Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dredzik co tam u ciebie. Jak klucie idzie. Kiedy do gyncentrum jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia7707 histeroskopie miałam w poniedziałek łatwo szybko i przyjemnie:)nic strasznego lekarze i położna bardzo mili. u którego lekarza jesteś leczona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
No i sie @ wczoraj rozkrecola na Maxa niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer no ja właśnie po porannym kłuciu jestem o 7.30. :) Super idzie, teraz to juz z górki. Ciach w brzuch i juz. Jestem pielęgniarką ale co innego pacjenta kłuć a co innego siebie, ale luz. Przeraża mnie ten pędzący czas, ze to już ...że zaraz...Kochana wizytę mam w piątek za tydzień. Co prawda na ostatniej wizycie zrobiłam sobie wymazy także na ureoplazme i mycoplazme! 260 zl zaplacilam w Gyn za to ale razem z dr M. stwierdziliśmy ze warto. Niby 3 tyg czeka sie na wyniki i mam nadzieję że będą przed tym całym cyrkiem ze stymulacją. Żałuję że wcześniej ich nie zrobiłam. Poczekamy zobaczymy :) Mąż ma bakterie w moczu i Dziewczyny nie wiem czy ma brać antybiotyk teraz przed biopsją jąder?!!! Co gorsze na nasienie? Antybiotyk czy bakterie? A Ty Joafer moja kochana jak samopoczucie i nastawienie? Kiedy masz podglądanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Joafer juz widzę ze w sobotę masz wizytę! Super! Oby bylo tych naszych jaj sporo. Oby przepisał mi Gonal w takiej dawce by bylo ich trochę :) hehe .... Choć cały czas myślę co jest nie tak, ze większość z nas to ma tak mala liczbę tych zarodków i prawie nic do mrożenia....a moi znajomi podchodzili z rządówki we wrześniu - 1 zarodek podany, 5 zamrożonych. Nie udało im się ale w grudniu zaszli naturalnie:) a ja nigdy nie miałam nic nawę co by miało przetrwać do tej 5 doby...ach...Malami daj znać jak tam po Intralipidzie i jutro wszystkie jesteśmy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly...nie wierzę...to jakiś koszmar....tak strasznie mi przykro...tulę Cię mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik no jutro mam wizytę mam nadzieję że cosik tam będzie :-P Polly tak mi przykro :-( dredzik jak tam twoje nastawienie bo ja coraz bardziej podlamana jestem tym co tu się dzieje. Może przestanę tu zaglądać. Choć ciężko będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nadchodzą mnie myśli czy oni specjalnie tego nie robią żeby nam się nie udało..... Nie to głupie... Przecież zależy im tak jak nam prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer to nie jest głupie....po prostu szukamy odpowiedzi na to dlaczego? Przypadek? Musimy im ufac! Oddaliśmy w ich ręce nasze Marzenia:) ale sama czasami myślę że embriolog jest na wakacjach...już czasami sama nie wiem co o tym myśleć...jak mam wierzyć że się uda?! Że akurat ja?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer to nie jest głupie....po prostu szukamy odpowiedzi na to dlaczego? Przypadek? Musimy im ufac! Oddaliśmy w ich ręce nasze Marzenia:) ale sama czasami myślę że embriolog jest na wakacjach...już czasami sama nie wiem co o tym myśleć...jak mam wierzyć że się uda?! Że akurat ja?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer to nie jest głupie....po prostu szukamy odpowiedzi na to dlaczego? Przypadek? Musimy im ufac! Oddaliśmy w ich ręce nasze Marzenia:) ale sama czasami myślę że embriolog jest na wakacjach...już czasami sama nie wiem co o tym myśleć...jak mam wierzyć że się uda?! Że akurat ja?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer to nie jest głupie....po prostu szukamy odpowiedzi na to dlaczego? Przypadek? Musimy im ufac! Oddaliśmy w ich ręce nasze Marzenia:) ale sama czasami myślę że embriolog jest na wakacjach...już czasami sama nie wiem co o tym myśleć...jak mam wierzyć że się uda?! Że akurat ja?