Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Lilaaaaa to ja mam pytania. Ile jajeczek? I czy dziś brałaś jeszcze leki stymulujące? Szkoda, że nie będziemy miały razem, przyznam, że troszkę ci zazdroszczę że już zaraz to będzie za tobą. Dostałaś ten zastrzyk na pękanie? Kiedy masz go wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasia to od progesteronu, zupelnie normalne, teraz bedziesz miala menopauze :-PFif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od progesteronu? a przecież ja nic nei biore żeby go obniżać czy podnosic !!! Mam dość, mam wrażenie że mi się nogi gotują, ze żyły zaraz rozsadzi. Chodze w biurze boso po płytkach, pot sie ze mnie leje! Aaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasia, ja sie pomylilam, tyle Nas tu nawych ;-) Jak nic nie bierzesz to nie od progesteronu :-) Linka w piatek zaczynam 11 tc :-) Wczoraj bylam na usg, jedne maluch juz do nas raczkami machal, drugi spal. Czuje sie dobrze. czasem troche bardziej zmeczona, wakacje uplynely spokojnie, nie zaluje, ze wyjechalam. Droge tez znioslam ok :-) Warto bylo jechac. Nosilam chuste na brzuchu i lezalam plackiem w cieniu,a i tak sie opalilam. Jakos od dwoch dni mam male mdlosci, ale tylko jak sie robie glodna, a tak bez niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasia to masz faktycznie dziwne dolegliwości? ;-) Póki co masz tylko gonal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasia jak ja miałam próbna stymulacje i brałam tylko CLO to miałam tak samo wytrzymac nie mogłam, wszystko mnie bolało. raz zimno raz gorąco masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif no to najwazniejsze ze maluszki mają się dobrze:-) a jak Twoja corka zareagowała ze będzie miała podwójne rodzeństwo? :-D i na kiedy masz termin wg usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Dziewczyny proszę o poradę. Nieco tylko zaplamiłam i nie wiem czy to już okres czy nie. A na jutro (jako 2-gi dzień cyklu) umówiłam się na wizytę. No i 2-giego dnia mam zrobić badania. Nie wiem czy nie przełożyć na czwartek jednak. Kiedyś mi gin mówił, że jak do 17 się okres nie pojawia to nie można uznać tego dnia za 1 dzień... ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika, dziękuję za informację. Dziewczyny które miały antagonistę, od którego dnia cyklu zaczyna się branie lekarstw? Coraz bliżej wizyta kwalifikacyjna i już umieram z nerwów jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza82 mi położna z Gyn powiedziała ostatnio, że jak @ się pojawi po 21, to wówczas traktować tak, że następnego dnia była dopiero. Ale plamienie to nie krwawienie, musi być już krew i powinna być choć trochę ciągła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja mam krótki z antagonistą i biorę od 2dc. Dziś 11 dc (12 ds), do jutra mam gonal i cetrotide i jutro dowiem się co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil-sb dzięki za info. To czekam jeszcze :( Ech... zawsze z tą małpą jakieś problemy, jak ma być to nie ma i na odwrót. Widzę, że też masz endometriozę. Pytałaś dlaczego akurat taki protokół? Jeszcze z Gyn dostałam SMSa, że mam się z nimi skontaktować w sprawie jutrzejszej wizyty, nie oddzwaniam bo nie wiem co z okresem i nie chcę z nimi nic ustalać teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki protokół w Gyn najczęściej się stosuje... Nie pytałam czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugi protokol zwykle sie stosuje jak sa duze problemy ze stymulacja, jest bardziej obciazajaca. O :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Sil_ ja się już cieszyłam,że nie będę sama a tu kicha...bo Cię wyprzedziłam-nawet dr.był zaskoczony jak zrobił usg -nie powiedział mi ile jest wszystkich widziałam 2 duże na prawym jajniku ale na lewym pyło pełno i dużych (mi zawsze na lewym lepiej działa)...zresztą i tak na rządowym pobierają tylko 6 to obojętnie ile jest...do wczoraj brałam gonal i menopur i od soboty do tego było cetrotide a dziś rano wziełam cetrotide (gonal mi został 300 ale to już do wyrzucenia...)na pęknięcie biorę dziś o 22 zastrzyk i punkcja w czwartek o 10 a Ty o której masz wizytę?w sobotę będę mieć już podanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Kurcze tyle się napisałam i mi nie dodało...co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
