Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

serfer przystojny ???? no co wy ... widzialam go raz na poczekalni i zachowywał się jakby miał adhd dla mnie osobiście liczy sie charakter lekarza - wolę bardziej opanowanych ... asia7707-na jakich lekach byłaś stymulowana do inseminacji ? , badano ci estradiol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia na szczęście stymulację zaczynam w grudniu, jeszcze jakieś 3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil no to juz w ogole zleci!! Ja Wam powiem, ze na poczatku zanim nigdy nir mialam do czynienia z dr Serferem to tez sobie myslalam, co one wszystkie w nim widza. Albo dopiero jak mialam u niego wizyte awaryjna to bardzo zyskal u mnie. A ja jestem wymagajaca pacjentka, bylam u ponad 10 gin wiec mam porownanie ;) choc dalej nie jest do konca w moim typie- po prostu lubie dobrze zbudowanych facetow lysych ew krotko scietych ;) itd..nie wazne no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen86 ta pościel z ochraniaczem za 360 zł czy z łóżeczkiem?a co masz za model albo co to za sprzedawca ?bo ja właśnie jestem na etapie szukania łóżeczek...mi też już coraz ciężej się ruszać-u nas w Opolu szału nie ma są sklepy dla dzieci ale trzeba latać i w każdym coś innego kupować bo nie ma takich,żeby można było na cenę popatrzeć-albo strasznie drogie albo nie ma wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7707
zoska1980. miałam 3 IUI i przy każdej cykl stymulowany: brałam clostilbegyt, estrofem, ovitrelle na pęknięcie pęcherzyków. estradiol mialam badany w 3 dniu cyklu i wynosił 25 czyli wynik prawidłowy. Jesli chodzi o sefrera: to akurat mój typ ...jak to powiedziane było wcześniej : dla mnie miły dodatek do leczenia:-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia7707-estradiol to powinnaś mieć badany ale dzień lub dwa przed owulacją ,żeby ocenić czy wogóle jest sens robić inseminację -bo to że masz widoczne jakieś pęcherzyki na usg jeszcze nie świadczy o tym że cykl jest płodny... na następną inseminacje spróbuj się stymulować gonadotropinami - wtedy są lepszej jakości pęcherzyki i większa szansa ... na clostilbegyt to wogóle szkoda czasu ,chyba że się ma 25 lat ....-ma wadę działa antyestrogennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
iwcia trafiłaś na super lekarza. Prawda jest taka, że każda z nas powinna zostać szczerze powiadomiona o wszystkich zagrożeniach aby samej móc podjąć decyzję dotyczącą zdrowia dziecka i własnego. Za granicą już tak jest ale u nas daleka droga. Chociaż tam w ogóle odsetek cc nie jest wyższy. Kobiety mają za to komfort psychiczny i na pewno jakikolwiek z porodów przebiega w lepszej atmosferze. Takie leżenie w szpitalu pewnie jest okropne. Można się nasłuchać i napatrzeć. Moja przyjaciółka leżała na wywoływaniu z 2 dzieckiem i stwierdziła, że wtedy osiwiała i to prawda... <> nikita, macie to jak w banku :) :) <> Sylwia będzie dobrze, pęcherzyk rośnie i już niebawem zobaczysz maciupkie pulsujące serduszko. Mdłości to dobry znak :) <> małamii cieszę się, że OK :) A przy antkach to chyba nikła szansa na torbiel. Bądź dobrej myśli :* <> Asia super, że jednak ten miesiąc nie będzie stracony! Rozumiem dokładnie Twoją radość. No i będziesz już po i będzie wiadomo co i jak :) Masz 100% racji :( dziwny jest ten kraj :( Mega dziwny. <> mala już nie same starające się. Jest kilka zaciążonych :) Ja mam termin na 25 maja :) <> Ninka to mnie zachęciłaś, żeby już zacząć robić wyprawkę. Ale przed świętami to pewnie nie znajdę czasu buuu, jeszcze mam mieć remont w łazience. Ja myślę nad Kliniką w Ligocie (K-ce) bo tam mam najbliżej w zasadzie ale też przede wszystkim dlatego, że tam pracuje moja dr. Ogólnie mam blisko do wielu szpitali w K-cach no i do Rudy, bo mieszkam w Rudzie. Ale jakoś się zraziłam do tego szpitala, chociaż byłam tam tylko podczas własnych narodzin. No i moja ciotka byłam tak kiedyś przełożoną położnych i pewnie zna połowę lekarzy. No i mają sprzęt, oddział noworodkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Iza co do kliniki na Ligocie to została mi odradzona, moja kuzynka tam rodziła i przeniosła dziecko do innego szpitala. Ponoć co chwilę pielęgniarki domagają się dostarczenia: butelek, pampersów, chusteczek, mleka modyf. i wiele innych rzeczy dla noworodka, a jakoś 1 dziecko tego nie zużyje. Wiem, że gdzie indziej nie ma aż takich ogromnych potrzeb, albo szpital zapewnia prawie wszystko. Pozatym ja mam najdalej na Ligote to i tak odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie raczej będę tam rodzić myślałam jeszcze nad Bytomiem. Niedawno Elusiowo tam rodziła i bardzo sobie chwaliła i o niczym takim nie pisała. Poza tym najważniejsze żeby lekarze byli dobrzy, sprzęt i oddział neonatologiczny na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen widzę że ty już jesteś zorganizowana :) wyprawka już na zaawansowanym etapie. Ja w zasadzie mam trochę ubranek używanych a tak to nic poza tym. Chyba zacznę pod koniec grudnia jak będą przeceny czasami coś pooglądam na allegro ale jeszcze się jakoś nie decyduję. Z usg termin mi ostatnio wyszedł na 11 dni wcześniej niż z okresu czyli jakiś 23 kwiecień. W sumie ja dopiero 3 tygodnie dobrze się czuję i mogę cieszyć się ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam czy orientujecie się jacy lekarze w Gyncentrum wykonują badania prenatalne? Najpierw chciałabym poczytać opinie o tych lekarzach a później się umówić. Nigdy wcześniej nie byłam w tej klinice a chciałabym trafić do konkretnego i sympatycznego doktora.I czy takie badania wykonują też w soboty czy tylko w tygodniu ? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Dziewczny mam pytanie: jak to jest z inseminacją, ile dokładnie kosztuje inseminacja w Gyn? Płaci się te 700 czy 750 zl plus za wizyte czy jak to jest? Jak dobrze pójdzie to może w przyszłym tyg podejdziemy do pierwszej. Dzisiaj dr M taki uśmiechnięty chodził... to chyba przez urlop :-) bardzo lubię tego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek myśmy płacili 750 zł za inseminację+ za wizty..w sumie miałam chyba z 2-3 wizyty przed inseminacją+ leki za pierwszym razem miałam clostybegtyl (za ok 20-30zł) za drugim razem miałam zastrzyki menopur 75 i one już były dużo zdroższe Wszystko zależy jak pęcherzyk/i będą rosły... Dr M teraz tydzień odpocznie bo później między świętami podobno jest cały czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen ja właśnie też chcę taki model tylko myślimy o tym rozmiarze większym na 140 żeby potem normalne łóżko zrobić na dłużej...a zamówiłaś białe?bo mi się marzą białe mebelki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
helen super to łóżeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Grania biale zamowilam no mam nowa sypialnie i wlasnie mam tam biale meble, sa tez fajne lóżeczka co na przeciw sa cale a szczebelki wzduż, ja akurat chcialam takie zwykle ze szczebelkami całe. Bo na szufladzie mi zalezy na pampersy na zapas :) Jutro ide dziewczyny na prenatalne, to popoludniu napisze co tam... Dzieki Linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopiuję jeszcze raz moje pytanie może helen86 mi odpowie bo jutro masz prenatalne. "Przepraszam czy orientujecie się jacy lekarze w Gyncentrum wykonują badania prenatalne? Najpierw chciałabym poczytać opinie o tych lekarzach a później się umówić. Nigdy wcześniej nie byłam w tej klinice a chciałabym trafić do konkretnego i sympatycznego doktora.I czy takie badania wykonują też w soboty czy tylko w tygodniu ? Proszę o odpowiedź"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutase, moze sie dzisiaj widzalysmy. Byla jedyna z takim duzym brzuchem. Rozmawialismy z dr M, bardzo sie ucieszyl, jak zobaczyl nasz duzy brzuch :-) Mam do niego ogromny sentyment ;-) Co do badan prenatalnych to polecam dr Rozmus, robi badania w soboty napewno, trezba sie wczesniej umowic. Wyciagnela nas z nielada opresji, jak pierwsze badania wyszly niezbyt