Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
A to kto powiedział że in vitro nie wolno..skod wie taki pasibrzuch ze bogu się to nie podoba..są odłamy religijne które bazują na tym samym piśmie św i nie mają nic przeciwko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo współczuję ludzia których pstrafi tak ograniczyć religia..światka jechowym dzieci umierają na rękach bo religia ta nie pozwala na transfuzje krwi..a zagorzali katolicy skazuje się ma bezdzietnosc i cierpienie bo np.kobieta ma niedrozne jajowody..bo ktoś tak pporostu wymyślil..to jest smutne :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer, a co dokładnie ta lekarka Wam powiedziała? bo u nas też tak jest, że do piątej doby nie mogą dotrwac zarodki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam zapytac sie wczoraj - powiedzcie mi czy mogę od lekarza rodzinnego dostac skierowanie do immunologa? Czy od kogoś innego trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie mi jakie badania miałyście zlecone przez immunologa dla siebie i dla męża przed in vitro bo muszę je zrobić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen u nas wszystko dobrze, oby nie bylo gorzej to nie będę az tak narzekac:) Ty lada moment bedziesz miala swoje szczescie:) pisz od razu jak juz bedzie po. Hope ja kiedys chodzilam do kosciola co niedziele, moze nie tyle zw bylam bardzo położna ale tak bylam nauczona w domu. Od kiedy kosciol ingeruje w to co nie powinien chodze czasami, ostatnio bylam na swieta i teraz tez pojde na swieta. Zacznie sie lato to zaczne chodzic z dzieckirm wozkiem ale to bardziej w ramach spaceru niz poboznosci. Nie spowiadam sie od jakiegos czasu, znaczy spowiadam sie ale w myslach odmawiam to co mialabym powiedzieć ksiedzu. Skoro Bog jest wszedzie, wszystko widzi i slyszy to moją spowiedz rowniez prawda? Nie czuje potrzeby mowic ksiedzu o swoich grzechach gdzie niejednokrotnie on ma ich wiecej niz ja. Do kosciola nic nie mam ale do jego pracownikow owszem. Niech sie zajmą tym co powinni a nie decyduja w sprawach ktorych nie powinni. O mieszaniu sie w polityke juz nawet nie wspomnę, in vitro dopiero bo jak słyszę tych gamoni co opowiadaja to żal mi tych bezmózgów. Kiedys powiem dziecku ze jest z in vitro i niech sam zadecyduje czy chce o tym informowac otoczenie i czy chce zostac nadal katolikiem. Jaką decyzje by nie podjął to go popre, dlaczego na sile mamy chodzic tam gdzie nas nie chca i uważają ze pozbawiamy dzieci zycia bo mrozimy zarodki? Gamonie nie pojmuja ze po to je sie rowniez mrozi zeby wlasnie nie zabijac a wykorzystac pozniej. Kosciolem to sie akurat niw przejmujcie:) ostatnio zagotowalam sie jak ten zlodziej z Torunia dostal tyle milionow a odebrali refundacje...zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia moja ciotka ma kuzyna ksiedza. Mama jak byla u nich na jubileuszu to wlasnie on sie nabijal z ludzi ze miesa nie jedzą w piątki a ksieza ida do komuni najedzenie kielbachą. O grzechach tez im opowiadal...ponoc byly to " ciekawe przypadki'. Dlatego nie zamierzam im opowiadac co i jak. W myslach sie spowiadam i tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1111111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, myślę, że kościół nie do końca tak dyskryminuje dzieci poczęte w sposób, mówiąc oględnie - nie do końca naturalnie. Moja koleżanka, ta która poleciła mi Gyncentrum, nie miała żadnych problemów z ochrzczeniem swojego "gyncentrumowego" dziecka. Proboszcz powiedział, ze interesuje go w jaki sposób dziecko było poczęte, i innych też to nie powinno interesować. Jest człowiekiem, a najważniejsze żeby było dobrze wychowane w atmosferze miłości itd... Stawki też nie podał, koleżanka zapłaciła 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn które były na wizycie u Genetyka w Rudzie, mam wizytę 4-04-2016. Czy bez problemu Pani dr daje skierowania??? Długo trwa wizyta??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
