Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Polly trzymam kciuki za jutrzejszy transfer! Małami coś czuję ze ten mrozaczek będzie TYM szczesliwym. Vicky dobrze ze juz z wami lepiej. Odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly na którą masz jutro transfer? 3mam kciuki z całych sił:) pewnie będzie Ci go robił dr M :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly trzymam kciuki. Ja jeszcze co najmniej dwa tygodnie stymulacji. Strasznie mi się to dluzy. 1 lutego koniec gonapeptyl i potem już stymulacja. Polly dać znać co i jak będziesz miała kroplowka albo klej podawany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Malami transfer na 9:45 joafer teraz ci sie dluzyale jestes coraz bliżej potem jak juz dostaniesz gonapeptyl to juz poleci z gorki dam znac jezeli oba jajeczka przetrwaly to chce transfer obu to zwiekszy szanse a nie bede ryzykowac ze dotrwa do 5 doby bo to watpliwe poprzednio mialam slabej jakosci jajeczka no coz dzieki za kciuki oby tym razem sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania609 ja jestem w programie rządowym, ale kto wie co będzie za 2 miesiące i czy też nie będę wykupywać 2+1... Niestety to nie jest tak, że lekarz który cie prowadzi robi punkcję i transfer. Dr Cz w ogóle nie wykonuje tych zabiegów. Robi je dr Polacek, dr M, dr Piekarz i chyba dr Szanecki, ale za tego ostatniego nie jestem w 100 pewna. Wszystko zależy od dyżuru, nawet nie od dnia tygodnia, bo chodzą też przecież na urlopy itp. Mnie prowadzi dr M, za pierwszym razem miałam punkcję i transfer u niego, za drugim racem u dr Polacka. Mam PCOS i I i II stymulację miałam krótkim protokołem, dopiero ostatnią dr M planuje długim... Polly3322 trzymam kciuki za jutrzejszy transfer. aguuula2525 niestety wszystko może się wydarzyć. Teraz środki jeszcze mają, w lutym... oni szacują, że będą mieć do marca. Poprzednio szacowali, że skończą im się we wrześniu i tak też się stało. Mam nadzieję, że teraz się nie myślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky jak się czujesz? Jak maluchy? Trzymaj się dzielnie i wszystko się uda, tyle przeszłyśmy i nie ma innej opcji. Polly trzymam kciuki za transfer dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly powodzenia dzisiaj na transferze ;) Sil_sb ja też się lecze u dr.M :) przerażają mnie te koszty :/ wkurza mnie że my pragniemy mieć dzieci a nie możemy a takie kr...y rodzą dzieci i sie nad nimi znęcają ...jest to nie sprawiedliwe ;/ ...Mam nadziej, że wszystkie zostaniemy mamami ;) Idę sie szykować do pracy ;/..Miłego dnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Izka musze sprobować tego soku moze pomorze ale napewno nie zaszkodzi ja magnez juz dodatkowo musze brac od grudnia bo miałam straszne skórcze łydek. Nie mój lekarz nigdzie w szpitalu nie pracuje a szkoda ale jakos dam rade pod okiem innego. U mojego dr nie ma cc na życzenie ja nic się nie odzywałam na temat porodu a on sam ze narazie przygotowujemy sie do sn ale ja i tak chcialam. Dzisiaj gdzies tam w nocy przekulalam sie plecy i powiem ze dech mi zaparlo nie dalo sie haha. Nawet zmienilam strone łóżka żeby sie zmusić do spania na lewym boku bo zwykle śpie na prawym. Polly powodzenia trzymam kciuki za dzisiejszy transfer. Catarina za Ciebie też beta bedzie piekna :) Alles a ty jak sie czujesz? Kiedy testujesz? Helen a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina trzymam kciuki za dzisiejsza bete :) Polly powodzenia na transwerze, a potem w domku kilka dniu relaksu, zeby kropeczki zostaly z mamusia :) Iza rosnie ci kruszynka :) moj tez tyle wazyl na 2 prenatalnych a miesiac pozniej juz dwa razy tyle :) Ja mam w pt. 3 badania prenatalne i to bedzie 30tc :) Pozdrawiam wszystkie koleżanki i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska dziękuje ze pytasz :) Ja sie ogolnie dobrze czuje, nie bolą mnie plecy ani brzuch, robi sie juz coraz cieżej przy dluzszym chodzeniu albo jak chce wstac z łóżka ale i tak jest super :) Bardziej jest dalej stres w głowie ale my tak juz mamy i choc chcemy to tego sie tak nieda zmieniec :( A co tam u Ciebie Basiu? W ktorym jestes teraz