. A powiedzcie mi ten fragmin naprawdę da się przeżyć? Ja niestety jak widzę igłę to wpadam w panikę i tak się strasznie boje tych zastrzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta, a M zawsze wypuszcza to powietrze, dziękuję za radę , muszę go przeszkolic :) Sil, tak mówię o poniedzialku - mam na 17.15 a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia da się przeżyć, u mnie problem z tym , że nie potrafię sama zrobić sobie zastrzyku wiec zawsze o 20 M musi być w domu a u nas jest to często logistycznie nie do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia ja wczesniej na widok igieł nprawie mdlalam, przy pobieraniu krwi również aż do momentu gdzie pierwsze zastrzyki dawalam sobie do inseminacji, ale tamte byly w penie i igla jak nitka. Fragmin ma grubsza igłę ale nie jest źle:) ja zawsze sama sobie dawalam, nie wyobrazam sobie zeby mi ktoś wbijał igłę w brzuch;) to juz wolę sama:) malisia czy Ciebie malutka tez tak kopala czy u mnie jest cos nietak ze na tym etapie tj 29tc az mnie to boliii:( caly brzuch mi faluje ...wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynyki. Witam sie jak co rano z kawusia. Dzis sadny dzien, a mi od przebudznia chodzi po glowie tekst piosenki Jamala "Twoje cialo mowi mi, ze to jest wlasnie ten dzien " :-D nie oznacza to bynajmniej, ze wiem, ze sie udalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy!:) Fif zasuwaj na bete i trzymamy kciuki, tylko popros panie o szybki wynik bo chce ciacho ribic a z zacisnietymi kciukami bedzie ciężko. U mnie sloneczko takze beta musi byc ladna! Wstaje ns kawcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Dzień doberek! :) Malinka, może się wczoraj nawet spotkałyśmy, bo byłam wczoraj w Gyn i miała fuksa, akurat jak odbierałam ten nieszczęsny wynik to dr M wyszedł bo nie miał pacjentów i poprosiłam go o chwilę rozmowy. Miał chyba dobry humor bo się wczoraj śmiał (aż niepodobne do niego hehe) Także miałam szczęście że trafiłam na jego lukę. Niestety dalej już nie było wesoło...Załamała mnie informacja, że aż 3 m-ce trzeba odczekać do następnej stymulacji, gdzie ja się dobrze czuję i chciałabym jak najszybciej, to czekanie jest okropne...Niestety wytyczne są że czeka się od 3 do 6 m-cy. Wychodzi że zacznę coś robić we wrześniu a transfer będzie dopiero w październiku...Jezu jak ja tak długo wytrzymam.... :( Do tego czasu muszę zrobić badania - kariotyp męża i mój oraz histeroskopię...No i tu druga załamka bo w sumie to będzie kosztować min. 2 tysiące plus wymaz i ewentualny antybiogram przed histero i ewentualne wycięcie czegoś podczas, co jest dodatkowo płatne... Straszne to jest bo my mamy w tym miesiącu 3 wesela i ja jestem spłukana :( Nie wiem jak to udźwigniemy finansowo ale musimy, najwyżej w końcu schudniemy ;) No i wakacji nie będzie :( Fifaszek trzymam mocno kciuki za Ciebie, obyś miała piękną betunię i odczarowała to forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek kawka pyszna,a ja częstuję ciastem z rabarbarem. Dzisiaj twój dzień..czekamy na wynik;)postaraj się;) W końcu słońce świeci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malisia13 ja mam na 16:30 Fif trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Fif kciuki;) o ktorej wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Fif trzymam kciuki, dziewczynki dla każdej z was kawusia i kawałek ciasta truskawkowego odemnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Elusiowo, dzięki! Kocham truskawki i ciasta truskawkowe! No i kawę znowu mogę pić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo wszystkiego naj..naj....z okazji Twojego ŚWIĘTA;) Pewnie te urodziny zapamiętasz na zawsze;)w końcu obchodzisz je w dwupaku;) Pamiętaj że marzenia są po to aby dązyć do ich spełnienia. Może nie zawsze wszystkie są spełnione ale nawet w tych nie spełnionych trzeba doszukać sie tych dobrych chwil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo spełnienia wszystkich marzeń! To najważniejsze już masz:) a resztę czlowiek jest w stanie sobie kupić no ale 6 w lotka dodatkowo tez Ci życzę:) ja zaraz sie tez zabieram za to Twoje ciacho. Powiedz mi galaretke do tej smietany dodajesz juz taka całkiem twarda czy płynną?Nikita długo trzeba czekac do kolejnej stymulacji no ale ważne żeby rezultat był ten wyczekiwany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Elusiowo to masz urodzinki dziś? To wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojego maluszka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Elusiowo wszystkiego najlepszego :) Fifaszek trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo wszystkiego naj naj przede wszystkim duzo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa:-* Fifaszkuuuu czy juz coś wiadomo??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam info od Fifaszka - ma wynik 8. I nie wie czy się cieszyć, czy powtarzać bete. Pielęgniarki mają ją skonsultować z dr M, co i jak :) Ja się w jej imieniu już cieszę, ale ona jeszcze opanowuje emocje, bo to może być jakieś biochemiczne przekłamanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie musiała powtórzyć mimo wszystko, ciążę wskazuje tylko troche niska ta beta, już policzyłam ze ma 10dpt. Zobaczymy co dr M powie. Teraz najwazniejszy jest przyrost i niech rosnie jak grzybki po deszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Elusiowo wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Oj no to trzeba powtórzyć w poniedziałek i dopiero będzie wiadomo co i jak :) a ile dniowe były zarodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Na mojej rozpisce z transferu jest napisane że beta musi być powyżej 2 żeby była ciąża, więc jak najbardziej w ciąży jest, a teraz ważny jest przyrost, niech sobie w poniedziałek zrobi drugi raz :) Cieszę się że jej się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Sil z Fif się spotkały:) u mnie ciacho juz w lodówce, Fif daj nam szybko znac co dr M Ci powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×