Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iza rozsadna mama :)) Wow 4 dni to przegiecie :) dobrze ze juz jest lepiej :) ja wlasnie leze w wannie w goracej wodzie i licze ze dzieki temu przyjdzie mi okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska też byłam u niej 2 razy i za wszelką cenę do dr M, na ani jedną wizyt nie chcę już do niej iść. Dr mi zalecił betę 14 dni po punkcji. <> linka, nie może być mąż podczas transferu ale mój był, bo poprosiłam dr. Najgorzej ta nocka ale już jutro będziesz wszystko wiedzieć :) Będzie dobrze!! <> Sylwia nie wiem :( Wcześniej też miałam wymaz a teraz z krwi. To po tej kąpieli jeszcze sexik to chyba też pomaga :) a na pewno na humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh aż sobie przypominam co robiam by przyspieszyć... i nic nie dało rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a tu się wpisów narobiło szok...ja ponad rok się w naprotechnologii leczyłam...nam nie pomogli ale tez nie zaszkodzili -a co konkretnie chciałabyś wiedzieć?Jutro trzymam mocno kciuki za bety i pierwszą wizytę Grani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze jeszcze z termoforem jajniki cos kluja moze sie ruszy dzis ma termin :P Mala czemu jestes pod dwoma nickami jesli moge zapytac? :)) Dziewczyny ja tez trzymam kciuki i informujcir nss na bierzaco bede zagladac po DOBRE info :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno temu byłam pod nikiem mala na innej klinice tu zaczelam pisac jako Lilaa i mnie wyrzuciło i nie szło się wiecej zalogować... a nazwy nie idzie zmienić więc zostało to pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! Myslalam ze tez tylko 6. To teraz sie zastanawiam czy brac program 3 podejsc za 14 tys czy nie i probowac z jednym podejsciem, bo jesli udaloby sie wyhodowac sporo komorek i udaloby sie je zaplodnic... dobrze sie dzielily... gorzej jak wyhoduje 3-4 ... a przeciez jakies moga byc niedojrzalle...albo cus... hmmm... ale moglabym wziac mniejszy kredyt... gin dr P zasugerowala mi ze ten program jest dobry dla kobiet z niskim amh... no ale wypytam ja jeszcze przy wizycie tylko niech ta malpa przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie betujące i wizytujące dzisiaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, linkaa czekam na super niusy!. Kciuki zaciśnięte aż puchną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak nikt dzisiaj kawy nie postawil, to ja sie oferuje. T wyjechal, a mloda w szkole-luz:-) I trzymam kciuki za dzisiejsze bety :-) Sylwia, kapac sie nie moge, bo w ciazy nie mozna, w ogole wanna nie ejst zalecana, ja akurat mam prysznic, a przed ciaza uwielbialam bardzo ciepla wode, teraz tylko w lekko cieplej, jeszcze przy bliznietach. Wole byc troche ostrozniejsza, niz pozniej w szpitalu swoje odlezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek to ja się chętnie z Tobą kawy napiję i czekamy na pozytywne wieści od Catariny i Linki i oczywiście mocno trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziiolszki:***3mam kciuki:))i czekam na dobre info:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja się nie odzywałam bo bawiłam się na weselu (oczywiście umiarkowanie) dobrze bo nie miałam czasu na myślenie, Linka trzymam kucki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka pozytywne nastawienie to jest to czego nam teraz potrzeba, mam dziwne skurcze od czasu do czasu w dole brzucha i plecy mnie bolą jak na okres. A dzisiaj mi się śniło ze miałam betę 300,25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina mi się śniła dziś beta ponad 400 trzymam bardzo kciuki za Ciebie i reszte dziewczyn:-* Mi się nie udało jestem zła i rozczarowana beta ponizej 2,0 więc dupa :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję kawkę (Caro) z Wami dziewczynki. linkaa strasznie mi przykro :( :( :( Przytulam Cię bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka:(((kochana:(( 3maj sie:** smutne to wszystko ale masz mrozaczki wiec masz po co wracac:*** ehhh jakie to jest wszystko nie fair...wyplacz sie i stawaj na nowo do walki:*** Catarina mam nadzieje ze u Ciebie bedzie inaczej...:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ja wiedziałam ze to zbyt pięknie tu wszystko wygląda tyle pozytywnych wiadomości, ze w końcu coś się posypie... czekam na wyniki na pewno będą późnym popołudniem czuję objawy ja przed @ która ma przyjść jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Catarina trzymam kciuki :) Linka bardzo bardzo mi przykro, kochana tule Cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam już jestem oficjalnie ciężarną Emotikon wink widziałam fasolkę i słyszalam serduszko dr m powiedział że wszystko jest prawidłowo ale nic więcej nie wiem który tydzień ani zdjęcia nie mam byliśmy z mężem tak oszołomieni i zestresowani ale jak usłyszeliśmy serduszko to mordy uśmiechnięte i w sumie już nic ważne nie było Emotikon smile za 10 dni mam wizytę u dr P tak dr M zadecydował w zasadzie za nas więc tak idziemy i jeszcze jedna dobra i ważna rzecz zmienił mi litinus na luteinę i to sam o nic nie prosiłam i estrofemu mam brac 2 tabletki a brałam 3 i encortonu pół tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, proszę myśl pozytywnie. Wiele dziewczyn miało takie objawy a jednak one świadczyły o sukcesie :) Trzymam nieustannie kciuki. <> grania super. Na pewno te uczucie zapamiętacie do końca życia! Dużo odpoczywaj i niczym się nie martw :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słowa:-* informowałyście gyn o wyniku bety jak się nie udało? Grania gratuluje serducha! Catarina mam nadzieję ze choc u Ciebie beta pozytywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka ja tylko dzwoniłam do położnej ją poinformować....a potem 2 tygodnie po dzwonili do mnie embriolog o wynik... Umawiasz się teraz na wizytę??:* Przypomnij ile masz mrozaczków? Caterina masz już wynik?? Grania super gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×