tc? Ile do tej pory przytylas? Ja 12kg. A inne mamusie jak tam rosną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen jestem w 24 tc czuje sie dobrze ale brzuch mam jak piłka hahha. w sumie w ciązy przytyłam 5 kg jak narazie. Ale pare kg wpadło w trakcie stymulacji. Bede sie martwic po urodzeniu co zrobic ze zbednymi kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen a płacisz za badania prenatalne czy masz z NFZ? Wybrałaś już szpital do porodu bo ty chyba będziesz najwcześniej rodzic z nas. To ile ju waży twój mały mężczyzna? A co u Grani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 28tc maly wazyl 1.15kg :) Tak place ze kazde prenatalne 250zl. Chcialabym rodzic w katowicach na Łubinowej bo chodze do lekarza ktory tam pracuje, tylko tam sie jedzie z ciążą od 36tc. Ale co i jak sie potoczy to sie dopiero okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, trzymam kciuki za bety i transwer oraz caly czas za każdą z Was starajacą się. Helen dlaczego robisz trzeciej badanie prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Liczę że ten dzień będzie dobry i pomyślny dla Polly jak i Allessy i Catariny! A jeśli nie betujecie dziś to jutro niechaj będzie TEN dzień! :) Mam nadzieję, że nikogo nie ominęłam, bo tak tu nas teraz dużo, trzymam za wszystkie kciuki! :) Dredzik, ja mam krótki protokół, choć widzę, że tu wszystkie chyba teraz będą mieć długi. Wizytę u dr M mam teraz w czwartek, rozpisze mi stymulację. Aguuula a może ty jednak w ciąży jesteś?? Jeśli nie to rzeczywiście lepiej idź do tego gina. Dziewczyny co do immunologa to nie wiem czy jest sens dla tych , co nigdy nei zaszły w ciążę. My byliśmy, zrobiliśmy badania, w sumie nic nie wyszło, jedynie allo-mlr 0%, co podobno jest normalne, proponował nam dalsze badania, bardzo kosztowne i pójście na szczepenia limfocytami męża, ale zrezygnowaliśmy. Dr M też powiedział że wg niego nie ma to sensu. Zatem mam poczucie że zmarnowaliśmy tylko kupę kasy na niego w Gyn. Jedynie wyszedł nam b. duży niedobór wit. D3 i to już uzupełniamy. Także nie wiem czy jest sens iść prywatnie do imm. i robić te wszystkie kosztowne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je jaki duży chłopak już. To masz już co nosić. Właśnie mi lekarz też zaproponował ten szpital do porodu tyle że on tam nie pracuje. A z tego co widzę to prywatny szpital i jestem ciekawa jak to z kosztami porodu tam by było. Bo znalazłam ze są porody w ramach NFZ ale wiesz kogo tak kwalifikują to nie wiem. Może ty wiesz coś wiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polly i jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ide tylko dla wlasnego spokoju, bo wczesniejsze badania sa wszystkie oki i wizyty tez książkowe, badania tez mam ładne, wiesz dla mnie te 250zl to sporo jeszcze jak porownuje ile bym miala juz dla maluszka rzeczy za to ale niechce zaś pozniej zalowac. Baska z tego co mi taka dziewczyna opowiadala a nie chodzi tam do zadnego lekarza to wystarczy sie tam zapisac raz do ginekologa na wizyte prywatna i potem masz jeszcze tez jedna prywatna wizyte z anestezjoligiem i mozesz tam jechac rodzi potem jest wszystko na fudnusz i cc i sn i znieczulenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Helen za informacje. No ja tez sie zastanawiam nad 3 prenatalnym dwa poprzednie mialam na NFZ wiec juza zaoszczedzilam sporo kasy. A dla wlasnego spokoju 3 zrobimy prywanie. Jak pojde w lutym do lekarza to sie go popytam bo w sumie i tak zawsze mi dzidzie mierzy i sprawdza czy jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen jak masz dwa badania dobre to nie stresuj sie trzecim i kup cos za to maluszkowi:) my tu wszystkie mialysmy tylko dwa robione. A trzecie to nie jest czasem inwazyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Hej dziewczynki melduje sie zabralam ze soba 2 kropki. Teraz wielkie czekanie. Niestety moje kropki nie podzielily sie jeszcze na cztery ale dr M stwierdzil ze to druga doba i moga w kazdej chwili sie dzielic troche mnie to uspokoilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Polly to teraz dbaj o Was;***wbrzuszku u mamy maja najlepiej;)) Catarina poszlas na bete dzisiaj?