Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iza82 ja wiedziałam ze będzie dobrze mi tez jedną komórkę uratowali, trzymamy kciuki ja zaczynam świrować niby postanowiłam ze będę będę robić w poniedziałek ale już myślę o sikaczy w sb rano? linka jak ten czas się dłużżży, jakie masz przeczucia bądź objawy ? sil kuruj się, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to super. Mocno, mocno tulę i trzymam kciuki za pozytywny transfer i betę za 2 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to dalej mocno trzymamy kciuki :-) super ze się zapłodniła komórka:-* Catarina nie rób sikańca (ja tez chciałam w nd to mnie tutaj kolezanki ustawiły :-P) bardziej wiarygodna będzie beta w piątek niz test w sobote.. dłuzy się bardzo ale juz blizej niz dalej ;-) jestem spokojna i wierze ze się udało:-) modle się o to.. zobaczymy:-) Aa moje tsh dziś o dziwo idealne bo 1,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze siekańce to bez sens ale jakbym w sobotę zobaczyła chociaż cień cienia to już by było super :) wiem ze jutro by już wyszedł wynik ale wiem co ze mną będzie jak się nie uda wiec wole, wytrzymać chociaż będzie to bardzo trudne, trzymajcie kucki dziewczynki za betę moją i Linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam coś takiego: eżeli transferowana jest 5 dniowa blastocysta: 1dpt ( 1 dzień po transferze) .. Blastocysta wychodzi z otoczki 2dpt .. Blastocysta zaczyna wszczepiać się w ściany endometrium 3dpt .. Proces implantacji się rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywać" się w endometrium 4dpt .. Proces implantacji jest kontynuowany, a zarodek wnika głębiej w endometrium 5dpt .. Zarodek jest już zaimplantowany 6dpt .. Zaczyna być produkowane HCG 9dpt .. HCG jest na tyle duże, ze można spokojnie zrobić sikacza wiec może w 8dpt mi by wyszedł sikacz (wiem ze to naiwne ale może....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Iza to super dalej 3mam kciuki:** Libka piekne ma te tsh :))ja dzisiaj tez ide robić:) a wizytę mam dopiero na 17;) ale nie nastawiam się na ten cykl .. mam nadzieję ze w srodku mam wszystko ok... Ajj dziewczyny poniedziałek coraz bliżej. ..chociaż catarina jutro u Ciebie TEZ by wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Dziewczyny kciuki za bety!!! :) ja juz wiem, ze na pewno bede robila test przed beta bo ja w goracej wodzie kapana... i chocbym chciala go nie zrobic to bede tak slugo kolo niego krazyc, az go zrobie : / choc oczywiscie lepiej poczekac :) Iza super!!! Wiedzialam, ze bedzie dobrze, oby okuruszek przetrwal teraz i kolejne 9 mcy :) za Ciebie rowniez trzymam kciuki :) do rze, ze tu jestesmy, razem razniej :) Zastanawiam sie kiedy dostane okres. Czy jak zawsze w 13 dniu po owulce- ktorej tu przeciez nie bylo, bo pecherzyki nie pekly, czy sie mocno cykl wydluzy... juz by mogl przyjsc to zaczelabym antki i czula sie ze juz blizej niz dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami na pewno w środku jest ok i juz niedługo tez będziesz panikowac przed betą jak my:-) Catarina ja bym poszła jutro! Kurde raz kozie śmierć :-P ale z drugiej strony rozumie Twoje obawy ;-) najlepiej niech ślub przełozą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz ze by się zgodzili ślub przełożyć czekali tylko 1 rok ja na dzidzie prawie 5 lat wiec byłoby to sprawiedliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie by się ucieszyli :-P a tak na serio to Cię nie namawiam, w poniedziałek zrobimy obie i zobaczymy na czym stoimy.. juz teraz na wynik wpływu nie mamy trzymam za nas kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
A tak z innej beczki- dlaczego u was padlo na Gyncentrum a nie np Provite? Ja wlasnie nad tymi dwiema klinikami sie zastanawialam i tak Gyn bardziej mi odpowiada polozeniem, wygladem w srodku- niby malo istotne, ale o wiele bardziej komfortowo czulam sie w Gyn choc w Provicie bylam tylko raz na HSG. Opieka przy badaniu OK, ale mialam wrazenie ze chca wyciagnac jak najwiecej kasy.. tzn badanie 500 zl ok ale na sile przed badaniem chcieli mnie wepchnac na wizyte do lekarza oczywiscie pierwsza wizyta niemal 200 zl... po cholere skoro mnie interesuje SAMO badanie... koniec koncow powiedzialam ze dwa dni pozniej mam u nich wizyte to zgodzili sie zrobic samo badanie... oczywiscie juz na ta wizyte nie poszlam :P no i u mnie przewazyl tez fakt ze Gyn ma te pakiety na ovf... + ogolna lepsza atmosfera w Gyn wg mnie i mojego :) bylismy tez niedawno w invimedzie zrobic te kariotypy to tam to juz w ogole mi sie nie podobalo... rejestracja w poczekalni kazdy slucha co i jak... Ciekawa jestem waszych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylko i wyłącznie położenie i fakt ze otworzyli swój oddział w Bielsku-Białej gdzie mam blisko i część badani i wizyt mogłam tam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Provicie nie byłam. Najpierw byłam w Invimedzie i mam bardzo złą opinię na temat tej kliniki. W porównaniu z nimi Gyn to świątynia wspaniałych ludzi. No i mieli środki z rządówki... I mam ich bardzo blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