hoper poruszylas ciekawy temat dotycz spowiedzi... ja sama mam dylemat poniewaz udało mi sie zajsc z in vitro i mam isc teraz do spowiedzi i spowiadac sie z tego mowiac ze zaluje ??? skoro NIE zaluje !! to by nie miało sensu wg mnie.. a nie zataje tez tego faktu bo wtedy i tak spowiedz jest nie wazna... chrzesijanstwo opiera sie na pismie swietym - starym i nowym testamencie w tamtych czasam nie było czegos takiego jak in vitro wiec na jakiej podsatwie ksieza wymyslili sobie 2 tys lat pozniej ze jest to zło?? medycyna idzie na przod i sie ciagle rozwija a Koscioł niestety stoi w miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoper poruszylas ciekawy temat dotycz spowiedzi... ja sama mam dylemat poniewaz udało mi sie zajsc z in vitro i mam isc teraz do spowiedzi i spowiadac sie z tego mowiac ze zaluje ??? skoro NIE zaluje !! to by nie miało sensu wg mnie.. a nie zataje tez tego faktu bo wtedy i tak spowiedz jest nie wazna... chrzesijanstwo opiera sie na pismie swietym - starym i nowym testamencie w tamtych czasam nie było czegos takiego jak in vitro wiec na jakiej podsatwie ksieza wymyslili sobie 2 tys lat pozniej ze jest to zło?? medycyna idzie na przod i sie ciagle rozwija a Koscioł niestety stoi w miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każdy ksiądz po prostu ma swoje zdanie na ten temat i postępuje zgodnie ze swoim sumieniem. Niby oficjalnie kościół jest przeciwny, ale dzieci poczęte pozaustrojowo są chrzczone i przystępują do komunii. Tak jest w Katowicach, pewnie Warszawie i chyba w innych dużych miastach. Ale szczerze mówiąc nie wiem, nie wiem, jak to wygląda na wsiach i w małych miasteczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak w sumie nic konkretnego nie powiedziała opowiadała tylko historie par które miałeś z tym problem i po jakimś czasie w końcu się udało powiedziała tylko że wdrożymy inne leki i wybiorę najlepsze z najlepszych plemników wszystkiego się dowiem jak pojadę pod koniec kwietnia też zamieszanie wczoraj było bo żeśmy się spóźnili a ona na 13 miała zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie szukajcie rozgrzeszenia i zrozunienia w kosciele bo go tam nie znajdziecie a tym bardziej autorytetów..ksiądz to facet w sukience ze złamanym sercem albo dziwolag bo żaden normalny nie wytrzyma całe życie w celibacie bo jest to nie zgodne z naturą ludzka...on was nigdy nie zrozumie bo nikt tego nie zrozumie kto przez to nie przeszedl....patrzcie swojego szczęścia autorytetem dla nas może być bimbalka która nie poddała się i to jej zostało wynagrodzone juz jest albo bedzie najszczesliwsza kobieta pod słońcem --> MATKA :)) i tego każdej z Was życzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jak klinika pracuje w święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Boga nie ma - gdyby był to nie przyzwalałby na wojny, śmierć dzieci i inne nieszczęścia. Maniofranio - dzisiaj beta? Dobrze pamiętam? Trzymam kciuki :))) Catarina - ja na półmetku ostatniego opakowania antyków - stymulacja i transfer, jak wszystko będzie ok, w kwietniu. Trzymaj się jutro - będę o Tobie myśleć :) MałaMi - halo! Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak w święta, ale dziewczyna, z która ostatnio rozmawiałam w poczekalni ma mieć w sobotę transfer, więc w sobotę na pewno ktoś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ta strona tak się zawiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sobote mam wizyte u dr M,wiec klinika czynna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo to jest mój mail odezwij sie jak będziesz miała czas bo mam sprawę kala.06@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sobote mam wizyte u dr M,wiec klinika czynna :-) kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Dziewczynki jak długo czekaliście na okres po skończeniu tabletek anty? Ostatnio jeszcze przed końcem opakowania już mi sie zaczynał okres a teraz jakoś sie nie zapowiada a wczoraj rano wzięłam ostatnią :) mam amh 7,3 a dostałam 75 menopuru i 100 gonalu. Czy któraś tak miała ?i jaki był efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Maniofranio Ty dzis miałaś robic betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×