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów coś się zacina:) tyle razy mi post wrzucilo. Serwery przeciążone :) cudownego dnia Wojowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek nie wiem czy wszystkim każą robić USG piersi ale mi dr Cz kazała więc zrobiłam, w sumie to chyba nawet na te wyniki nie popatrzyla masakra. Helen ty sie budzisz o 4 a ja dopiero probuje zasnac z tym spaniem to jakis koszmar ale co tam przezyje, moj sie śmieje że przyzwyczajam sie do nocnego wstawania. Ja zażywam euthyrox od stycznia 2015 jak przeszlam pod skrzydła kliniki leczenia niepłodności i podchodziłąm do onseminacji i tak już zostało. W sumie nie wiem jak to bedzie po ciąży. ale cos czuje ze wizyta u endokrynologa mnie nie minie. A co najlepsze mam jeszcze 2 siostry jedna starsza druga młodsza i wszystkie mamy problemy z tarczycą o zgrozo. Polly tak mi przykro że się nie udało tule mocno :* Dziewczyny które się kłóją życze powodzenia i dużo jajace. Waleczne jesteście to kto zniesie te wszystkie niewygody jak nie my. Mój M nawet nie potrafił patrzeć jak robiłam sobie zastrzyki coż mężczyźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska a kiedy będziecie się wprowadzać do nowego domku? My mieliśmy zacząć budowę w tym roku ale mąż stracił przychód i w sumie musimy zrezygnować z budowy i nie wiem kiedy wrócimy do tematu. Ale mamy 3 pokoje więc póki co nie martwię się tym. Mówię, że nie ma tego złego i bo już nie raz w życiu tak nam wyszło :) Hehe to macie podzielone zajęcia na damskie i męskie :) Kupiłam parę ciuszków w rozmiarze 56, kaftaniki i body, inne większe. To co mi brakuje do kompletnej wyprawki, kupię w rozmiarze 62, bo czuję, że moja kruszynka może być długa po tatusiu. Koleżanka mi doradziła, że długi rękaw można podwinąć a spodenki też, albo nałożyć skarpetki i będzie się trzymać. Dlatego podjęłam taką decyzję. Najwyżej, jak ciuszki będą sporo za duże to poślę kogoś aby dokupił kilka ubranek w mniejszym rozmiarze. A Ty jaki rozmiar planujesz kupować? Buu nie fajnie, jak masz takie boksy nocne :( Moja daje mi pospać, może się potem rozkręci (tfu tfu) przeważnie boksuje pół dnia i cały wieczór. Prawdopodobnie tak jak teraz jest aktywny maluszek to po urodzeniu też tak będzie. Nooo czuję jak się wierci i wypycha (tak myślę, że tyłek). Kilka razy już tak wywaliła, że myślałam, że brzuch mi pęknie :) Też mam bóle w podbrzuszu - to na 99% więzadła z macicy się naciągają. Do tego mnie boli spojenie łonowe, bo mała tam wpycha głowę. Pisałam o 4, moja siostra ma tyle!! A chcę się zacząć starać o dziecko. I szukam kogoś kto miał tyle i zbił do poniżej 2. <> aniesz to już jesteś w przededniu wielkich dni! Trzymam kciuki, żeby wszystkie komórki były dojrzałe i dorodne :) <> ania mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i z naczyniami i z guzkiem. Zbadaj to jak najszybciej. Szkoda, że dr nie dał CI od razu skierowania na USG. <> Madzia nie martw się na zapas, na pewno rośnie :) <> asia spokojnie, musi być dobrze. Daj znać po histero. <> helen :( :( oby Ci szybko przeszło. Ponoć mogą być objawy w terminie kiedy byłaby @. Bardzo łady wózek :) <> Polly baaardzo bardzo mi przykro :( Serce pęka :( Współczuję. <> dredzik, no szkoda, że nikt wcześniej CI nie zaproponował tych badań :( Może lepiej jakby Twój mąż nie brał antybiotyku tylko ziołowe odpowiednie produkty na bakterie (urosept jest najlepszy, mocniejszy ale nie ziołowy jest urofuragina - do niedawna na receptę). Ja mam często bakterie w moczu i w ciąży też i może tylko raz miałam antybiotyk ale to jak już umierałam z bólu a przeważnie umieram. Dużo ma bakterii? Niech pije codziennie 100% sok z żurawiny (w Netto jest nie niedrogi i dobry). Ale najlepiej gdyby dr Ci doradził. Ci znajomi w Gync się leczyli? <> Też tak czytałam, że trzeba mieć USG piersi ale nikt ode mnie tego nie wymagał, chociaż mam cysty na piersiach od wielu lat i badam się regularnie. Samemu trzeba się zatroszczyć o te sprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
