Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

No Allessa ma racje, wg mnie to kończy program rządowy. MP w jakiej klinice jesteś? Ja wiem, ze mrożenie niezapłodnionych to nie jest mały koszt, ale pomyśl sobie, że masz dzięki temu dwie dodatkowe szanse, bo aż dwie komórki ci transferowano. Ja nigdy nie miałam tyle szczęścia. No i jak ci blastki transferowano, to chyba już w 7dpt możesz robić betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerwałam ale nie ma to znaczenia, ponieważ mogłabym czekać i czekać.... III podejście przesuwano mi od pół roku bo ponoć klinika nie dostała pieniędzy tzn. czekali na nie. Po tym jak nowe władze odwołały dalsze finansowanie in vitro zostałam poinformowana, że prawdopodobnie nie starczy dla mnie kasy na III podejście. Nie chciałam w ciemno czekać... tym bardziej że in vitro może być zakazane w tym kraju:(. Nie chciałam dluzej czekać w niepewności. Przenosiny do innej kliniki nie sa już możliwe. Trzymam kciuki za Was wszystkie. !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam w poprzedniej wypowiedzi nie podpisałam się. Odnośnie transferu blastek, według mnie to nie za bardzo ma znaczenie. W klinice były ze mną dziewczyny , które miały transferowane zarodki gorszej jakości i zostały mamusiami. Ja miałam 3 transfery dobrej jakości blastek (podwójnie za każdym razem) i beta nie drgnęła nawet. Chyba nie ma na to reguły. Podchodziłam do procedur w Łodzi- Salve. MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MP a jaki u Was jest problem? MADZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja juz nie wiem czy lepiej oplacic program 2+1 czy podejsc prywatnie normalnie bez programu. Za wszystkie starajace ogromne kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeden jajowód niedrożny (niestety owulacja szła zawsze z jajnika przy niedrożnym jajowodzie). Dodatkowo problem z immunologią (za każdym razem brałam leki - encorton, equoral i sulfasalazine). Z mężem wszystko ok. MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MP a na jakiej podstawie masz stwierdzono immunologia? Ja mam anty tpo ponad 800 :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MP a na jakiej podstawie masz stwierdzono immunologia? Ja mam anty tpo ponad 800 :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Equoral to b.silny lek immunosupresyjny stosowany nawet przy przeszczepach. W kinice Ci go przepisywali? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Cześć dziewczyny :) Catarina a który masz dzisiaj dzien transweru? Ja tez miałam przy drugim podejsciu i to tym właściwym w 6 dniu różowy śluz na wkladce i niewiedziałam co mam myslec a to sie okazało ze sie Mój Wtedy Kropek do mnie wszczepiał :) Także trzymam kciuki ze u Ciebie będzie podobnie :) Sil bardzo mi przykro ze sie nieudało :( Kurcze dziewczyny musimy czarować ,czarować zeby odczarować tą złą passe teraz co krąży nad forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w klinice ale leki przepisał immunolog. Poprosiłam ginekologa o skierowanie na dodatkowe badania po pierwszym nieudanym in vitro. wyszły mi podwyższone przeciwciała ANA i przeciwplemnikowe. Lepiej nie czytać ulotek od tych leków. Ten equoral niby ma zapobiec odrzuceniu zarodka... MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia. Nie znam się za bardzo na tych przeciwciałach, które masz ale czy czasem nie jest to związane z tarczycą?? Bierzesz jakieś leki np: Euthyrox??. Nie jestem wiarygodnym źródłem w tej kwestii tak tylko skojarzyłam. MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z tarczyca, biorę euthyrox 50 i niby jest ok, ale przeciwciala są i ciąży przez prawie 3 lata brak :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam podwyższone anty Tpo . Właśnie sprawdziłam wyniki badań. Również biorę Euthyrox 50. Natomiast te silne leki dostałam na przeciwciała przeciwjadrowe i przeciwplemnikowe. Ale efektów w postaci ciąży też nie ma. MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helen to mój 5 dpt jesli liczyc dzien transferu który miałam 15.01 sil musisz być silna , tule mocno allessa trzymaj sie, mam nadzieję ze bedzie z nami dobrze bo na III podejscie z MZ raczej nie mamy szans, po takiej punkcji gdzie pobrano tyle komórek raczej zaleca nam min 3 miesiace przerwy. jak powiedziałam mojemu M ze nic nam nie zamrozili to on miał taką samą "teorię spiskową" jak ty.... :) ja dzisiaj miałam słaby dzien samopoczucie grypowe a do tego widomosc z labolatorium...jeszcze jak mamie powiedziałam ze nic nam nie zamrozili to mnie opier...