Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Tasia przed pierwszym podejściem go nie piłam i miałam pobrane tylko dwa jajeczka klasy B, przed drugim podejściem piłam go przez 3 miesiące i miałam cztery jajeczka klasy A, które bardzo dobrze rokowały no ale sie nie udało. Więc może coś to daje, na pewno przy PCO nie zaszkodzi. Zamawiałam to przez apteke internetowa z Łodzi bo było dużo tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też miałam pytać. Ja pytałam dr M czy mogę brać jakieś suplementy po kolei przy każdym mi mówił nie, tylko przy kwasie 3-6-9 powiedział - ewentualnie, ale chyba też raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, ze Malinka tez piła ten Inofolic i jej się udało :-) Ja biorę jeszcze witaminy Vita-miner PRENATAL L-foliany i kwasy omega 3 firmy Olimp. Mówiłam o tym lekarzowi i nic ne mówił żebym coś odstawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi dala teraz w aptece Vita miner Prenstal, ale ostatnio miałam inne z Dha a ten tego nie ma i musze dokupic osobno. Masz tylko w opakowaniu te różowe tabletki czy tazem z tymi żółtymi smierdzacymi rybami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia tych wita minerów jest dużo odmian a ja biorę te dla kobiet planujących ciążę i w pierwszym trymestrze. A te kwasy omega 3 biore juz trzy miesiące i właśnie ostatnio zastanawiałam się co mi się tak odbija rybami jak ich prawie w ogole nie jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
czy któraś miała długi protokół i zaczynała antyki nie pierwszego dnia cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka, Edyta dzięki za info. Pisałam dziś do Ślaskiego Laboratorium Analitycznego i dowiedziałam się, że jak bardzo poproszę to wyniki będę miała popołudniu. Sil-Sb oooo dobrze wiedzieć, że tak krótko się czeka na wyniki!! SUPER! Dlaczego 3-ciego dnia Cię nie zakwalifikowali?? Antyki łykałaś od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza82 - ja łykałam od 3 dc antyki, a stymulacja w Gyncentrum musi się rozpocząć w 2 dc. Nie ma innej opcji, przynajmniej wg dr M i dr Cz. Ja mam krótki protokół. Antyki skończyłam teraz w poniedziałek. Jeszcze się łudzę, że dziś dostanę @ i od jutra stymulacja, ale coś czarno to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_Sb to w sumie dla mnie dobra wiadomość bo ja muszę brać antki i tak (sądziłam, że antki są tylko przy długim protokole). Z tego by wynikało, że jakbym przyszła w 2-3 dni cyklu na kwalifikację powinno być dobrze. UUFFF jeszcze zadzwonię do GYNC i się dopytam... Teraz dopiero widzę, że dr nic mi nie wyjaśniła kiedy mam przyjść i jak to będzie a ja siedzę w stresie cały czas bo chciałabym od razu się kwalifikować i zacząć z antkami, żeby mnie nie zdążyli odesłać z kwitkiem jak w poprzedniej klinice. A 2 przenosin nie ma do innej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_Sb w jakim celu miałaś antki w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chyba nic nie wiem o tych protokołach jednak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Ja miałam antyki bo, właśnie nie wyrobiłam się w czasie z kwalifikacją i dr M stwierdził, że to może nawet nie jest źle, bo jajniki się wyciszą (ja mam PCO). Dodatkowo leki stymulujące powinno się brać o określonej porze, mi dr M kazał brać zaraz z rana, czyli jak przyszłabym w 2 dc na wizytę, to też mogłoby być za późno na przypisanie stymulacji. Do tego po kwalifikacji wysyłają ci na badania (wirusologia) na których wyniki czeka się kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil jeśli chodzi o pierwszą oraz dzisiejszą punkcję to miałam je w tym samym czasie czyli w 14 dc, transfer pewnie będzie wypadał tak samo czyli w 16 dc. U mnie tylko krio transfer był w 19 dc Dziewczyny dziękuje za trzymanie kciuków, mam nadzieję, że te moje jajka są jakieś dorodne ;) i tam pięknie się zapładniają. Jeśli chodzi o doświadczenie po punkcji to dzisiaj jest chyba o wiele gorzej niż za pierwszym razem, bolą mnie jajniki, ciągnie mnie brzuch i mam wrażenie jak by mnie ktoś nasadził na kołek osinowy ;) może to wina ilości tych jajeczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Ja szczerze mówiąc też nic nie wiem o tych protokołach. Mam nawet obawy czy jak porobimy te wszystkie badania to czy nas zakwalifikują ? mogą powiedzieć że nie ma już funduszy. Niby dr M na wizycie powiedział że nas zakwalifikuje ale jak nie ma kasy to co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika3030