To czy trzeba usg pewnie zależy od lekarza. Mi dr p. Od razu z innymi badaniami zleciła usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka napewno da się ześć poniżej 2 nawet przy tak wysokim TSH dostanie wieksze dawki leków pewnie. Ja bym na jej miejscu juz sie tym zajeła no i niech zbada prolaktyne u mnie to tez byl duzy problem a bromergon nie jest fajnym lekarstwem ma masakryczne efekty uboczne ale przechodza po jakims czasie. Mój M ma optymistyczna wersje ze powinnismy sie wprowadzić na wiosne przyszlego roku a najlepiej na swieta bozego narodzenia, zobaczymy co z tego wyjdzie bo terminy czasai sa odległe i trzeba czekać na fachowców. Oj tak mój M nie lubi damskich zajec ale i tak go kiedys wyciagne na jakies zakupy zeby sie poczul ze tez cos wybrał hahah Planuje 56 moze cos z 58 i pozniej wieksze. Ale to doslownie po pare sztuk, później na bieżąco będe kupować Moja w ciagu dnia śpi. Ona ma tryb nocny chyba haha Damy jakos rade, moja mi żebra zaczyna przestawiac. Mysle ze moja bedzie duzo ważyla ale ze wzrostem chyba nie poszaleje, oboje z mezem mielismy jakies 56-58 cm przy urodzeniu ale waga prawie 4 :) Zobaczymy byle zdrowa byla. Izka idziesz na 3 prenatalne badanie? Dredzik ja bym sie zapytała lekarza nalepiej urologa jakiegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Dziewczyny powiedzcie mi jaki miałyscie przy długim protokole progesteron i estragon czy jakos tak :) jaki jest prawidłowy wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
witam wszytskie ja dzis mialam transfer , podali mi 2 zarodki 8 blocystowe ( chyba tak to sie pisze ) klasy A , teraz przedemna najdluzsze 10 dni .. ehhh widze ze na forum ostatnio same nie powodzenia , czy komus udalo sie w tym roku zajsc w ciaze z programu rzadowego / i nie tylko w gyncentrum? macie takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej księżniczki. Ja już po histeroskopi-fajnie mi sie spało:-) wszystko ok, czyli nadal niepłodność idiopatyczna...2 okazy zdrowia i nic:-( Któraś z was pytała sie u kogo się lecze: nasz dr.Serfer (dla nowych, niewtajemniczonych dr serafin) Histero miałam na 8. Przede mną jedna dziewczyna była na histero a po mnie jedna na transfer-może to ktoś z Forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Czy komuś się ostatnio udało? Bo ja już tracę nadzieję... Małami a Ty jak tam po kroplówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami miałaś dziś kroplówke? w pokoju siedziała ze mna dziewczyna na kroplówce-siedziała na krzesełku, póżniej ja wyprowadzili gdzieś do pokoju z łóżkiem. Moze to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Asiu to nie bylam ja...dopiero na 17 jade na kroplowke..super ze juz jestes po;)) Linka jak po wizycie Ewela to bedziemy podobnie testowa..ja jutro mam crio o 13stej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
dziewczyny jakie macie progesteron i estradiol przed transferem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - to jest dobre pytanie - czy komuś w rządówce się udało w tym roku? Albo od października z rządówki? A kolejne dziewczyny - Ewela - Ty z rządówki? A może nie ma już tego embriologa? Ktoś pytał? Może dlatego taka ch*****nia z grzybnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Cześć dziewczyny, Helen u mnie wszystko ok. Szymek rośnie, lada moment będzie miał 6 miesiecy i powolutku żal mi ze tak szybko rosnie dlatego staram sie cieszyc każdą chwilą gdy jeszcze chce sie do mnie przytulac;) teraz na okres śniadania i interesuje go doslownie wszystko. Pytalas co u Fif, mniej jest teraz na fb bo wiadomo ze przy dwóch bobasach czasu brak ale pisala ze maluszki rosną i wszystko ok:) ktore Wy juz macie tc dziewczyny? Nie wydaje mi sie zwby klinika specjalnie robila cos nie tak, zależy im na kplejnych klientach, opini i statystykach. Mysle ze akurat jest taki okres gdzie sie nie udaje ale uda sie i Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Tak ja z rzadowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak sobie mysle nie jest nas tu zbyt dużo no ile???? a klinika napewno ma wiecej pacjetek których tu nie ma i którym sie napewno udało...tak sie pocieszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Ja sie kutro zapytam na rejestracji czy im sie embriolog zmienił ;) i czy maja jakies potwierdzone ciąże w ostatnim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×