Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Catarina informuj nas na bieżąco co z Twoimi maluchami jak się dzielą, mam nadzieję że ta Wawa Wam pomoże i beda same ciąże :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a powiedz mi jeszcze co Ci tam przepisali za tabletki luteine czy lutinus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope83 jakie dodatkowe badanie hormonalne Ci zlecili? Arwena8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ok 15 dzwonił dr Rokicki wszystkie 9 kamórek sie zapłodniło, teraz czekam do wtorku- transfer aguula ja prosiałm o przepisane utragestan on nie jest dostepny w polsce w czechach mozna go kupic za 177 kc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem uzależniona od tego forum :) , jak wiesza się strona, to co chwilę sprawdzam. ... masakra :) i się wkurzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulla utrogestan jest dostepny w czechach ok 177 Kc dzisiaj dostałam, telefon od dr Rokickiego 9 jajek sie zapłodniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Ziziu-w Invimedzie pani w rejestracji mowila ze czeka sie 30 dni,wykupilismy,polozna nam powiedziala ze 14 dni roboczych...mowie do poloznej ze 30-ona mowi ze p.rejestratorki maja chyba stare informacje....i czekalam od poniedzialku do niedzieli,kolejny tydzien poniedzialek do niedzieli i kolejny tydzien do czwartku.... :-) zadzwon ziziu do invimedu ale do poloznej ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yossari82
Gratuluję wszystkim dziewczynom, którym się udało w ostatnim czasie! Trzymam kciuki za te, które tym razem miały mniej szczęścia:( U mnie udało się (w każdym razie póki co jest ok) przy drugiej stymulacji przy pierwszym transferze (a drugim tak w ogóle) i naprawdę przed niezbyt wierzyłam w powodzenie, tym bardziej że u nas pojedyncze plemniki. To miał być przede wszystkim etap przed szukaniem jakichś kolejnych dróg.. Dzis 31 dpt i drugie USG, zobaczyłam zarodek i "serce". Od paru dni niesamowita huśtawka emocjonalna z przewagą pesymizmu, bo oczywiście naczytałam się o pustych jajach płodowych i jeszcze brzuch zaczął mnie lekko boleć. Wczoraj wieczorem po prostu chciałam mieć to wizytę za sobą, wiedzieć co i jak, bo na pewnym etapie ta niepewność jest chyba najgorsza. Ale dziś się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Agula2525 ile mialas przerwy miedzy ostatnia stymulacja bo ja musze jeszcze miesiac odczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny była ktoras u psychologa w gyn..noe daje rady ciąże wogol są wszechogarniajace nie daje sobie rady. wiecie coś? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie rozumie ..nawet mama co starała się o brata 6 lat...mamy się nie odcinać mam chodzić do tych znajomych i cieszyć się ich szczesciem..jakoś nie potrafię nawet o tym słuchać a co dopiero radować.. czy to ze mną cos nie tak? Dół jak kanion Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwena 8
Hope jakos e dodatkowe badania hormonalce Ci dr zlecil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Madziu przestań tak do tego podchodzić bo zwariujesz. Po prostu nie myśl tyle o tym, wiem ze każda z nas ma inny charakter, ale mi już leci 4-ty rok i jestem pewna ze jak na pewnym etapie bym nie odpuściła to albo bym była w psychiatryku, i to i bez faceta i bez dziecka. Wiem, ze to nie jest łatwe, ale odpuść. Rób wszystko co trzeba, ale potraktuj to jak coś co musisz przejść, i na końcu czego czeka cie nagroda. A widok małych dzieci... Hmm ja cieszę sie czyimś szczęściem a jak jestem u znajomych, którzy mają maluchy, to biorę na ręce i domina wizyty nie oddaje :) a trzymając je myśle sobie, ze jeszcze trochę i bede tak tuliła swoje. Tak się łatwiej żyje, z Twoim podejściem możesz nigdy nie mieć dzieci bo masz takie ciśnienie ze sama się blokujesz. Najlepiej idź do psychologa, ale dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a dr M bez problemu Ci to przepisał? Ma to taki sam skład jak lutinus? Super ze wszystkie komórki się zapłodniły :) trzymam kciuki! Polly ja teraz miałam przerwę 5 miesiecy. Ostatni transfer w pazdzierniku. W styczniu poszłam zrobic kariotypy. W lutym byłam z wynikami na wizycie i dostałam anty. Gdyby nie opózniająca mi sie 2 razy z rzędu @ to miałabym kolejną procedurę w marcu wiec miałabym przerwy 4 m-ce. Tak własnie pamiętałam ze tez bedziesz miała stymulacje w kwietniu razem ze mną i to by chyba było podobnie, w tym samym czasie. Czemu musisz jeszcze odczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwena co do hormonów to TSH, FSH, LH, FT4, Madzia ja Ciebie rozumiem, Ja nie mogę się przemoc do małych dzieci , a już mowy nie ma żeby wziąć na ręce :( tak to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguula ja jestem w invimedzie w warszawie, prowadzi mnie dr Rokicki powiedziałm ze nie chce lutinusa i zaproponowałam utrogestan, pytał tylko gdzie go kupię bo on nie jest dostepny w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Agula mialam wizyte u dr.m a ona mi powiedziala ze system nie przepusci stymulacji zrobili im zaostrzenia I nie ma szans na przerwe 2 miesieczna musi byc minimum 3 miesiace bo takie sa zalozenia programu wiec musze czekac mam wizyte umowiona na 8 kwietnia to bedzie 14 dzien antykow modle sie zeby jeszcze byla kasa I zeby mi rozpisal stymulacje ale jakos mam zle przeczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurek dzięki musimy coś z tym zrobić bo naprawdę zwarjuje .idziemy do psychologa w gyn mamy juz wizytę...bo w domu ciagle jak po pogrzebie :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly jaki system ? To sciema, po prostu nie wiedzą ile zostanie im kasy, skoro my w Wawie możemy po 2 m przerwy tzn ze oni też mogą - krętacze :( Catarina a ten lek to jest odpowiednik Lutinusa ? Bralas lub będziesz brała intralipid? Wiesz jak tam podają i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi Was kobietki-szkoda mi tych co sie nie zalapia na refundacje. Dla mnie cos tez sciema z tym sytemem. No ale fakt ze optymalny odstep miedzy stymulacjami to 3 mce. No ale e wzgledy na jakosc komorek. Mialam to szczescie ze na 3 stymulke w lutym sie zalapalam. No ale Wy jestescie pod presja czasu. Inaczej by bylo jak by program trwal nadal. No ale kasa wiadomo gdzie poszla... Do tego kliniki nabraly pelno pacjentow i takie jaja wychodza. Na str kliniki bocian jest info ze przyjmuja pacjentow mieniajacych realizatora. Moze warto skorzystac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina super wynik.Wiem ze wczesniej u dr M bylas i podobnie jak ja kiepska ilosc jajek,ja 2 mialam... czym cie teraz stymulowali?bo ja dalej u dr M tylko teraz na dlugim protokole jestem tylko dawke gonalu mi zwieszyl.Amh mam 3. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×