Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Sylwia cudne wieści:-) Będzie dobrze-prosze mi tu powtarzać to sobie ze 100 razy dziennie:-) Mala81-gratuluje:-) bliżniaki i do tego parka-oj cudnie:-) synuś mamusi i córeczka tatusia:-) Iza82-walcze z tym paskudztwem:-) Ja byłam wczoraj u serfera na wizycie dostałam antybiotyk na te moją infekcje i biore go od wczoraj:-tak fajnie się złożyło ze będę jednak miała w przyszłym tygodniu badanie drożności jajowodów...o rany ciesze sie jak dziecko ( dziwne-cieszyć sie ze bedzie sie miało badanie-i to takie???) ale wiem ze nie strace cyklu... A swoją droga : dziwny ten kraj: są pieniądze na leczenie narkomanów, pedofilów i alkoholików a dla nas nie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bytomia ode mnie jest 20 minut. W porownianiu w K-cach mohe byc w minut 7, ale wystarcza byle jakie korki i potrzeba 40 minut. A w K-cach korki lubi byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raciborska odradzam. Znieczulica. Ruda Sl godna polecenia. Dobra opieka nad malenstwami. Dobry sprzęt mają. Najlepszy na Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala81
Helen86 ja czytam cały czas ale nie pisałam bo tu dziewczyny same starające się...ja mam 18tc-myślę,że będę rodzić gdzieś w połowie kwietnia może zaraz po świętach...co do wyprawki to na razie mam trochę ubranek odkupionych bo jednak na 2 to trochę tego trzeba i rozglądam się za wózkiem i łóżeczkami...a jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super ze wsztsko ok z drobinka :) 3maj kciuki :) Sylwia możesz coś więcej napisać o podejściu 2+1 o dodatkowych kosztach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7707
Gość chcesz podchodzic 2+1? my też jeśli zdecydujemy sie na komercyjne to zastanawiamy sie właśnie nad ta opcją. Jeśli jest tu ktoś kto korzystał z tego to chętnie posłucham rad. chyba ze wy dziewczyny coś na ten temat wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, my zaczynamy w styczniu i bierzemy pakiet 2+1 za 13900 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Sylwia ciesze sie z maluszek walczy i nie widac nic niepokojacego, tylko zeby to krwawienie szybko ustalo i bedziesz mogla w pelni cieszyc sie z bycia w ciazy:-) Malami jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Mała to bedziemy razem rodzic :) Ja tez juz kupilam kilka ubranek i łózeczko z szuflada,materac,3 elementowy komplet poscieli z ochraniaczem,poduszka,kolderka to znalazlam na alegro za 390zl to wedlug mnie naprawde nieduzo bo na pierwszy raz juz jest wszystko :) Sylwia fajnie ze wszystko dobrze z kruszynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
ja miałam korzystać z tego programu, ale ostatecznie zrezygnowałam. Dr P powiedziała, ze to jest dobry program dla osób, które mają bardzo niskie amh. Po drugie pomyslalam, ze moze jak będą wiedzieli, ze mają zapłacone z góry za dwa podejścia to nie będą się tak starać, bo po co maja potem zwracać kasę... a tak, doszłam do wniosku, że jeśli pierwsza próba w gyn się nie uda, albo cos mi si enie bedzie podobalo to zawsze moge przeniesc sie i sprobowac w innej klinice a tak bylabym uwiazana... co do dodatkowych kosztów to wiadomo, musicie doliczyć koszty leków do stymulacji ok 1500 zł, leki po stymulacji min 150-max 750zł koszt mrożenia zarodków ja placilam 1300 zł. No i jesli pierwsza próba się nie uda to potem trzeba placic za criotransfery 1000 zł. Ja osobiście radziłabym wykupić jedną próbę jeśli ma się AMH przynajmniej 1 poniżej wzięłabym program, zawsze to próba więcej. Ja np przy ultrakrótkiej