Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Cześć dziewczyny właśnie wracam z gyncentrum pani dr Cz. Powiedziałam że cały czas czekają na pieniądze źr póki ich nie będzie nie mogą rozplanowanie zabiegów. Ma nadzieję że lada dzień przyjdą. Kazała czekać na telefon i tyle się dowiedziałam. Ale powiedziała że jak w grudniu będą a muszą być to zaraz w styczniu mogę zacząć stymulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to pocieszające... joafer to twoja pierwsza czy druga/trzecia stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina ja mam tak samo jedne juz urodzily kolejna w ciazy..tylko ja nie:(( W ogole dookola wysyp ciaz;(( Dziewczyny czy Wy miedzy opakowaniami robicie jakas przerwe w braniu? Lada dzien maja miec info...to kuzwa niech sie upominaja ile sie da:(( cos czuje ze se jeszcze poczekam na ta punkcje:(( juz brakuje sil:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro znowu zadzwonię do MZ i zapytam, czy to zebranie w sprawie in vitro już się odbyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nie robić, ale robiłam. Dobrze, że robiłam, bo bym w ogóle była w czarnej d***e. Mam 6 nadprogramowych tabletek antyków, z zapominalstwa itp. Mogę więc przesłużyć cykl o tyle dni, ale nie wiem (i wątpię) by dr M się zgodził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio robiłam przerwę 5 dni (zeby mi koncówka leków wyszła przed swietami)teraz nie wiem ile zrobię, wkurza mnie to wszystko nic nie wiemy czuje sie jak na ruchomych pisakach nic nie jest stabilne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kurcze bo kuz kombinuje na wszystkie sposoby....Catarina my mamy tak samo....ehh szkda gadac:( glowa mi peka od tego wszystkiego...w pracy jestem rozdrazniona nie potrafie sie skupic...w domu cisza bo Z M wogole nie rozmawiam... Juz w sumie znajomtch nie mamy...bo wszyscy dzieciaci a ja nie mam sily patrzec na te male szkraby:(( wiedzac ile mnie to kosztuje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myslałam zeby nie robic teraz przerwy bo i tak ostatnio @ miałam 1 dzień, a zawsze to tydzień mniej czekania a i tak bedzie jeszcze ten gonapeptyl na głebsze wyciszenie. i tak mogłabym go zacząć ok 8 stycznia a nie 14-15 wiec punkja była by początkiem lutego, poprostu nie chce sie potem dowiedziedzeić ze musze czekac bo zaś bedzie coś z kasą, lub jej brakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kurcze szkoda zw tego gonopeptylu nie moze przepisac:((zawsze dluzej by go mozna bylo przeciagnac w braniu:((i od stycznia zaczac prawidlowa stymulacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie moze , moze nie chce ciekawe co dr M powie jutro sil, ja ne rozumiem tej sytuacji , leki płacimy sami a wizyty kontrolne moga sobie przepisać na nastepny rok ile ich bedzie? a i tak punkcje i transfer robimy po nowym roku, dla mnie to wszystko jest jakieś sciemniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zaczynam druga stymulację. Recepty nie dostałam bo powiedziała że jak będzie kasa będą do wszystkich dzwonić. Ale ja i tak co drugi dzień tam będę dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina bardzo Ci wspołczuje. Tez tak kiedys mialam, w jednym miesiacu sie dowiedzialam ze trzy dobre moje kolezanki sa w ciazy i maja terminy na jeden miesiac. Cieszylam sie z ich szczescia bo wszystkie byly po raz pierwszy w ciazy ale bylo mi bardzo cieżko. Miałam żal do góry ze dlaczego ja, co tak bardzo kocham dzieci :) A twoje bratowe sa z pierwszymi dziecmi w ciąży? Kochana tylko sie niezałamuj! Walcz, czekaj a niebawem sie doczekasz :) Ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to pierwsze ciaze, jeden brat jest 6 miesięcy po ślubie a drugi 1,5 roku obie bratowe są młodsze, jedna 7 lat druga 6 lat ja mam 33 lata od 2011 roku sie staramy o nasz cud....dla moich rodziców to bedą pierwsze wyczekane wnuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pis to ch.c musialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Kochana głowa do góry i walcz z calych sił. Pieniadze pojawia sie pewnie z dnia na dzien. A jak cos to myslisz o podejsciu prywatnym po programie? Ja mam endometrioze wiec jedna sprawa byla brak dzieciątka a druga to przy tej chorobie sa bardzo, bardzo bolesne miesiaczki co utrudnia zwykle codzienne życie, chodzenie do pracy, co jakis czas operacje zeby pozbyc sie zrostów. Bardzo bym chciala zeby kazda z was doczekala sie swojego dzieciątka :) Sylwia jak tam sie czujesz? Nawet niechce sie wypowiadac na temat "gościa" ale laska bez empatii- nikt niezrozumie nas jak sam tego nieprzejdzie... Małami ty tez Kochana sie niezałamuj. Pamietaj ze po burzy zawsze wychodzi słońce, daj czas meżowi na poukladanie tych spraw. Dobrze ze my kobiety jestesmy takie silne, bo faceci dawno by zrezygnowali, wymiękli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze sie zastanawiałam nad komercyjnym podejsciem ale gdybym wiedziała to we wrzesniu to tez człowiek by to inaczej zaplanował bo to nie mały wydatek...no nic poczekam jeszcze na rozwój sytuacji, co do goscia to ja sama przyłozyłam seoje 3 grosze by ją pogonic bo nie potrzebyjemy takich mądrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caterina Małami u nas to samo....każda informacja o kolejnej ciąży wśród znajomych to cios i przygnębienie czemu nie ja :(( tez nie mam ochoty chodzić po znajomych dzieciatych :""( Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Sil na ktora jutro masz wizytę??? Moze gdzies sie trafimy w poczekalni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Sil na ktora jutro masz wizytę??? Moze gdzies sie trafimy w poczekalni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dzieki helen za slowa otuchy:** kto nas nie zrozumie jak my same:(( Aurelia moj M ma do mnie o te pretenaje jak stwierdzil chociaz moze popatrzec na cudze dzieci:((( brak slow...widze ze mnie wogole nie rozumie....przeciez razem przez to przechodzimy...wiec powinien mnie wspierac...chyba tego nie czuje bo to my kobiety musimy sie kluc..zazywac hormont...punkcja itp itd...niewiem u mnie to chyba teraz wychodzi to nie zrozumienie:(( Dziewczyny Sil,Polly dajcie znac po wizycie...bede siedziec jak na szpilkach:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Teraz wrocilam pare stron i przeczytałam ze sil ma wizyte na 8:45 .. ja na 9:00 wiec na bank zobaczymy się gdzies tam moze udalo by sie pogadac .. sil odezwij sie ... dam wam moje kochane jak tylko dojade ddojadedomu. Tak bardzo sie jutrem martwie bo ostatnio do mnie dotarlo ze juz taka mloda to nie jestem ehh poprostu zalamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Niewiem czemu raz mi dodaje posta raz nie .. sil doczytałam ze masz wizytę na 8:45 a ja na 9 na bank sie tam gdzieś trafimy moze uda sie pogadać odezwij sie kochane moje jutro dam znac co uslyszalam jak tylko dojadę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Cuda mi z tymi postami sie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jutro o 8 u serafina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziewczynki zbieram się spać- powodzenia jutro na wizytach:)i czekam na relację...mam nadzieję,że będą same dobre wiadomości dla Nas;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×