u mnie poczatkowo padlo na angelius PROVITA .polecil mi ja ginekolog a w szcegolnosci dok. Mańkę. w provicie mialam z mezem robione czesc badan oraz 2 razy inseminacje u Pani Paligii. Atmosfera w klinice provita mila dyskretna , Pani doktor zawsze punktualna -na wizyte miala dla kazdego pacjenta zarezerowane pol godz !! i nigdy nawet jak ktos sie spóźnial nie prosila kolejnej osoby- kazdy czekal i wchodzil co pol godz ! wyobrazacie sobie taka sytuacje w guncentrum? tam w pol godz przyjmuja 10 pacjentow ! dodatowo kazda z nas chyba juz wie w jakiej kolejnosci hehe kto pierwszy tego teczka laduje na górze i jest zabierana w "drodze" przez dr CZ. ja wchodzac na wizyte w provicie widzialam ze moje wyniki i dni cyklu sa juz policzone przez dr ( zawsze studiowala teczke pacjenta przed wizyta ) byla bardzo cierlipliwa i wyczerpujaco odpowidala na moje pytania czego niestety nie moge powiedziec o dr CZ. zmienilismy klinike poniewaz w provicie nie bylo juz refundacji na program in vitro a w gyncetrum jeszce refunduja. Plusy gyncentrum dla mnie sa takie ze mam lepszy dojazd , i atmosfera oraz obsluga tez jest miła i pomocna. a jakie wasze wrazenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Moze nie pol h ale np dr Piekarz poswieca wiecej czasu ;) dr Czerwinska to fakt mam wrazenie ze ktos nie.zdazyl sie nawet rozebrac... o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge polecić Gyn bo dzieki nim jestem mamą:) dr P i dr M bardzo nam pomogli a dr Cz osobiście nie polecam jesli mam byc szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Juz w ogole pominawszy to ze dr Cz czesto spoznia sie na wizyty.... Ciekawe, czy ten klej faktycznie zwieksza szanse zarodeczka ... :) tak nie moge sie doczekac... licze czytam analizuje... iiii... czekam na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
A tak w ogole to zastanawiam sie jak to jest z tym programem 2+1 ... bo jak pierwsza procedura sie uda to zwracaja 7 tysiecy. No ok. Ale co dla nich jest udana procedura? Bo jesli beta to kiepsko... bo oni zwroca mi 7 tys bo beta wyjdzie dodatnia a co jak to bedzie biochemiczna? I tym samym strace to gratisowe podejscie bo jakby pierwsze sie udalo to skonczylam program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
A tak w ogole to zastanawiam sie jak to jest z tym programem 2+1 ... bo jak pierwsza procedura sie uda to zwracaja 7 tysiecy. No ok. Ale co dla nich jest udana procedura? Bo jesli beta to kiepsko... bo oni zwroca mi 7 tys bo beta wyjdzie dodatnia a co jak to bedzie biochemiczna? I tym samym strace to gratisowe podejscie bo jakby pierwsze sie udalo to skonczylam program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasta no ciekawe jak to jest z tym programem.. Ja nie mam porównania z innymi klinikami dla nas katowice są najblizej i tak jakoś padło na gyn:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie...i tak jak byłam przygotowana transfer w kolejnym cyklu-teraz czekam na @ która planowo ma być 24.09 mam nadzieję,że tak dostanę...czyli transfer by wypadł ok 8-9.10 :) Może i dobrze bo jak narazie się jeszcze wzmocnie psychicznie:) dr M mnie dzisiaj pocieszył jakoś dodał otuchy... więc spokojnie mogę poczekać... ale USG nawet mi nie zrobił:( dopiero powiedział na kolejnej wizycie zobaczy hihi Ja też trafiłam do gyn przypadkiem tzn najpierw szukaliśmy dobrego urologa do M byliśmy najpierw w Provicie ale nam nic nie pomógł...a jednak w gyn urolog od razu zaradził i dzięki niemu mamy nasienie :) a dr M to z całego serca polecam jak się uda to mu do końca życia będę wdzięczna...:) bo o dr Cz się nie wypowiadam...;/ dziewczyny jeszcze weekend Wam został do betki:) Catarina Tobie szybko zleci tymbardziej ,że na wesele idziesz:) ajj coś czuję,że będzie gorący ten poniedziałek:):) Iza dalej 3mam kciuki :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gorący poniedziałek dziewczyny beta a ja pierwsza wizyta po udanym transferze. Mało się udzielam bo mam w brzuszku wampiry energetyczne nie mam siły na nic ale czytam trzymam kciuki i kibicuję. Czekam na kolejne mamusie co do nas dołączą w poniedziałek i potem kolejne niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami to czekamy na małpeczke i działamy:-) wzmacniaj się, relaksuj zeby maluszek miał spokojny domek w październiku:-** a to chyba sama nie będziesz Sil Ty masz chyba następne podejście podobnie? Sylwiasta tez? Dobrze myśle? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania na pewno będzie piękne serducho juz widoczne:-) Mała tez ma w przyszłym tyg wizytę, ale sie szykuje tydzień pełen emocji oby tylko pozytywnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszą być pozytywne-inne opcji nie ma:) No to super chociaż nie będę sama w czekaniu na betę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasta159
Linka moje pierwsze podejscie bedzie dopiero w pazdzierniku :( narazie czekam na @ zeby zaczac miesiac antkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×