stymulacji niewielką dawką gonalu- mialam chyba 8 dni stymulacji wyhodowałam 14 pęcherzyków, ale mam amh 6,53. Ja osobiscie w razie niepowodzen jestem za zmianami- robi to dobrze na nasza psychikębo raz ze nowy lekarz moze swiezym okiem spojrzec na naszą historię a dwa to i ja mialabym komfort, ze nastapia zmiany, inne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam, mam nadzieję, że bedzie wszystko OK. Męczą mnie mdłości- na szczescie bez wymiotów, choć dziś rano było blisko, wzdęcia i biegunki...:P staram sie myslec pozytywnie, ile moze byc zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dzięki wielkie:-) dużo rozjaśniłaś i uwierz pomogłaś:-) Ja mam AMH 1.7 więc rewelacji nie ma, no ale i lata mam swoje 38.... w przyszłym tygodniu po drożności bedę wiedziała na czym stoimy..z drugiej strony dziwne: skoro rozmawiam o invitro z lekarzem to czemu robimy drożność( przecież do invitro drozność nie jest potrzebna, robimy 3 IUI a potem drożność-na chłopski rozum powinno być odwrotnie) nic mi się tu kupy nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Sylwia super że okruszek jest mam nadzieje że krwawienia ustaną i będziesz się cieszyła jak my każdą chwilą :) Mala jak fajnie że masz dwójkę :) Co do szpitala ja się zastanawiam nad Tychami bo do Katowic mogę nie dojechać :) Nie chce do Mikołowa gdzie mam najbliżej tam się boje że mi krzywdę zrobią. Co do wyprawki to poszukuje co nieco ale z zakupami poczekam do nowego roku. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia a jakie leki brałas do tego krótkiego skoro aż 1500 zł to już z lutinusem? Ile zarodkow mrozilas? Bralas embrioglu? :) Napisz coś więcej, z góry dziękuję; ) Madzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu- ja na Raciborskiej miałam histero i HSG, kontakt miałam z 4 lekarzami, jedna p. dr była zmierzła. Pozostali - dokładnie badali, opowiadali, odpowiadali na pytania, zainteresowani byli. Każda pielęgniarka pomocna, uśmiechnięta. Co prawda nie byłam na położnictwie, tylko na salej ginekologii, ale tam również kobiety w ciąży leżą bo się nie mieszczą na położnictwie. Nie widziałam niezadowolonych dziewczyn... Ale mogę się oczywiście mylić. sylwia_159 - ze stymulacją bywa różnie. Ja mam AMH 6,13 byłam stymulowana gonalem 150. Stymulację przedłużali w sumie trwała chyba 12 dni, wyprodukowałam tylko 4 pęcherzyki, 2 niedojrzałe, jeden nie dotrwał do transferu i zostałam z jednym. Cieszyłam się, że jestem w programie, bo przy 1 stymulacji nigdy nic nie wiadomo. Jakbym zapłaciła za tę stymulację, to chyba strzeliłabym sobie w łeb - poważnie. Ja się za program 2+1 wypowiadać nie mogę, bo z niego nie skorzystałam, ale analizowałam go, brałam go pod uwagę, gdyby wycofano finansowanie. I gdyby teraz mi odebrano szansę, to zapłaciłabym za tę procedurę. Asia7707 - życzę powodzenia na drożności. Oby wszytsko wyszło ok. Ty robisz u samego Serfera nie? Jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie-dr M powiedział,że wszystko okey ale i tak muszę za 2 tygodnie przyjechać...w ostatni dzień brania antków--bo powiedział ,że przez te dwa tygodnie może dużo się zdarzyć w jajnikach....już się boję pfff pff tych torbieli itp itd... więc za 2 tygodnie jak będzie wszystko okey przepisuję mi gonopeptyl.... SYlwia maleństwo rośnie i walczy:*** oby już te krwawienia ustało:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Mala nic sie nie zdazy nie ma takiej opcji! Asia Nie nie, same leki do punkcji 1500- gonal, dawka 150, cetrotide na zablokowanie pekniecia jajek i ovitrelle. Po punkcji za zamur fragmin