dobrze, Super lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie Gyncentrum nie ma dr Rozmus ale skoro mówisz że przyjmuje i jest dobrym lekarzem to może do niej/niego się umówię.To mężczyzna czy kobieta ?Ile wcześniej trzeba się zapisywać żeby były miejsca ?Wystarczy na 2 tyg przed ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu dr Rozmus to pani doktor. Wszystkie dziewczyny są zadowolone po prenatalnych u niej :) Ja już nie mogę się doczekać wizyty u dr M. Niech nabiera sił, wraca i ja zaraz we wtorek go nawiedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam u siebie badania prenatalne ale pan dr.M mówił i polecał że u nich robią na kasę chorych ale ja ze względu na dojazd się nie zdecydowałam...więcej nie umiem pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Wioletta Rozmus-Warcholińska. Nie zajmuje sie teraz niczym innym tylko badaniami prenatalnymi, pracuje tez min w Genomie w Rudzie. Genialny lekarz. Do tego bardzo ciepla osoba. http://www.usg-3d.net/ tutaj wszytskie jej certyfikaty, i najwazniejszy miedzynarodowy. Rzeczywiscie nie ma jej na stronie gyn, ale ostatnio dziewczyny robily u niej badania w gyn. Czasem wystarczy dwa tygodnie na umowienie, ale roznie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutase85 my za IUI płacimy zawsze 750 zł w Gyncentrum plus wizyta przed w celu sprawdzenia pecherzyków. Wszystkie wizyty przed i ewentualne po my mamy u serfera w Gliwicach. Dolicz jeszcze leki-ja za zastrzyk ovitrelle dawałam chyba 80 zł plus inne leki około 40 zł. ponad 1000 sie uzbiera:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ja Ci niepomoge bo jutro ide na badania prenatalne ale tu u siebie. Ja juz niechodze do kliniki do zadnego lekarza tylko u siebie. Jedyne co moge doradzic to to ze niepolecam dr.Babuli ( niewiem czy jeszcze w klinice robi badania pranatalne). Ale tez slyszalam ze dr.Rozmus jest oki Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek my za pierwszą i jedyną inseminację w gyn płaciliśmy 750zł za sam zabieg- plus chyba 4 wizyty płatne+ 5 zastrzyków z menopur ( bo wolno rosły pęcherzyki)=cena 110zł za 1 zastrzyk i później 110zł za ovitrelle.także troszkę kasy poszło. Pozdrawiam Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Grania na termin porodu patrz ten od @ bo zawsze tak Ci będą liczyc, z usg zawsze wchodzą inne terminy. Gość dziewczyny polecaja dr Rozmus a ja odradzam jakąś dr na litere A juz nie pamietam nazwiska. Za tą samą cene dostalam tylko u niej 3 fotki, byle jak nagrana w pospiechu płytkę i ta pani bardzo sie spieszyla bo miala 2 razy godzinny poslizg i chciała nadrobic. Dziewczyny mają u Rozmus o wiele wiecej fotek i wszystkie są zadowolone. Co do wyprawki to faktycznie naszykujcie sobie wczesniej bo pozniej roznie bywa, trzeba sie polozyc i lezec albo zle się będziecie czuły u zakupy odpadaja...wiem po sobie; ) łóżeczko polec z szuflada, dlugo sie zastanawiałam bo nie moglam dostac z szuflada takiego jak mo sie podobalao i wzielam zwykle szczebelki bez dodatkow a szuflada bardzo sie przydaje. Mi do niej wchodzą 3paczki pampersow, chusteczki i reszta gratów. Co do łóżeczka to podobaly mi sie takie z ozdobnym przodem typu zyrafa i inne zwierzatka ale ktos mi podppwiedzial ze jest ladne ale potem maluch jak zaczyna sie podnosic i chodzic dookola lozeczka nie ma sie jak zlapac szczebelek lub udeza o nią główka i faktycznie po zastanowieniu tak to wyglada dlatego polecam zwykle najzwyklejsze szczebelki bez zadnych dodatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia_159 serfer za pierwsza wizyte bierze 120 lub 100 ( nie pamietam bo dawno juz miałam pierwszą jakoś w maju) za każdą następną 80 (w tym jest USG) chyba że robi np wymaz (ja miałam ostatnio) to 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak w ogóle mam pytanie - nie ma krótaś z was do odsprzedania lutinusa? Kompletuje tab na stymulację i przydałoby mi się jeszcze choć kilka tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×