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poszłam na bete i z niecierpliwoscią czekam na wynik...trzymanie kciuków wskazane a ty allessa? polly trzymaj te maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky pisz nam na bieżąco same dobre informacje, bo złych nie będzie, wiem to! Trzymam kciuki za Twoje okruszki. <> Polly trzymam kciuki za Twoje zarodeczki! Teraz relaksik, ananasik i czekamy na wysoką betę :* <> Sylwia nie omawiałam z nią tego szczegółowo. Ucieszyłam się z tego i już o nic nie pytałam. Daj maila wyślę Ci jej dane. Mówisz o dr Piek? Słyszałam, że ona daje bez zastanowienia na CC z tym, że ona nie leczy w żadnym szpitalu ale chyba ma zaprzyjaźniony... może któraś dziewczyna z forum to potwierdzi. <> Madalinka, dokładnie miały 4 i 6 komórek w momencie podania w 3 dobie. Ogólnie moje komórki dojrzewały w laboratorium. <> małamii po prostu MUSI być dobrze! <> agula oby okres nadszedł... jak to jest jak go nie chcemy to jest a jak czekamy to się spóźnia :( wrrr <> Joafer szybko zleci. A teraz wcinaj orzechy brazylijskie i mentalnie się przygotowuj do przyjęcia maleństwa :) <> Baska jak chcesz sn to oby wszystko poszło super i tak właśnie było :) Polecam poduszkę kształt C, ona utrzymuje spanie na lewym boku. Ja też śpię głownie na prawym ale dzięki poduszce udaje mi się na lewym ;) <> Catarina od rana o Tobie myślę i czekam na wielką betę :) <> helen, no to śmignął Twój maluszek, bardzo już jest duży. Już 3 prenatalne, szybko to leci :) U mnie 6 kg na plusie (ale liczę od początku stymulacji) a teraz ponoć dopiero zacznie się tycie :/ Słyszałam dużo dobrego o Łubinowej. Gdyby nie mój dr to też możliwe, że tam bym się zdecydowała. Szkoda, że płacisz. Ja mam wszystko za darmo i dr Piek też chciała mi na koszt NFZ wypisać ale ja już miałam skierowanie. Co to znaczy, że tam się jedzie od 36? Że nie można rodzić wcześniaka tam, tak? Nie myśl o tym, czemu masz rodzić przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Polly trzymam kciuki za kropeczki teraz odpoczywaj i mów do brzuszka :) u mnie wszystko w porządku w czwartek miałam wizytę to 26 tc i mały już ma 900 g jest duży i wszystko jest dobrze. Zmieniłam lekarza na tą lekarkę do której chodziła Fif i jest rewelacyjna mogę ją polecić bo chyba sylwia szuka lekarza i zbiera opinie. Jedyne co u mnie się zmieniło to to że brzuch twardnieje mi kilka razy na dobę. Macie może tak dziewczyny? lekarka mówiła że to normalne ale wcześniej miałam może tak raz dziennie może raz na dwa dni a wczoraj naliczyłam 6 takich twardnień. Dziś jeszcze się obserwuję jak coś będę do niej dzwonić. Ja na razie przytyłam tylko 3,5 kg a jutro zaczynam 27 tydzień. Jak tam wyprawki i rzeczy do szpitala zakupy już zrobione? Ja jeszcze za bardzo nie ale chyba już zacznę choć czekam na meble na razie mam kilka rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
<> ania, tu masz dokładnie opisany długi https://www.google.pl/search?q=d%C5%82ugi+protok%C3%B3%C5%82+in+vitro+krok+po+kroku&hl=pl&biw=1366&bih=589&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi6jOLp88TKAhVF6xQKHc65D0UQ_AUIBigB#imgrc=0_spjGmY7k58oM%3A a tu krótki https://www.google.pl/search?q=d%C5%82ugi+protok%C3%B3%C5%82+in+vitro+krok+po+kroku&hl=pl&biw=1366&bih=589&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi6jOLp88TKAhVF6xQKHc65D0UQ_AUIBigB#hl=pl&tbm=isch&q=k%C3%B3tki+protok%C3%B3%C5%82+in+vitro+krok+po+kroku&imgrc=PeN5yuMSi3stQM%3A Punkcję i transfer wykonują dr Mercik i Polaczek a do kogo trafisz to po prostu będzie zależało od szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina to czekamy na wynik i kciukow nie puszczamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Cześć dziewczyny, mnie się niestety nie udało - poroniłam w tamtym tygodniu ( początek 10 tyg) pomimo Intralipidu. W marcu trzecie podejście, ale wcześniej muszę zrobić badania immunologiczne. Która z Was robiła V- leiden? Vicki powodzenia:) Sylwia mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Catarina trzymam kciuki - będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×