i lutinus zaplacilam 700 zl. Ciesze sie ze pomoglam :) a co do hsg jesli ccesz robic do 6 iui to warto zrobic hsg jesli tylko 3 to nie warto Mrozilam 5 zarodkow, 2xpo dwani jeden osobno czyli 3 slomki. :) No leki sa drogie jeszcze zwlaszcza np teraz... fragmin 120 zl za 10 zastrzykow to same zastfzyki na miesiac 360 zl a gdzie duphaston itd... no aleczego sie nie robi :) Tak za 1 i 2 razsm bralam embryoglue a za drugim dodatkowo naciecie otoczki na jednym zarodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil dzisne ze przy tak pieknym amh tak dlabo zareagowalas na stumulacje :( zmienia ci teraz leki? Albo potrzebujesz wiekszej dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Sylwia super wiadomości :) Iwcia ja zawsze chciałam cc, ale po tej laparo , jak tak długo dochodziłam do siebie to zastanawiam się co będzie po cc. Nawet byłam u lekarza z pytaniem czy jest taka możliwość że tak długo dochodzę o siebie, mówił że każdy organizm inny i mogę tak fatalnie się czuć (Iza po 3 dniach sex :) jak to nawet nie pozwoliłam się dotknąć :)) Z drugiej strony wiem, że jak mała pojawi się na świecie to już nic nie będzie bolało!! Dziewczyny co do wyprawki dla malucha to ja zaczęłam dość wcześnie i kompletnie nie żałuje. Od jakiegoś czasu poruszam się jak słoń i nie wyobrażam sobie latania po sklepach. Jak miałam więcej siły to sprawiało mi to niesamowitą frajdę, a teraz wejdę do 1 sklepu i już chcę wracać bo źle się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka31
Mała gratuluję parki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia_159 tak teraz będę miała silniejszą stymulację. Golan 75 lub 150 (skłania się ku 150) i Menopur 75. Dlatego też przez te ostatnie pół roku łykam metformax, bo na coś tam w macicy działa... A i tak nie wiadomo jak pójdzie ta stymulacja. Na forum mamy bardzo dużo dziewczyn, którym przy 1 stymulacji nie wyszło. To loteria. Ja się nawet nie nastawiałam, że będzie wtedy sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra... :/ to ja mialam szczescie... na ibnym forum nigdy z takim amh nikt nie mial problemow no chyba ze ma np endometrioze ktora wiadomo obniza jakosc komorek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - ja mam i endometriozę i podejrzenie PCSO. Była tu z nami jeszcze Pasia - miała wynik identyczny jak ja, przy AMH wyższym. Na sali po punkcji leżałam z dziewczyną, Elą, pacjętnką dr Cz, która miała AMH jak ja i też jej 4 komórki pobrali. Na transferze też się dowiedziała, że ostała się jedna. To nie ododobnione przypadki. Tak bywa. Pierwsza stymulacja to loteria. Ja dziś słuchałam audycji w TOK FM. Wypowiadała się babka z NB i powiedziała, że przerwa między stymulacjami to min. 2 m-ce. Fajnie... Szkoda że u mnie 2 miesięcy nie zastosowano, tylko 3. Gdyby zastosowano 2 m-ce to stymulacja byłaby we wrześniu a wtedy była jeszcze kasa z programu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wiekszosci jednak stosuja chyba trzy mce? ... ale nie martw sie kochana, wiem ze czekanie jest frustrujace bo ilez mozna czekac.... :/ ale juz niedlugo, zaraz zacznie sie szukanie prezentow swieta szykowanie do swiat sylwestra i moment bedzie styczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to ma za znaczenie ze on jest przystojny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rudzie śląskiej maja super sprzęt no i lekarze z. Gyncentrum tam pracują np serfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7707
Sylwia_154 :-) pieknie to ujełaś-miły dodatek do leczenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×