Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iza gdyby dr Piekarz dawala na cc to bylabym rozanielona :)) maila oczywiscie juz podaje onetowiczka99@onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye bardzo mi przykro ściskam Cię:* wiem co czujesz bo też to przeżyłam:( ahhh takie to wszystko niesprawiedliwe na tym zakichanym świecie!! Catarina kciuki trzymam cały czas :* o której masz mieć wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Rubineye bardzo mi przykro;(( to nasze zycie jest takie nie fair;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina o ktorej masz miec wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia te badania nie sa inwazyjne, tj.usg jak przy pierwszych i drugich prenatalnych. Iza wiesz jak to jest czlowiek mysli o roznych rozwiazaniach ale chcialabym urodzic normalnie w terminie, tam wlasnie chyba niemaja neonatologow albo jakiegos lepszego sprzetu dla wczesniakow. Grania twoj maluszek tez juz ładnie wazy :) , ja tez mialam twardnienia brzucha ale nieliczylam tego, teraz tez miewam i niewiem czy to sa te przepowiadające skorcze brakstona-hixa czy jak sie maly obroci i wypcha glowke albo kregoslup bo jak przyloze reke to po chwili to mija :) Catarina a o ktorej bedzie wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina masakra niemozliwe:((( Przykro mi:((3maj sie jakos:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu grania dziewczyny tak mi przykro. Niesprawiedliwe to wszystko. Tyle cierpienia masakra. Trzymajcie się i walczcie do skutku. Helen to mnie uspokoiłaś w tym twardym brzuchem mnie się wydaje że to te skurcze o których pisałaś. Czytałam o tym i to normalne ale trochę więcej paniki jest przy naszych ciążach. W czwartek byłam na wizycie i wszystko w najlepszym porządku było więc jestem już spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Catarina - .........nie wiem co powiedziec :-( ściskam Cie mocno!!!! Rubiney- jeny kochana czemu co sie stalo......jaka byla przyczyna....:-( strasznie mi przykro kurcze czemu takie same zaplonu wiadomosci tu dzisiaj :-( U mnie na razie sytuacja pod kontrola ale dalej mam lezec najlepiej plackiem jeszcze troche mnie potrzymaja w szpitalu. Plamie juz mniej ale lezec lezec i jeszcze raz lezec....dzisiaj strasznie wymiotuje wiec jak tu lezec buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Catarina tak mi przykro.....przytulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czemu tak się dzieje jakie życie jest niesprawiedliwe. Catarina trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny mam pytanko. Czy mozliwe ze byłam w ciązy biohemicznej. Pierwsza beta 9,10 druga po dwóch dniach 7,5, kolejna 6 nastepna zero. co to mogło znaczyc Czy byłam w ciąży i poroniłam... Bo oczywiscier od dr Cz nic sie nie dowiem. I jezeli byłabym w ciazy biohemicznej to co to oznacza. Miała któras z was tak. SIMONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allessa
Witajcie Kobietki. Rubineye, Catarina - to aż niemożliwe co się tutaj wyprawia. Jest mi okropnie przykro :( Catarina może za wcześnie zrobiłaś betę - w Twoim przypadku byłam 100% przekonana, że Ci się udało - miałaś wszystkie podręcznikowe symptomy - spróbuj jeszcze w środę! Ja idę jutro na betę - pełne gacie mam nie powiem czego. Co tu się wyprawia :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za słowa wsparcia ale szczerze mam juz dosc czekania i walki, wszystko postawiłam na jedną kartę,prace zycie i tu wszystko mi sie sypie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M ma juz teorie spiskowa dotyczaca gyncentrum. Ja sama jestem w szoku bylam pewna ze Ci sie uda, nie wiem co mam myslec. Kochana nie poddawaj sie, placz dzis, krzycz, upij sie...masz do tego prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo Dr M był w telewizji w faktach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie go widzialam. Niezla reklame zrobil klinice mowiac o programie 2+1. Boze co sie dzieje w tym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Catarina - tak mi przykro.... wiem co czujesz. Macie szansę na kolejną próbę? U mnie pierwsza próba - beta w 10 dpt - 19, 12 dpt - 23, 15 dpt - 3. Druga próba z Intralipidem - w 10 tc poronienie. Nie wiadomo co jest przyczyną. Muszę zrobić badania immunologiczne według dr.Cz to jest problem. Czekam też na badania histopatologiczne ze szpitala. Oby trzecia próba cała oczekiwany efekt. Trzymajcie się dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye bardzo ci współczuję i mocno tulę Catarina ty wiesz, jestem z tobą. Rubineye ja teraz będę robiła badania immunologiczne, w tym to o którym pisałaś. Sprawdzałam cenę w Gyn a potem pojechałam do Diagnostyki. Pakiety które mam zrobić w Doagnostycze 500 zł taniej. No i w GynC na immunologa trzeba czekać 2 miesiące. Ja idę prywatnie do dr J z Provity. W sumie te badania które mi zaleciła wyjdą nas ok 1300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co mowil dr M w tych faktach?? Allessa obys miala jutro więcej szczęścia i choc Tobie się udalo!!! Trzymam kciuki kochana:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina bardzo mi przykro. Ja jestem właśnie po wizycie miałam mieć w czwartek ale przełożyłam na dzisiaj. Bardzo dużo było ludzi w klinice jak stałam w kolejce to ze trzy osoby miało dokumenty do programu 2+1. Dzisiaj złożyłam papiery i zaczynam walkę. Przeraża mnie to bo na program mam odłożone ale reszta to jakiś koszmar. W czwartek mam histeroskopie i po tym badaniu będę miała rozpisaną stymulację ale szczegółów jeszcze nie znam. Czy któraś z Was miała robioną w gyn histero, bo zapomniałam z tego wszystkiego zapytać o cenę ? Na stronie wyczytałam, 800 zł diagnostyczna a 1100 zł zabiegowa i anestezjolog 300 zł. Czyli jak wyjdzie coś nie tak to zapłacę 2200zł ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio a kto robi ci histero? Ja mam umowiona na przyszly piatek do serfera. My tez bylismy w gyn ale okolo 11- 11.30 nie bylo wielu ludzi ale zapewne to dlatego ze do poludnia ludzie pracuja Jesli chodzo dr M i wiadomosci to mowa byla o wstrzymaniu rzadowego programu wspierania invitro i zastapienia go nowymi klinikami wspierania rozrodu. A nasz dr w kilku slowach zareklamowal program 2+1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział jeszcze, że jak się para zjawia w klinice, to nie jest jej zaraz in vitro proponowane, tylko najpierw sprawdza się w czym może tkwić problem, czy nie da się czegoś wyleczyć, potem proponuje się inseminację a na samym końcu in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×