Iza ja wlasnie jestem w trakcie długiego protokołu i przed brałam dwa cykle antyki od 1 dc do 21 dc - 7 dni przerwy i powtórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta ja też się bałam o środki. Ale w Gyn kasa jest, a od 1.07 MZ przelewa drugą transzę kasy, więc nie powinnaś się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się liczy dni po iui ? Jak mam zrobić hcg po 14 dniach to liczy się ten dzień inseminacji czy dopiero następny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś miałam wizytę po moim nie udanym transferze. Teraz mam cykl przerwy a potem tabletki od 2 dnia cyklu i 9/10 dzień monitoring. Hope trzymam kciuki za twoje jajeczka na pewno wszystkie są dorodne i będzie dobrze. Pewnie źle się czujesz bo było ich tym razem dużo więcej. Ja miałam 18 i czułam się fatalnie po punkcji i potem po transferze. Teraz panikowałam bo nie chciałam mieć przerwy tylko od razu w tym cyklu transfer ale nie umiałam się umówić na wizytę i w sumie mogłam podejśc do tego spokojniej i umówić się na popołudnie bo tak urlop zmarnowany na 3 min wizyty. Dr M stwierdził że i tak chce cykl przerwy bo miałam dużo jajek i dobrze żeby jajniki i organizm doszedł do siebie :) no i w sumie nie było co się śpieszyć z tą wizytą. Cierpliwość to dobra cecha przy tym leczeniu. hope fajnie że napisałaś w którym dniu miałaś crio bo była ciekawa dr mówił że będzie później bo zarodki są 5 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki bo te dni tak się dłużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania naszym największym przyjacielem jest cierpliwość ;). Trzymam za ciebie też mocno kciuki, musi nam się w końcu udać. Może rzeczywiście ta przerwa dobrze ci zrobi, zajmiesz się zupełnie czymś innym, niż tylko czekaniem, liczeniem itd. Może jakiś fajny urlopik, poopalasz się, zrelaksujesz, dużo witaminy D złapiesz, a potem po swoje maleństwa wrócisz. Jeszcze dzisiaj miałam telefoniadę i na koniec oberwało się mojemu M. Co 45 minut jak już mi oczy leciały - TELEFON z durnymi pytaniami za przeproszeniem, jak nie kolega to koleżanka, potem mama jeszcze musiała zadzwonić i na końcu M któremu powiedziałam, że co chwilę ktoś dzwoni z jakaś pierdołą... Ugotowałam pyszną zupkę żeby mu wynagrodzić mój opr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak pisała Hope, pierwszego dnia się nie liczy. Ja po inseminacji juz od 6 dnia latalam po sikacze..zgroza normalnie;) aaa moja stopa ma odpoczywac przed tv i być smarowana maścią. Pytam babki czy mi to przejdzie do konca ciąży a ona zrobiła oczy jak na czubka;) i mowila że powinno do tygodnia przejść. Hope pisz od razu jak jutro zadzwonią z Gc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Hope za miłe słowa :) no musi się udać moje eskimoski muszą być silne a ja dbam o przyszły domek :) Hope wierzę że tobie też się teraz uda bo w końcu musi już swoje przeszłaś czas na łzy szczęscia .... i to tak na 9 miesięcy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika mam pytanie o ten inofolic.. jak to jest mozesz go pic nawet jak się bierze antyki i podczas stymulacji? Co prawda to suplement diety ale mnie to zastanawia ;-) moze jak nie zaszkodzi a moze pomóc tez będe piła ale ja jestem w połowie antyków i myśle czy mozna:-P kurcze człowiek jak tylko o czymś usłyszy to ma nową nadzieje ze to pomoże hihi ja tak mam;-) Malinka ty brałaś ten inofolic? Albo któraś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że wcześniej o nim nie wiedziałam. Zapytam dr M na następnej wizycie, czy mogę to pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil no zapytaj będziesz miała wcześnij wizytę ja mam dopiero 10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, możliwe że będę miała wcześniej. Chyba że na @ będę czekała latami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×