ła ze nipotrezbnie dwoniłam i teraz sie denerwuję a to mi nie potrzebne...ma rację jak to mama chce jak najlepiej dla swojego dziecka. wieczorem mój m wyciągnioł mnie na spacer, mrozne powietrze troche mi rozjaśniło w mózgu...musze byc pozytywna bo moje kropki to czują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil bardzo mi przykro:( 3maj się Kochana:** ja byłam pewna,że teraz będzie okey,że to będzie to....kiedy idziesz do dr M w piątek?? Ściskam Cię mocno:*** xxx Catarina Twoja mama ma rację...nie denerwuj się bo Maleństwa to czują..a muszą się ładnie teraz zadomowić:)... ehh ciężkie te nasze życie...starających się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiezniczki mam pytanie:-) w jaki sposob najlepiej przygotowac siebie i M do podejscia do invitro? Jakies specjalne suplementy, witaminy? Czytalam o herbacie z czystka, biore juz kwas foliowy ale moze cos jeszcze??? Sil ja wciaz siedze i mysle o tobie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj:). Ponoć mama dha Premium jest b. dobrym suplementem dla in vitrowych staraczek. Ewentualnie można dodatkowo brać wit. D3. MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nic nie mogę wstawić, bo co piszę post, to wywala mi, że spamuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wpis się wstawił, to piszę co chciałam wcześniej napisać. Catarina dni po transferze liczy się od następnego dnia po zabiegu. Dziewczyny nie możecie myśleć, że nie macie szans na III stymulację. Teraz dbajcie o swoje kropki, a jak będzie źle, to walczcie. Nie poddawajcie się. Ja siedzę i ryczę od 15. Jakby na mnie wyrok wydano. Ale powoli w głowie mi się przejaśnia i się nie poddam. Małami powiedz mi co ci zalecono w przerwie miedzy II a III transferem? Ja wizytę mam w piątek na 11:15. Dobrze, że się umówiłam, choć się wahałam aż do zeszłego piątku. Teraz żałuję, że nie umówiłam się na środę :( Było minęło. Mój mąż dziś powiedział, że Bóg ma nas w d***e. I chyba ma racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jest jakaś szczesciara na forum ktorej przy immunologi się udało? Czy to przekreśla wszysto i zostaje surogatka jak kiedyś Aurelia poruszyła temat :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jest jakaś szczesciara na forum ktorej przy immunologi się udało? Czy to przekreśla wszysto i zostaje surogatka jak kiedyś Aurelia poruszyła temat :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jest jakaś szczesciara na forum ktorej przy immunologi się udało? Czy to przekreśla wszysto i zostaje surogatka jak kiedyś Aurelia poruszyła temat :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia mi wczoraj Fif napisała, że na sali z nią leżała dziewczyna, której wyszło bardzo dużo komórek NK w badaniach. Dostała dwie kroplówki z intralipidem i zaszła naturalnie. Więc chyba czasem się udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_b silna dxiewczyno:-) zastosuj moja metode: padlas ksiezniczko, wstan, popraw korone i zapierdzielaj do przodu:-) przegralas bitwe ale wojna trwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia staram się wstać. Wiem, że powinnam od razu, ale jakoś tak mocną mną walnęło... Ale nie mam zamiaru się poddawać i walczę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil ja przestałam chodzić do kościoła i wierzyc... z dwóch przyczyn kościół jesr przeciwny in v i dlatego ze widzę jak rodzą się dzieci w patologicznych rodzinach. Także stwierdziłam zw nikt nad tym nie panuje. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Kościoła też nie chodzę. Wierzę wewnątrz siebie. Ale wiary jest we mnie niestety coraz mniej... Bo jeśli Bóg naprawdę nie chce, żebym miała dzieci, to czy może być dobry i miłosierny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_sb bo by ksiezniczki-bojowniczki juz tak mamy-) powstac jest ciezko ale rade dajemy:-) tylko korony niezapomnij poprawic:-) jestem z ciebie dumna-silna babka z ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wchodzę tu z nadzieją przeczytania pomyślnej wiadomości a tu takie smutne info :( Sil bardzo mi przykro! :( Wiem, że potrzeba czasu żeby się podźwignąć po tej informacji, mnie też to trochę zajęło, po każdym jest gorzej, nie da się do tego jakoś przyzwyczaić :( Ale masz jeszcze jedną próbę w rządówce, więc na pewno do 3 razy sztuka! Sama sobie to powtarzam, bo też mam niewesołe myśli przed 3 próbą! Trzymaj się kochana! Jeszcze trochę i dla nas też w końcu zaświeci słoneczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×