Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Fif ty już wiesz... dzięki za kciuki. Ja już bym bardzo chciała żeby był październik, a tu się dopiero wrzesień zaczął. No nic... jutro muszę zadzwonić do Gyn i umówić się na wizytę za jakieś 2 tygodnie, tak żeby było jeszcze przed rozpoczęciem 3 cyklu... w sumie pasowałoby mi, jakbym dostała @ wcześniej przez to histero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Ja po histero okres dostałam jeszcze parę dni później ale mam nadzieje że u Ciebie będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Iza jak się cieszę-suuper :) teraz dbaj o siebie i zajadaj ananasa:):) dr M robi cuuda!1 więc musi być pozytywnie:) Catarina,linka jutro Wasz dzień!!! o której będziecie miały wyniki???wierzę,że te Wasze objawy sugerują ciąże!!!:):) Sil ja też czekam na @ niestety ten czas się tak ciągnie:(:( kiedy robisz tą histero??Mi po histero @ przyszła prawidłowo:) jedynie po punkcji dostałam wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
hej dziewczyny ost kolezanka , ktora studiuje biotechnologie wspomniala mi o metodzie leczenia nieplodnosci zwanej Naprotechnologia.. poczytalam co nieco na ten temat - bo przyznam ze mimo tego iz jestem w " temacie" nigdy wczesniej nie spotkalam się z tym okresleniem , oto co min znalazlam w necie : http://www.proinvitro.pl/co-to-jest-naprotechnologia http://prolifeclinic.pl/pl/naprotechnologia czy ktoras z Was spotkala sie wczesniej a moze nawet stosowala , praktykowala ta metode leczenia nieplodnosci? co o tym sadzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska1988, Małami - ja histero mam w czwartek w 15 dc. Trochę późno, wiem, ale inaczej się nie udało umówić, mam nadzieję, że lekarz będzie w środku widział wszystko to co trzeba, by zdiagnozować macicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale pogoda paskudna.. Małami powinnam miec wynik ok 13-14 ale tak się boję ze się rozczaruje. Przez wszystkie dni po transferze byłam pewna ze się uda a dziś juz mam pełno obaw ze nic z tego nie będzie... brzuch boli, plecy jak na @ głowa tez znowu, na m tez juz nawrzeszczałam bez powodu :-( ahh byle do jutra.. Catarina mam nadzieję ze jesteś w lepszym nastroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, ktoras dziewczyna od nas stosowala kolo roku, tylko teraz nie potrafie sobie przypomniec ktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka przypomnij proszę Ty miałaś klej i nacięcie otoczki?? Najgorsze czekanie ...ale trzeba wierzyć ,że te objawy są pozytywne!!:):)Jutro będę czekała na Wasze bety jak na swoją hihi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami miałam tylko klej, chciałam tez to nacinanie ale nie miałam tego nie wiem czemu bo juz nie dopytałam, wazniejszy był dla mnie klej no i zobaczymy czy faktycznie jest taki skuteczny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie trzabyło nacinania robić-bo ja się pytałam dr M o to to powiedział,że zobaczy jaka jest gruba ścianka...bo jak jest ok to szkoda nacinać ... Dzisiaj się linka jeszcze zrelaksuj bo jutro to dopiero będziesz miała gorący dzień:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka ja też miałam objawy jak na @ a tu beta pozytywna, szok był nieziemski ale uśmiech mojego M był nie do posiania jeszcze nie widziałam żeby tak się cieszył. Zobaczycie jutro będzie wasz dzień. A gdzie testujecie, bo ja zawsze jade do Gyn tam wyniki mam po 2 godz a u mnie to za 2 dni masakra tym bardziej mam ograniczone pole manewru bo juz do pracy wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska no mam nadzieję na pozytywną betę :-) ale wiadomo stres robi swoje i czarne myśli krązą w głowie. Ja robie u siebie mam labo niedaleko a do gyn mam godzinkę więc kawałek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiem co to stres i czarne myśli, miałam tak pare razy w ciągu tych 10 dni. W nocy się budziłam to była masakra. Ja mam 30min do Gyn ale jak bym miała czekać 2 dni to bym na głowe dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o pomoc, dr powiedział, że mam brać relanium. Ale nie powiedział ile tabletek, czy rano czy na