Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

helen 86 jestem-normalnie miał być spokojny weekend a u mnie same odwiedziny-dziś też już od rana...ja już swoje dzieci dość fajnie czuję-kolejną wizytę mam przed samą wigilią 24.12.... Iza82 To Ty jesteś za mną bo ja mam 19tc...-ruchy się czuje około 20 tc nie martw się-moi póki co też na usg robią co chcą...a Sylwia nic nie pisze ani tu ani na fb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja mam wizyte też dopiero przed świętami 22.12 juz się nie moge doczekać. Może uda się zobaczyć co będzie bo ostatnio nie bardzo chciał się odkryć :) Ja jestem w 17 tyg i powiem ze jak mocno fika to go czuje to bardzo miłe uczucie. Uwielbia jak M kładzie ręke na brzuchu :) Fifaszek napewno doleżysz jak fajnie już nie daleko masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Asia dzisiaj miałaś te te HSG? czy w przyszły poniedziałek- bo już się pogubiłam:) xxx Nikita co tam u Ciebie? Kiedy masz wizytę u immunologa? teraz w sobotę?? xxx Fifaszek 3mam kciuki abyście dotrwali:) ahh to już i tak zaniedługo- będziesz miała dwóch kochanych brzdąców:):):)Fajnie Ci się nowy rok zacznie:)) xxx Iza,Helen,Baska,Mała-fajnie się czyta o Waszych maluchach co wyprawiają w brzuszku:)) xxx Linka co tam u Ciebie?:) xxx Sylwia odezwij się:** martwimy się... xxx Catarina dalej masz takie bóle? Długo już je odczuwasz...eh lepiej nie lekceważyć:( już się nie mogę doczekać Twojej wizyty u dr Cz -ciekawe co Ci powie...ja na swoją jeszcze trochę poczekam...Mam nadzieję,że dr M wróci wypoczęty po urlopie- Sil Ty jesteś przede mną więc będę czekać na relację z wizyty:** Dziewczyny a mam pytanie do Was- bo Wy również bierzecie Ovulastan? dzisiaj mam 10 dzień cyklu i dalej plamie...jakiś dziwny ten cykl mam...w sumie nigdy tak nie miałam...;/ mam nadzieje,że te plamienia to nic groźnego... Miałyście też takie dziwne plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami ja jak bralam ovulastan to w polowie opakowania plamilam, pamiętam to bo pytalam o to dr M i powiedzial ze czasem biorac te tabletki moze wystapic lekkie krwawienie i to nic takiego, wiec sie nie martw:-* A u mnie nic sie nie dzieje wiec malo sie udzielam ale czytam regularnie:-) i kibicuje wszystkim. Fif trzymam kciuki zebys bez zadnych niespodzianek dolezala do tego 11 :-) Sylwia co tam odezwij sie bo tez sie zaczynam matwic :-* Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynkiusmiech.gif ja mialam dzis HSG- oba jajowody drozne. Samo badanie bezbolesne, przystojny doktor delikatny, teraz troche boli mnie brzuch ale przezyje usmiech.gif Dr serfer namowil nas na dalsze 2 proby IUI i kazal sie wpisac na liste rezerwowa do programu invitro. Jesli proby z IUI nie przyniosa rezultatu to podejdziemy do invitro- pewnie komercyjnego bo nie licze ze starczy srodkow na pary z listy rezerwowej ale najwazniejsze ze mamy plan. Bylismy w gyncentrum wypelnic wszystkie papiery- wiecie jakie tam dzis pustkiusmiech.gif tak to jeszcze nigdy nie bylo. W nasza zielona teczke wsadzili czerwona i w momecie kwalifikacji zamienia kolory....pamietam jak przed ostatnia IUI w poczekalni powiedzialam do mojego M ze mam nadzieje ze sie uda i nigdy nie bedziemy mieli czerwonej teczki..?czerwony to nie jest moj ulubiony kolor. Dzialamy na 2 fronty: robimy IUI i robimy wszystkie brakujace badania do invitro. Pamieta ktoras z was liste potrzebnych badan??? Lub podesle mi jakas stronke??? Teraz zaczynam sie bac- dziwne uczucie mnie ogarnelo....dobrze ze ida swieta i bedzie cale to zamieszanie....przynajmniej rozmyslac nie bedeusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wylądowała na izbie przyjęć z tym bólem Kamienie to nie są ale na wątrobie jest zmiana, Dalej trzeba dalej diagnozowac. Chirurg to oglądał i mówi że to wcale nie musi być wątroba może być trzustka lub coś innego gastrologicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Iza... jeszcze trochę i będziesz czuła ruchy dziecka, coś wspaniałego :-). Dzisiaj straszne pustki w klinice, na wizycie wszystko ok i jutro mam pierwszą inseminację u dr Serafina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek o ktorej masz inseminacje? Ja tez jutro mam moze sie spotkamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Catarina:( zostawili Cię w szpitalu? Mam nadzieję,że to nic poważnego:** Asia super,że już badanie masz za sobą:)i super,że wszystko okey:):) xxx Dziewczyny powodzenia jutro:))) 3mam kciuki:** xxx Linka dzięki Kochana za odpowiedź:) już się nie martwię-widocznie tak ma być:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia serfer mówił ze są jeszcze szansę jakieś na program, my też jesteśmy na liście rezerwowych. Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia :-) też jesteśmy na liście rezerwowej do programu rządowego. Myślisz, że są jakieś szanse, żeby się załapać? Dobrze, że już badanie HSG masz za sobą i że wszystko ok. gość... jak jutro zobaczysz jakąś wariatkę zestresowaną latającą po klinice... to na pewno ja :-) a tak na poważnie to mam na 9. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek a a Wy u kogo jesteście prowadzeni? Kiedy byliście rejestrowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie wiadomo kto bedzie robił:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość... na początku chodziliśmy do dr Mercika ostatnie 2 wizyty mieliśmy u dr Piekarz. Rano inseminacje przeprowadza dr Serafin. Rejestrowaliśmy się do programu na początku grudnia a Ty? Nie wiem ile trwa taka inseminacja ale chyba wcześniej będzie rozmowa z lekarzem, później trzeba chwile poleżeć więc może jestem po Tobie. Powodzenia jakby co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki inseminacja trwa 3 minuty, pozniej 10-15 minutek lezycie, przeszlam juz 2 u serfera i 1 u mercika:-) obaj lekarze fantastyczni:-) wszystkie notabene mialam we wtorki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek85 - ja raczej nie nastawiam sie na program rzadowy....z moim szczesciem zezowatym:-) jest wiele par ktore zaczely procedure i musza byc pieniadze na ich zakonczenie, dopiero pozniej my:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mialam HSG wiec w tym cyklu odpadam, mysle ze nastepny cykl-czyli poczatek stycznia. Ja IUI mialam cykl po cyklu: wrzesien/pazdziernik/listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia... znając moje szczęście wszystim zarejestrowanym przeprowadzą a mnie ominą. Mi mówili, że pod koniec stycznia albo w lutym wszystko się wyjaśni... ale coś musieli powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek i aurelia...oby ta lista rezerwowych nie byla nam potrzebna. Wszystko sie moze zdarzyc:-)))) zycze wam i sobie tego...i wszystkim tutaj na forum:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzewczyny..nie czytalam Was ze 3 dni i nadrabiam:) mam nadzieje że od stycznia Wszystkie ruszycie z wielką parą i z pozytywnym skutkiem zakończycie swoje marzenia. U mnie bez zmian, urwisek rosnie i coraz wiecej rozrabia. Ciagnie mame za wlosy, bije po buzi; ) chce byc ciągle noszony, gaworzy na calego itd itd.....Trochę ze spaniem ma dalej problem i juz powinien w nocy budzić się co 4h a budzi się co 3 ale mam nadzieje ze mu się to zmieni bo bedzie pulpecik z takim apetytem. Jutro czyli w środę mamy kolejną małą królewnę Bimbałkową takze trzymamy kciuki za cc:) ale to zlecialo, pamietam jak czekalam na jej bety. Staraczkom życzę jak najszybszego podejscia i pieknych bet, a mamuskom pieknego degustowania się swoim stanem. Ja sie swoją ciążą nie nacieszylam nawet bo wiecznie sie balam o wszystko czy bedzie dobrze takze nic sie nie martwcie tylko rozkoszujcie brzuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami jestem w domu, czuje sie tak sobie. wizyty nie odpuszcze, nie ma takieh opcji. Odpoczywam w domu zbieram siły do dalszej walki. ja mam logest i moeje oststnie krwawienie trwało tylko jeden dzień, bez plamien i brudzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina a dali Ci cos na te bole?? Jak sie dzisiaj czujesz?? Dziewczyny jak tam po inseminacjach??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miejscu dostałam kroplówke z lekami, i po tym wyraznie sie poprawiło, a teraz tez mam leki, i mam dalej to diagnozować u gastrologa. leki, i dieta bo to chyba jest trzustka. Dodatkowo Po usg jest informacja o "owalna zmiana najpewniej naczyniak" na wątrobie No więc nie wiem co ze mną będzie ale w sumie cieszę się że to nie kamienie bo jakby mi zrobili zabieg też bym miała po zawodach. zobaczeę co powie dr Cz. ja jestem zdecydowana i chcę podejść do kolejnej próby, wiem że e moim przypadku bardzo dużo robią nerwy, więc muszę trochę wyluzowac. S teraz ten czas muszę wykorzystać optymalnie na relaks i odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×