Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Polly3322
Sil a ty jaki masz miec protokół do kiedy masz antyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protokół krótki. Zgodnie z tym co ustaliłam z nim na wizycie, to antyki kończę w środę 23.12, czekam na @ i zaczynam stymulację, czyli @ pewnie dostanę 27-28.12 i dzień później zaczynamy stymulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Polly ja ostatnia tabletke biore 18 stego...:(( czyli to juz:((boje sie ze kolejny cykl mi przeleci .sil to Ty w sumie o 2-3 dni przedluzasz anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna dla ciebie polly to wiesz jest koncówka roku wiec, pewnie sie załapiesz my z małami konczymy antki 18 grudnia wiec lipa, nie wiemy na czym stoimy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam skończyć antyki w niedzielę, kazał mi je brać do środy. Ale wiecie, przy krótkim protokole wszystko zależy od tego kiedy przyjdzie @. A ona się różnie może pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze przy krótkim wszystko zalezy od @ i nic se nie wyliczysz, a my z małami przy długim miałbysmy poczatek stymulacji 1 lub 2 stycznia i potem jeszcze ok 2 tygodni stymulacji wiec punkacja w połowie stycznia a ty sil tak bedziesz przed nami, małami musisz naciskać na tą stymulacje przedstaw dr taki plan....a ja pójde za tobą :) i tez go napadnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh liczę na to,że mi przepiszę już ten gonopeptyl... dwa razy jak byłam na wizycie to powtarzał,że musi tak policzyć aby punkcja była w styczniu.... więc już sama niewiem...ale widzicie dr M nic nie powiedział,że nima kasy itp itd? to już nie rozumiem...to dr Cz nie chce przepisywać stymulacji?? nie ma co gdybać u mnie okaże się w czwartek u Ciebie Catarina w piątek-mam nadzieję,że nie stracimy cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz postanowiłam, ze jak tobie nie przepisze stymulacji to ja nie mam po co jechać i sobię odpuszczę nie bede sie tłukła 80 km w korkach by usłyszec taką wiadomosc nie zrobię natomiast przrwy miedzy antkami i bede ich atakować juz na poczatku stycznia bo długi protokół mozna tez zacząć w 14 dniu brania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam was przeprosić za te posty,które pisałam.Poczytałam trochę na temat in vitro i nie zazdroszczę tego co przechodzicie.Rozdrażniło albo rozbawiło mnie tylko to "paradowanie" ale mogłam to przemilczeć ze względu na specyfikę tego forum.To co napisałam o lekach,procedurze in vitro,zagrożeniach jest prawdą ale wy to przecież wszystko wiecie i nie powinnam była was jeszcze uświadamiać.Zgłosiłam już wpisy do usunięcia.Przepraszam i życzę wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja przeprosiny przyjmuje. ;) gosciu, kobiety ktore nie przeszly tyle co my starajac sie o dziecko nigdy nas nie zrozumieja, dlatego zazwyczaj niemal pewne jest ze takie osoby sie nie dogadaja. Cos co dla Ciebie bedzie abstrakcyjne i nie do zrozumienia dla nas jest codziennoscia i norma. Mimo wszystko Tobie rowniez zycze Wesolych Swiat i spokojnej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję i jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyjmuję przeprosiny. Życzę wesołych Świąt i trzymam kciuki za dobre wyniki badań prenatalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość -lepiej późno niż wcale... małami ja dzisiaj jeszcze dwoniłam do gyn panie w BB powiedziały mi ze zaden lekarz nie rozpoczyna stymulacji. natomiast jak dzwoniłam do Kato i powiedziałm ze chce sie umówic bo mam zacząć stymulację to ani słowa o tym aby stymulacje sie nie zaczynały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil powiedz jak przebiegała dzisiajsza wizyta to było spokojne czy wyczułaś tam nerwy i niepewnosc? juz sama nie wiem co o tym myslec jesli chodzi o mnie to moge zapłacic za te wizyty kontrolne, byle by nie tracic kolejnego cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, może za bardzo wybiegam w przyszłość, ale ciągle się nad tym zastanawiam a może któraś z Was mi coś podpowie. Do lutego mamy próbować inseminacji jak nic z tego nie wyjdzie to in vitro i teraz moje pytanie, który program byłby dla nas najlepszy 2+1 czy dla kobiet z obniżoną rezerwą jajnikową? Nie znam się na tym wogóle, ale 2+1 to aż 3 szanse, a dla kobiet obniżoną rezerwą jajnikową tylko jedna próba? Pliss pomóżcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia a w jakim mieście w czechach kupujesz utrogestan jak to załatwiasz? Jest tak dobry jak lutinus co mówił o tym leku dr M? Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina99 było spokojnie, zapytał na początku, na jakim jesteśmy etapie i ja powiedziałam, że dziś powinniśmy rozpisać stymulacje. On zapytał do kiedy biorę antyki, ja powiedziałam że do niedzieli, on wyjął telefon i sprawdzał ilość dni w kalendarzu, wypytał o odstępy między końcem antyków a @. I musiałam powiedzieć, że było 3 dni, 5 dni i raz wcale. Powiedział, że nie możemy ryzykować, że stymulacja zacznie się za wcześnie, że musi być w styczniu punkcja. I że będę musiała wydłużyć branie antyków o kilka tabletek, zapytał czy mam, powiedziałam że mam kilka pominiętych przypadkiem. Zapytał czy wystarczy ich do środy 23go, powiedziałam że tak. Powiedział że widzimy się za tydzień, zrobi usg i jak będzie dobrze to wypisze receptę. W międzyczasie pwoiedziałam mu, że przecież stymulacja trwa minimum 7-8 dni. I on powiedział, że tak faktycznie jest. Więc powiedziałam, że nawet licząc 7 dni, to jak dostanę @ w BN, to i tak wyjdzie styczeń. Powiedział ze faktycznie, więc ten 23 na wizytę będzie bardzo dobry. A w recepcji potem powiedział "Dzisiejsza wizyta przeniesiona na 23go, proszę zarejestrować panią". Jasne, że odrobinę mnie zdziwiło, że tak niepewnie liczy, a przecież wie, że od BN jest 6 dni do końca roku, a w 6 dniu dopiero na pierwsze usg umawiają... Mój mąż się trochę martwi, że on nas tylko tak przeciąga, i na usg za tydzień coś znajdzie, co wykluczy stymulację... Ale mam nadzieję, że tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie wiadomo o co chodzi, juz swiruje od domysłów co oni kombinują czekam jak na szpilkach na wizyte małejmi, i zobaczę nie rozumiem tego zamieszania bo wiekszosc z nas dostała info ze mamy przyjsc w połowie grudnia po rospisanie stymulacji a teraz wychodzi że to ze wszystkie spławiają, u mnie ostatnia stymulacja trwała chyba 12 lub 13 dni teraz o wiele dłuższa, nie wiem co robić, nie bardzo jest co zrobić, ale nie usmiecha mi sie czekanie kolejnego cykl. za dużo mnie to nerwów kosztuje, mój jest spokojny ale ktoś musi a poza tym faceci to inaczej odbierają, nie rozumieją naszych obaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia u ciebie zasadniczym problemem jest dr Cz niestety. Mi dr M nawet nie wspomniał, że miałabym wziąć całe opakowanie antyków. Nie przypisał mi ich. Powiedziałam ile mam zapasowych tabletek i powiedział że tyle mi wystarczy, no chyba że w mojej macicy coś się zagnieździło. Poważnie się zastanawiam, czy gdzieś na usg się nie umówić by sprawdzili, czy wszytsko jest ok... Tobie za to dr Cz wypisała całą paczkę antyków nie? I nie powiedziała, że możesz z nich wziąć np. 5 tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, i powiem szczerze jak wczesniej mi nie przeszkadzało jej podejscie to teraz zaczyna mnie wku..., dlatego na na pt umówiłam sie do dr M , u mnie jeszcze tyle ze ja naprawde mam ograniczony wybór, albo dr Cz w BB ,albo zasuwac 80 km na 5 min wizytę. bo dr P. nie zawsze chce podejmować ważne decyzje a naprawde trudno jest pogodzić te wycieczki do kliniki z pracą i innymi obowiązkami. tu jest pies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Hej dziewczyny ja tez jestem po wizycie u dr M wszystko wyszlo pozytywnie endo zaczęło rosnąć transfer mam ustalony na poniedziałek. Pogubiłam sie troche w tych lekach mam brac dalej estrofen encorton od jutra luteinę a ten Fragmin od kiedy do kiedy sie bierze i jak najlepiej go brac o jakiej porze?mam nadzieje ze pomozecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja fragmin brałam do bety, no i zaczyna się go dzień po punkcji chyba, nie wiem jak jest przy crio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę powiedzcie mi bo widzę że od was się więcej dowiem niż od dr Cz. Co to są te antyki? Wiem możecie się śmiać ale was tak czytam i stwierdzzam że ja nic niewiem. Mam zawsze wrażenie że dr.cz nas zrywa. A i pytanko czy zawsze stymulację zaczyna się pierwszego dnia @ Bo ja pierwsza zaczęłam parę dni przed. I teraz już niewiem. Czy to ma znaczenie. Bo mi wypada na koniec grudnia. Więc kolejna pod koniec stycznia i kolejny miesiąc w plecy. Proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę powiedzcie mi bo widzę że od was się więcej dowiem niż od dr Cz. Co to są te antyki? Wiem możecie się śmiać ale was tak czytam i stwierdzzam że ja nic niewiem. Mam zawsze wrażenie że dr.cz nas zrywa. A i pytanko czy zawsze stymulację zaczyna się pierwszego dnia @ Bo ja pierwsza zaczęłam parę dni przed. I teraz już niewiem. Czy to ma znaczenie. Bo mi wypada na koniec grudnia. Więc kolejna pod koniec stycznia i kolejny miesiąc w plecy. Proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę powiedzcie mi bo widzę że od was się więcej dowiem niż od dr Cz. Co to są te antyki? Wiem możecie się śmiać ale was tak czytam i stwierdzzam że ja nic niewiem. Mam zawsze wrażenie że dr.cz nas zrywa. A i pytanko czy zawsze stymulację zaczyna się pierwszego dnia @ Bo ja pierwsza zaczęłam parę dni przed. I teraz już niewiem. Czy to ma znaczenie. Bo mi wypada na koniec grudnia. Więc kolejna pod koniec stycznia i kolejny miesiąc w plecy. Proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky przy crio fragmin bierze się na 12 godzin przed transferem. A potem już jak c***asuje. joafer krótki protokół zaczyna się od 2 dnia cyklu a długi chyba przed okresem. Antyki to tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania dzięki za odpowiedź. Już jestem mądrzejsza. A powiedz mi w jakim celu bierzecie tabletki anty. A i co daje krótki protokół a co długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dziękuje za odpowiedz grania11 widze ze Tobie sie udalo z mrozaczkow ja tez zabieram dwa maluchy cala jestem juz w stresie mialas podawany tez Intralipid kroplówke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×