noc i przez jaki okres. Czy brałyście relanium po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 1 tabletka na noc a jutro sobie zadzwoń i poproś połozną zeby zapytała lekarza i Ci oddzwoni przez ile dni masz brac ja brałam chyba 3 dni po transferze juz nie pamiętam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania, nie martw się na zapas. Jutro będziesz spokojna jak już będziesz wiedzieć, że się udało! :) <> Fifaszek :* Muszą zostać z nami oba :) Będziesz mi dawać rady, jak sobie poradzić z 2 szkrabami :) <> Baśka to ja może też 2 dni wcześniej pójdę na betę :) to by był 12 dpt. A to dr Cz przepisała Ci chociaż leki do stymulacji? Ona nie robi punkcji i transferów. Robi to tylko 2 lekarzy w Gync. Oby już była informacja co do bliźniąt :) Musisz spokojnie czekać :) Sylwia - to Ty Sylwiasta? <> Sil_Sb no to musi okres być wcześniej ;) <> Małamii musi i tym razem zadziałać cudotwórstwo dr M :) <> Ewela, myślę, że naprotechnologia jest skuteczna dla kobiet, które mają nieregularne cykle i problemy z hormonami, ewentualnie problem z ustaleniem odpowiedniego dnia do współżycia. Ja sama w domu stosowałam (to jest dla mnie nic innego, jak bardziej zaawansowana metoda naturalnego planowania rodziny NPR). U mnie wszystko jak w zegarku przez kilka dobrych lat. Moje cykle są idealne, mam owulację, skok temperatury, śluz płodny, szyjka macicy się otwiera zamyka jak trzeba. Po badaniach wiem też, że hormony mam jak trzeba. Także porównywanie tego do in-v jest totalnie bezsensu. Każda z nas (może nie koniecznie obserowowała wszystkie objawy płodności) ale na pewno miała obserowawane cykle przez dr i badane hormon. To nie sprawdza się totalnie przy niepłodności męskiej i wielu kobiecych. Może Lilaa coś więcej wyjaśni na ten temat konkretniej. Dla mnie to może być przedwstęp do leczenia niepłodności. <> linka nie myśl tak, zabraniam! Nie rozczarujesz się! Czekam na dobre informacje jutro o 13 - 14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dr Cz przepisała leki, wdzięczna jestem jej za zakwalifikowanie nas do programu, ale wizyty u niej to jakaś porażka nigdy nic po nich nie wiedziałam hahah może i lepiej. Miała mnie konsultować przed punkcją a przysłali dr P może lepiej bo przynajmniej odpowiedziała na wszystkie moje pytania a pare ich miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina jak tam samopoczucie? Pewnie odsypiasz wesele:-) Iza i jak w końcu był mąż podczas transferu z Tobą czy w gyn nie można? Dziewczyny ja cały dzień grzebie w necie i do głowy dostaje przez całe 8 dni nie miałam takiej schizy jak dziś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam robiony wymaz na chlamydie byla ujemna a partner chlamydie ureo i mycoplasme gin uznala ze skoro o ma ujemne to ja tez bo juz dawno bym sie zarazila. OK. To jak myslicie czemu przed ivf mam zrobic chlamydie z krwi igg i igm skoro podobno jest to mniej wiarygodny wynik? Czemu krew a nie wymaz? Czytajac o tych klasach igg igm to jedyne co mi przychodzi na mysl to to ze chce sprawdzic czy juz przechodzilam ja? :/ oczywiscie zaczelam sie schizowac ze skoro to mniej wiarygodne badanie to moze mam to cholerstwo a nie wyjdzie i przez to moga sie nie udawac transfery... chora glowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia159 -chlamydia jest obowiązkowym badaniem przed programem rządowym. I refundują chyba tylko badanie z krwi. Ja miałam pakiet trzech badań z wymazu i potem w związku z tym że wynik jest aktualni 3 m-c to już mi go w programie nie robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem w komercyjnym wiec mam nierefundowane i wlasnie nie wiem czemu z krwi a nie wymaz a czytam ze te z krwi sa niemiarodajne ;( Wkurza mnie to fotum ze sie tak zacina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum wolniej działa przy przeskakiwaniu storny. Ale jak trwa ożywiona dyskusja, to wówczas nowa strona szybko się generuje. Kiedyś forum nie działało chyba przez 3-4 dni. Ale w końcu ruszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, linka,tak zrobię, wezmę na noc a jutro tam zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×