Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny czy któraś z Was wykupywala pakiet 2+1 i może coś więcej powiedzieć :) podzielcie się proszę ;) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli prenatalne to tylko dr ilski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifaszek... o której byłaś w klinice? My przed 11 :-) była jedna kobietka z brzuszkiem... aż miło się patrzy na taki ciążowy brzuszek. Dzięki za odp w sprawie inseminacji. Dopiero w poniedziałek dowiem się czy do niej wogóle dojdzie, ale i tak trzeba będzie myśleć o in vitro. Ciężkie to wszystko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za nazwiska lekarzy którzy przeprowadzają badania prenatalne. Po niedzieli będę dzwonić i się umawiać. Słyszałam że w Gyncentrum mają dobry sprzęt dlatego tam chcemy mieć badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutek85 a jaki u Was problem ? Madzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas idiopatyczna , wsumie wszystko ok...może immunologia :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Pijemy kawke z ekspressu :) Ja dzisiaj niemialam badan prenatalnych bo je nieoczekiwanie przelozyli na za tydzien. Takze dziewczyny milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli prenatalne to tylko Rozmus. Kto podchodzi do pierwszej IUI ?? u dr M ?? Mi pomógł za pierwszym razem. Tego rowjiez tobie zycze :)) Zosienka80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli prenatalne to tylko Rozmus. Kto podchodzi do pierwszej IUI ?? u dr M ?? Mi pomógł za pierwszym razem. Tego rowjiez tobie zycze :)) Zosienka80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr M na urlopie więc inseminację mamy u kogoś innego (okaże sie dopiero w poniedziałek czy do niej wogóle dojdzie) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia u nas tez idiopatyczna, pierwszy transwer sie nie udal, drugi sie udal i dodam ze nie robilismy zadnych dodatkowych badan oprocz potrzebnych wczesniej do inseminacji takze trzymam kciuki bo u Was tez sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek bylam w okolicach 11 mialam szary swetr i jeansy i byl ze mna lysy facet z kolczynkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba Was widziałam... fajny brzusio :-) siedzieliście na tym ala fotelu naprzeciwko gabinetu nr 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki w mikołajkowy dzien, czy któraś z was miała kiedyś kolki i bóle woreczka żółciowego.? Bo ja mam ostatnio takie bóle pod prawym zebrem i kłucia ze oddechu złapać nie mogę, boje sie ze to kamienie i az mam starcha iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki najlepszego w mikolaja...niech przyniesie nam wszystkim te upragnione, wytesknione, wyczekane prezenty:-) :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Cześć dziewczyny :) W ten piękny Mikołajkowy dzień też życzę wszystkim, aby wasze marzenia się spełniły tylko bądżcie wytrwałe :) Mamuśki kiedy która ma teraz jakieś wizyty? buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina ja moge pomoc w kolkch jelitowych ;-) smutasek, to bylismy my wlasnie :-Dsiedzielsmy na tym fotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
Fif jaka jest na to rada bo to też mnie męczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, lepiej idź do dr za wczasu. Lepiej działać od początku zanim się coś (tfu tfu) z tego rozwinie. helen ja miałam w sobotę wizytę ;) W sobocie na wizycie dr potwierdziła, że nie ma wątpliwości, że to dziewczynka. Malutka nie była zbyt aktywna i w zasadzie nie chciała się odwrócić przodem do nas, pokazywała plecki, bok i pupę :0 ale dzięki temu mogliśmy kilka razy usłyszeć, że to dziewczynka :) Maleńka ma już 11 cm i kość udową 2 cm. To w sumie ma już co najmniej 15 cm. Kiedy ja ją poczuję?? Czekam na to i czekam :) :) Dołączam się do życzeń aby Mikołaj przyniósł niebawem każdej, ten najwspanialszy prezent :* (wczoraj mi nie dodało posta :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Iza a to fajnie ze sobie poogladalas swojego szkraba :) to kiedy kolejna wizyta? Ja poczułam pierwsze ruchy w 19tc. Ty w ktorym jestes ? Co tam slychac u innych mamusiek? Grania, Baska,Mała,Fifaszek, Iwcia, Sylwia co u Ciebie Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec na mnie dziala w polaczeniu espumisan, spasmolina plus uwazanie na to aby conajmniej co drugi dzien isc do toalety. W tym pomaga mi syrop lactulosum. Mnie boli zawsze po rawej str wiec w gre wchodiz tylko lezenie na lewej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak-my dalej lezymy i mamy wstepny termin cc-11.01, takze trzymajcei kciuki, zebym dolezala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helen, kolejną mam 23.12 , tak się fajnie złożyło, że na Mikołaja i na Wigilię praktycznie :) Jestem w 16 i codziennie kładę się na plecach bez ruchu i nasłuchuję. Ponoć tak najszybciej można coś wyczuć. To na święta powinnam jakbym też miała w 19, byłoby przesuper dostać taki prezent świąteczny. Fifaszek trzymam z całych sił. Doleżycie :) Asia powodzenia na badaniu. Daj znać, jak będziesz po. Smutasek o której masz wizytę? Trzymam kciuki, żeby iui mogło być w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×