To znowu ja...jednak dodało to ok...z tym okresem to najlepiej zadzwonić i zapytać mi zawsze dr, mówił,że okres to się liczy jak już jest mocne krwawienie nie plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Byle będzie 1 dobre...ostatnio nie były za rewelacyjne bo w klasie B bo mam mocną endometriozę...myślałam,że jak teraz pobrałam antyki to się wysuszy to trochę a tu dr. na wizycie mi mówi po usg ze ja ją dalej mam...więc się boję,że znowu nic nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka jak tam po wizycie??;) Lilaa teraz się nie denrwuj..bo już nie masz na nic wpływu....fajnie,że masz już w czwartek punkcję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wróciłam bo lekarz miał ponad godz opóźnienie no i przepisał mi jakiś mocniejszy lek novothyral i powinno mi spaśc to tsh ALE napewno w dwa tyg tego nie unormuje i mam zrobic przerwe w in vitro :-( zapytałam połoznej co mam robic bo od jutra mam zacząc stymulacje i kazała jutro zadzwonic jak będzie dr M no i albo zrobią mi punkcje ale transfer dopiero w cyklu jak unormuje tsh ( boje się ze zarodki nie dotrwają mrozenia) albo mi przepisze anty i zacze tak jakby od nowa albo nic nie będę brała a od nast cyklu stymulacja jak będzie dobre tsh więc póki co nic nie wiem :-( no a ten lekarz kurde dziwny kazał mi się rozebrac do połowy i nawet badał mi cycki :-P normalnie w szoku byłam!! No i mam za dwa tyg powtórzyc tsh po tym leku powinno spaść ehh normalnie kobity jestem juz tak zmęczona tą tarczycą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze dziewczyny:) linka moja koleżanka była u niby wrozbity, to chciał jej wrożyć najpierw z pepuszka potem też z cycuszkow a na koniec z pośladków:) uciekla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka ją mam gonal i menopur. Tasia ją na clo byłam żywym trupem :) trafiłam kontakt że swiatem. Okropnie to wspominam. Byłam tym stymulowana 4 razy z czego ostatni był już spoko :) czulam się normalnie. Objawy minęły może to pogoda...cokolwiek, w głowie się ciut kręci ale daje radę. Badalam ddimery 130 przy normie do 500 jest cacy :) jutro wizyta. Mam na 12:40 powinna być wcześniej bo niby na kartce pisze żeby być godzinę wcześniej na pobranie krwi ale nikt mi nic nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilaa czyli dziś już gonalu nie wzięłaś? Bo wcześniej pisałaś, że do dziś miałaś gonal... Czy jednak do wczoraj miałaś i dziś miałaś wziąć w Gyn jak coś? Ja mam jutro wizytę o 8:30. Na pewno będę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Do 6dc bralam gonal i menopur w sobotę była wizyta to mi kazał wziąć jeszcze 2 nast.dni te leki+ do tego cetrotide i dziś w dniu wizyty samo cetrotide bralam wczesnie rano(myslal ze pewnie beda za małe to dokończę gonal...a tu niespodzianka)To ty masz jutro wizytę a ja w czwartek...nie martw się będzie dobrze.jakoś mam do niego zaufanie a byłam wcześniej w 3 innych klinikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go lubię :) Trzymam kciuki za pęcherzyki. I oni pobierają wszystkie, zapłądniają 6 a ty musisz zdecydować, co z pozostałymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dr polubiła jak się do mnie pierwszy raz uśmiechnął :) pyta " miała pani jakieś problemy z piersiami? " mowie mu " poza małym rozmiarem nigdy"... No i się usmial :) mam nadzieję że jutro coś mi sie tam fajnego już pokarze :) też ponad wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×