Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gosc,ja miałam skierowanie od lekarza prywatnie i zrobiłam drożność na nfz w Pyskowicach. Nic nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, to dzisiaj ja robię kawę;) wirtualną oczywiscie bo jeszcze nie zamierzam wychodzić z łóżka. Moj maluch juz mnie maltretuje z kazdej strony;) takze pora chyba jednak na sniadanko wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta a gdzie Ty nam na cały weekend uciekłaś?! No nie wiem czy tak wypada nawiac bez poinformowania nas o tym gdzie i kiedy wracasz!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka ja raz tez zemdlalam w kościele ale to lata temu i na komuni, dziwne uczucie chcesz stac na nogach a nie potrafisz jednoczesnie słysząc jak Cie budzą a nie mozesz nic powiedziec..okropne uczucie, pamietam do dzisiaj jak mnie klepali po twarzy.Ja tez czesto chodze sama do sklepu itd i teraz sie wystraszylam, przynajmniej dokumenty albo tel bede zabierać. Gosc o ból sie nie martw, uszczypnie na chwile i po zabiegu a jesli czas tak bardzo Cie nie goni to mozesz probowac zdobyc skierowanie od ginekologa na nfz, zawsze troche zaoszczedzisz a potem w staraniach o dzidziusia bedziesz miala juz czesc na leki. Bimbalka ja tez miałam od dr Cz propozycj***adania zarodków ale nie skorzystalam bo mnie cena odstraszyla, i tez bez tego sie udalo takze dobrze ze nie robilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Iwcia ale z Ciebie i małego ranne ptaszki;) ja ostatnio jak śpię w ciągu dnia to wieczorem nie chce mi się spać a rano wstawać choć powinnam bo chłodniej wiec można coś zrobić w domku. W ogóle zgodnie chyba z prognoza dzisiaj chce przyjemny chlodek. A jak Twoje nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki;) Malisia trzymaj się dzielnie i dbaj o kropkę..będzie dobrze;) Iwcia idz do lekarza z tymi nogami jeżeli nadal bolą. to jest poważna sprawa nawet jak nie puchną to nie są zarty;) Grania czyli w tym tygodniu będzie maleństwo w brzuszku;)Super!!! Ale weekend był upalny!!! Tyle walki na ogrodzie ze nie miałam czasu nawet laptopa włączyć;)ale doczytałam wszystko!!!! Iwcia czekam co lekarz powiedział bo mam nadzieję ze pójdziesz. I nie wystawiaj może nóżek na słonko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka dobrze już się czujesz? ale mnie wystraszyłaś!!! Malinka to już nauki przedchrzcielne zaliczyliście???? szybko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ja się kładę różnie, okolo 22 ale wtedy maluch kopie do pozna gdy leżę i rano tez wczesnie zaczyna...oby to nie Adhd;) bo potem nie nadaze za nim. Nogi wczoraj mnie mało co bolały ale dziś juz ciezko bylo wstac. Trochę nimi ruszam, delikatne rowerki itp może to cos da a wizyte mam za tydz w środę to juz chyba wytrzymam. Mi o dziwo wcale nie puchną jeszcze ale poczytalam ze teraz w zylach mamy nawet o 50% krwi wiecej i to tez powoduje uciski, bóle itd. U mnie juz chlodniej, sloneczka nie ma a rano tak świeciło. Ritta prosze nas nie zaniedbywac!;) u mnie dzisiaj kolejny dzien w oczekiwaniu na wózek, jak nie przyjdzie to się zneeeerwuje lekko;) aaa i cala sterta prasowania ubranek i ubrań:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja ominęłam coś o naukach przedchrzcielnych?;) oby u mnie nie wymyslali chodzenia na cos takiego za długo bo wcale mi się to nie usmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka dzięki za informacje, my nie robiliśmy badań zarodków tylko nasze kariotypy i tez wydaje mi się ze wystarczyłoby jak dr M by na te wyniki zajrzał no ale jak juz mam umówioną wizytę po pojadę. To tez jest mój powód ze teraz do ostatniego podejścia przenoszę się do dr M , bo dr Cz za duzo wymyśla moim zdaniem z tymi badaniami itp. Na bad immunologiczne wydaliśmy ok 1500zł :-( i jestem ciekawa czy faktycznie były niezbędne! No nic czekam na wyniki. Juz mnie wnerwia ile to kasy na to trzeba, no ale zeby tylko udało się osiągnąc ten upragniony cel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny ratujcie bo juz niewiem co robic .... 6 dni mi sie spoznia@ i dalej nic nigdy tak nie mialam a nawet nie czuje zeby cos mialo przyjsc:((mialyscie tez tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami mi się spoznial tylko nie pamietam czy po inseminacji czy po pierwszym transwerze. Tez szukalam po necie jak to przyspieszyc bo się denerwowalam, wypiłam wino i na nast dzien byla @, ale to moze bardziej zbieg okolicznosci niz pomoglo, nie wiem. Jak dlugo sie spoznia to lekarz nie daje czegos na wywolanie?Linka kasy idzie na to wszystko, czasem człowiek sie zastanawia nawet czy te wszystkie badania sa az tak potrzebne czy to nie jest z lekka takie naciaganie bo wiedzą ze zrobimy wiele żeby miec dziecko. Ja np u dr M nie mialam nic zalecane a tylko podzlam do dr Cz to na juz histero i badania genetyczne zarodków. Z tego co u mnie widac to drugie by nic nie pomoglo bo nie skorzystalam a powiodlo sie, histero pewnie i tak bym miala ale zdziwilam sie ze musialam je miec tak szybko juz po pierwszej wizycie u dr Cz a tydzien wczesniej nawet o tym nie wspomnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, potrzebuje kontaktu do Dr Juter, ktores do niej chodza, do Gyn nie da sie dodzwonic, a chcialam do niej isc prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nauk przedchrzcielnych to u nas są wymagane 3 spotkania co miesiąc, więc woleliśmy już chodzić bo później to może byc a'wykonalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka 3 spotkania to trochę dużo. Dobrze że teraz to zaliczycie bo potem może być brak czasu jednak. Iwcia wózek już jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Malinka i tak mam sie zamiar do niej przeniesc, fajna jest? Dodzwonilam sie do niej, przyjmuje dizisiaj na Klodnickiej w Katowicach, nie ma miejsca na fundusz, ale przyjmie mnie prywatnie, przez tel bardzo mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek właśnie dotarł;) fajnyyyy bede potem;) ide sprawdzić furę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy bardzo zadowoleni:) wszystko dokładnie wytłumaczy i jak tylko mam jakieś dolegliwości to zaraz coś na nie "wymyśli". No i nie ma problemu z kontaktem telefonicznym, jak zjechałam ze schodów kilka miesięcy temu to kazała mi przyjechać do Bytomia na kontrolę i wszystko posprawdzała. Szczerze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie do mnie zaraz oddzwonila, ze juz wiedza w przychodni, ze bede i pozalatwiala i kazala przyjsc przed jej przyjmowaniem, zebym nie czekala, a skoro mam do niej chodzic to juz do niej pojde, niech zobaczy, czy wszytsko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a będziesz chodziła do niej do Gyn czy gdzieś indziej? Daj znać ewentualnie gdzie i za ile. A w ogóle to wszystko u Ciebie dobrze? Iwcia mi napisała że beta ładnie przyrasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli by sie okazalo, ze u niej prywatnie ejst taniej to bede do niej chodzila, a jak w Gyn to do Gyn, jest mi to bez roznicy. U mnie ok, beta ladnie przyrasta, tylko od wczoraj kluje i ciagnie mnie po jednej stronie, po lewej i troche sie wystrachalam, czy wszystko ok. I tak w tym tygodniu mialam miec usg, wiec mam nadzieje,z e juz tam cos dojrzy. Jak mialam stymulacje to bolal mnie lewy jajnik, a nic w nim nie bylo i dr M mowil, ze ja mam lewy jajnik blisko macicy i dlatego tak daje o sobie znac, bo tak wlasciwie to podczas kazdej owulacji mnie bolal,a prawy nigdy. Mam nadzieje, ze to wlasnie taka jakas d**erela,a nie cos powazniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
A ja poszłam dziś na nfz do lekarki która wczoraj mnie w szpitalu badała i dziś mi wypisała skierowanie na wszystkie badania wirusowe w ciąży na nfz. Fajnie bo zaoszczędze trochę kasy w końcu. Macie może takie sztywne teczki na karty ciąży? Bo widzę czasem dziewczyny z takimi fajnymi różowymi teczkami z gumką i by mi się taka przydała na dokumenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif na pewno to będzie jakaś pierdołka ale sprawdzić trzeba. Napisz po wizycie. Powodzenia:) Bimbałka ja mam kartę ciąży składaną i włożyłam ją do koperty A5 i trochę koperty ucięłam a potem do takiej koszulki zamykanej na zatrzask formatu właśnie A5. Iwcia pewnie wózek składa i zaraz pojedzie z psiakiem na spacer ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia i jak wózek...jezdzi??? rzucaj fotke na fb!!! Fifaszek będzie dobrze musi kłuć bo kropka rośnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu strona nie przeskakuje. Czekam na moje wyniki cytologii i uero. Ciekawe czy będą dzisiaj; Malisia jak się czujesz ?kiedy masz zamiar robić betę? Grania kiedy punkcja bo miała być dzisiaj;)chyba że coś znowu pomyliłam;) Malaaa czytasz nasz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif ładna betka swiadczy o zdrowej ciąży takze zero stresu mi tam:) Bimbalka ja dostalam fajna teczkę wlasnie od mojej panstwowej gin ale kupilam sobie wcześniej mała, fajna w careferze. Robila Ci usg? bo mi na 3 wizyty ani razu, moze dlatego że jednocześnie prywatnie chodzilam. Malinka wózek złożony, podoba mi się i tak jak dziewczyna pisala praktycznie nie widac śladów użytkowania. W sumie paragon zakupu jest z października 2014 takze za dluho nim faktycznie nie pojezdzila a teraz parasolke wlasnie chciała bo zawsze lżejsza i ponoc wygodniejsza. W sumie nie żałuję że tą uzywke kupilam bo różnicę bede miała na łóżeczko a wózek faktycznie jest jak nowy, nawet M się dziwi czy nim w ogóle jezdzili bo kółka nie są wcale wyjechane. Na spacer M mi zabronil nim jechac he he;) powiedzial ze jak mnie zwiną do wariatkowa to nie bedzie mnie szukal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbalka ja tez mialam 3 razy sierowanie na badania to wtedy tez nie placilam, ale tych najwięcej i najdrozszych to akurat z Gyn mialam do zrobienia. Jak je robilam to zapytalam w laboratorium czy gdybym miala skierowanie od gyn z nfz to czy bym za te badania płaciła to babki mi powiedziały że po pierwsze z nfz nie dostalabym nawet skierowania na takie szczegolowe badania tylko na podstawowe, takze część chyba i tak tylko prywatnie sie robi jesli sie je chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×