Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

chyba nie tylko Małami ma 10.12 wizytę... może dr M w przyszłym tyg jest na urlopie? Ja jutro do GynC zadzwonię się umówić na 14-15.12 to się dowiem co i jak. Elusiowo miała sn rodzić, ale nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sil Ty juz zaczelas opakowanie kolejne??jutro zadzwonie do gyb...kurcze chcialabym do dr M isc:( a jak teraz na piatek by mi sie udalo umowic to mam 7 dzienbrania antkow to chyba za wczesnie na wizyte co??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam iść 4.12 na wizyte, ale jak mi powiedziała, że mnie dopisze do jakiejś innej pacjentki bo dr M ma już wszystkie wizyty zajęte, bo na urlop idzie to wybrałam innego lekarza. Wejdę na minute czy dwie to jaki taka wizyta ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen ja jakos w drugim trymestrze mialam nisko lozysko po prenatalnych i lezalam dwa tygodnie. Potem sie podnioslo ale w 34 tc mialam cos z szyjka i nisko glowke dlatego lezalam w domu tydzien a potem tydzien w szpitalu gdzie dostalam zastrzyki na plucka. W roznych tygodniach dziewczyny muszą lezec, Fifka weteranka jyz jakies 11 tygodni, Elusiowo lezala, Bimbalka chyba dalej lezy i Ani ani tez lezakuje tskze sporo odpoczywaj. Ja juz zakupy robilam od 23tc i dobrze zrobilam bo potem musoalam sie oszczedzac i nie bylo b jy jak nawet, tylko przez neta. Ja mialam cc w 39 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizytę, 10 ale u dr Cz. tez zadzwonię jutro do gyn bo musze potwierdzc wziyte bo nie mam zamiaru jechac na 5 min spotkanie 80 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen ja jakos w drugim trymestrze mialam nisko lozysko po prenatalnych i lezalam dwa tygodnie. Potem sie podnioslo ale w 34 tc mialam cos z szyjka i nisko glowke dlatego lezalam w domu tydzien a potem tydzien w szpitalu gdzie dostalam zastrzyki na plucka. W roznych tygodniach dziewczyny muszą lezec, Fifka weteranka jyz jakies 11 tygodni, Elusiowo lezala, Bimbalka chyba dalej lezy i Ani ani tez lezakuje tskze sporo odpoczywaj. Ja juz zakupy robilam od 23tc i dobrze zrobilam bo potem musoalam sie oszczedzac i nie bylo b jy jak nawet, tylko przez neta. Ja mialam cc w 39 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Iwcia ja zaczynam teraz 38 tc, szyjka lekko mi się skróciła jakieś 4 tygodnie temu ale dostałam luteine na 2 tygodnie i nie musiałam leżeć, a teraz jak to dr P stwierdziła już może:) Zobaczę co powie na kolejnej wizycie dr ale jak na razie nie widzi przeciwwskazań do porodu sn i o cesarce nie ma mowy. Jak mogę doradzić z wyprawką to róbcie to wcześniej bo końcówka ciąży nie sprzyja chodzeniu po zakupach, ja już zrobiłam wcześniej i bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami @ jeszcze nie dostałam, ale jutro zaczynam kolejne opakowanie antyków, dr M powiedział, że mam 5 d przerwy robić jakbym @ dostała wcześniej to bym wzięła wcześniej, ale nie dostałam więc 5 dni czyli jutro. Małami - 7 dni to trochę za wcześnie wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka to za chwile witamy kolejnego dzidziusia:) przypomnij mi czy to synus czy córka bo juz sie tutaj pogubilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
będzie wyczekany synuś jak u Ciebie:) czas strasznie lec***amiętam jak robiłam badania kariotypy, wkurzałam się na wizyty trwające 2 minuty, potem 3 miesiące mdłości i nagle czekam każdego dnia na tego gościa co kopie w środku niemiłosiernie po wszystkim co się da:) Tego Wam wszystkim życze i kibicuje mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Lenka super że już za niedługo będzie synek w wami. A w jakim szpitalu będziesz rodzić? Do końca zostałaś u dr P? Też do niej chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Tak Grania do końca chodzę do dr P miałam się przenieś po 2 trymestrze ale zostałam, bo jestem zadowolona, czułam się na tyle dobrze że sama mogłam jeździć na wizyty. A rodzić będę w swoim rejonie czyli idę na żywioł:) i nie myślę za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałam się do dr M na 15.12 na 8:45. Dowiedziałam się, że do 12.12 dr M jest na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Ja sie zapisalam teraz na piatek...trudno wole wczesniejniz potem jakby mialo byc za pozno...:( Tez tak to trafilo wszystko...zobaczymy co mi powie mam nadzieje ze juz przepisse gonopeptyl... Sylwis co tan u Cia? Lezakujesz mam nadzieje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki, tak tak Iwcia ja rodziłam sn. 10 godzin ... ale dałam rade. Jak zobaczyłam małego to już nic mnie nie bolało :) byłam gotowa wstać i isc do domu :) tyle energii miałam , adrenalinka trzymala :) Iwcia duzy ten twój synuś, mój tez nie malutki, 7 kg już prawie, jest co nosić :) wczoraj 3 miesiące skończył. ślicznie się śmieje i gaworzy :) teraz tylko czekam az zacznie mi pyskować :) trzymam za was wszystkie kciukolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
A można zapytać w których szpitalach rodziłyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienka jaki Igorek tez juz duży:) Moj krasnal tez gaworzy na calego, nie moge nacieszyc uszu jego rozmową po jakiemus tam ze mna;) powiedz mi jak Ci usypia wieczorami i jak karmisz ? Piersia? Ja dokarmiam bo nie wyrabiam tylko ze swoim mlekiem. Ja rodzilam w Strzelcach opolskich i jestem bardzo zadowolona. Powodzenia dziewczyny, tez za jakis czas będziecie sluchac swoich szkrabow zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no małami myślalam ze bedziemy miec wizyty razem a tu dupa... no nic wczesniej zdasz relację. ja dzisiaj dzwoniłam do gyn i potwierdziłam wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie narzekam, zasypia o 22:00 i wstaje na butle ok 4:00, znowu zasypia i pobudka ok 7:00, no i już nie spimy, ale noce mam spokojne, karmiłam piersią tylko przez miesiąc, taki głodomorek że nie wyrabiałam!!! przerzuciłam się tylko na butelkę. Ogólnie to jest maly śmieszek, ledwo ślepka otworzy i już banan na twarzy :) po mamusi :)) mało placze-tylko jak głodny :) pozdrawiamy :) a guuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Lenka ja juz wlasnie zaczelam robic wyprawke. Jestem w 20tc. Niby sie czlowiek boi ze jeszcze za wczas... Ale kurde dobrze sie czuje , wszystko jest oki to niebede i niechce myslec ze cos sie moze zlego stac. Super ze juz niebawem bedziesz bawic maluszka :) Iwcia bede grzeczna i bede Cie sluchac zebt duzo odpoczywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienka ale fajnie ze masz takie radosne dzieciatko :) Bądz z nami na bierząco i pisz co tam u Was slychac bo bardzo miło sie takie posty czyta :) Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze są komentarze ludzi pod tym artykułem, w którym szczerze powiedziawszy nic nie powiedziano, poza zapowiedzią tego ministra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że to już pewne ?:( Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×