Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Rubineye
Sil_sb a jakie dokładnie badania masz zrobić? Bo mi w sumie kazała dwa (V-Leiden oraz jakieś których potrafię rozszyfrować). Dr Cz. skierowała Cię do immunologa? Allessa - trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się leczę u dr M. On kazał iść do immunologa ale wizyta byłaby dopiero na 14 marca, a wtedy już powinnam mieć kolejną stymulację. I to od kilku dniu. Więc pokombinowałam i załatwiłam sobie konsultację gdzie indziej, ale najpierw musze mieć zrobione badania. Poniżej lista badań zaleconych przez dr J, ostatnie do zrobienia tylko w Provicie. - ANA1 - TSH, fT3, fT4, anty-TG, anty-TPO - badania w kierunku trombofilli wrodzonej ( mutacja czynnika V Leiden, mutacja genu dla protrombiny 20210A) - badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego ( p/c p/kardiolipinowe IgM, IgG, p/c p/B2 glikoproteinie IgM, IgG, antykoagulant tocznia) - poziom wit.D3 - IMMUNOFENOTYP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio ta wyższa cena za hostero plus 300 zł anesteza to maksymalny koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Jadę jutro do Gyn to się dowiem czy też muszę te badania dodatkowe robić o których mówisz:) A to dlaczego kazali Ci aż tyle ich zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Maniofranio ja histeroskopie robiłam. Za darmo w szpitalu w sosnowcu... Na termin czekałam 3 dni !!! Dostałam skierowanie od normalnego ginekologa. Mnie przeraziła kwota w Gyncentrum... Wolalam poleżeć. 1 dzień w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Drożność jajowodow również robiłam na kasę chorych w szpitalu. I na termin. Tez czekałam bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też robiłam HSG i histeroskopie w szpitalu z nfz..prywatnie to jest zbyt duża kwota ;/..a po co dziewczyny musicie iść do immunologa? czy teraz każda para musi mieć takie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa moj M ma zawsze jakies teorie spiskowe ( szpieg z krainy deszczowcow:-)) wymyslil sobie ze ostatnio w gyn nie udaja sie podejscia z rzadowego bo klinika chce aby po zakonczeniu funduszy jak najwiecej osob skorzystalo z programu 2+1 i tym samym zapewnia sobie klientow..moj M zawsze doszukuje sie drugiego dna i wsxystko zawsze rozklada na czynniki pierwsze, gfybym go sluchala to juz dawno bym zwariowala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye, ale ciaza obumarla w 10tc czy w 10tc sie o tym dowiedzialas? Catarina tak bardzo mi przykro... znajoma teraz miala podane 2x4AA z intralipidem z ah z eg podwojna dawka lekow i tez nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Sylwia w 10 tc poszłam na wizytę kontrolną i okazało się, że dziecko nie żyje od 8 tc 5 dzień. NIe miałam żadnych objawów - od razu trafiłam do szpitala na wywołanie, ale to nie pomogło i musieli przeprowadzić łyżeczkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia coś w tym jest... SIMONA a w jakich dniach wykonałaś test? Ile dni po transferze? Rubineye - straszne rzeczy przeszłaś, trzymaj się Dziewczyno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina :( O nieee :( Nie zgadzam się, to nie może być prawda :( Ściskam Cię kochana :( <> Sylwia posłałam. <> Rubineye baaardzo bardzo mi przykro :( Trzymam kciuki oby marcowe podejście to było to udane! <> grania najlepiej skonsultuj to z dr. Ja mam czasem wrażenie, że mam twardszy ale to raczej nie to samo. Maluśko przytyłaś a maluch już taki duży! Ja nie mam jeszcze nic kupione i mam z tego powodu już lekkiego stresa, że powinnam już coś kupić :) <> helen raczej nie mają bo stopień referencyjności z tego co pamiętam to I a te z najlepszym sprzętem i specjalistami mają III. Nie możesz zakładać, że coś będzie nie tak, ale plan B jednak warto mieć. <> Vicky dobrze, że sytuacja opanowana. W szpitalu nie potrafią nic poradzić na wymioty?? :( <> Allessa będzie dobrze. Trzymam kciuki. <> Joafer już dokładnie nie pamiętam, ale wiem, że mają dużo czegoś co jest wskazane dla jajeczek :) <> Maniofranio ja robiłam histeroskopię w prywatnym szpitalu ale na koszt NFZ. Też widziałam NASZEGO dr Mercika :) Byłam u koleżanki i ledwo wytrzymałam, żeby się nie wypaplać, że to sprawca mojej ciąży! Miło go było zobaczyć :) Dla zainteresowanych: http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/pieniadze-z-programu-in-vitro-pojda-na-kliniki-diagnostyczne,613675.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Ania609 nie każda para, w zależności w czym jest problem. Ja np. nie mam problemu z zajściem, ale nie potrafię utrzymać, dlatego muszę zrobić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tośka Witam, czy przed in vitro trzeba zrobić badanie hsg? Jaki jest koszt badań niezbędnych do przystąpienia do in vitro? Asia, coś w tym jest co Twój mąż wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia powiem ci ze coś jest w tej jego teorii, bo popatrz ile nas ostatnio miało stymulacje i zadna nie ma śniezynek i próby też nie udane... ja tez tak sama siebie nazywam ze jestem (szpiegiem z krainy deszczowców Caramba )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alessa no bete robiła 10 dpt drugą dwa dni pożniej i tak co dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zakupiłam nową lekturę ". In vitro. Ważne rozmowy na trudny temat" ostatnio mam jakąś schize. i ciągle czYtam, chetnie sie podziele z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wygląda na ciążę biochemiczną - zarodek się zagnieździł ale z jakiejś przyczyny nie rozwijał się prawidłowo. Twoje ciało nie usunęło zarodka w postaci miesiączki ponieważ domyślam się, że ciągle przyjmowałaś leki (lutinus) - zgadza się? Ciąże biochemiczne są dość częste - ja również taką miałam przy poprzednim podejściu. Najczęściej przyczyna leży w nieprawidłowej budowie zarodka, nie można im zapobiec. Słyszałam jednak, że kobiety, które przeszły ciążę biochemiczną mają większe szanse na powodzenie przy kolejnych próbach - nie wiem czy jest to potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alessa no bete robiłam 10 dpt drugą dwa dni pożniej i tak co dwa dni. Simona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co wy wygadujecie...... myslicie ze specjalnie to robią...... nie spiskujcie tu już.... bo ja jeszcze przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że juz wszyscy muszą przejść te badania u immunologa :/..Też mam nadzieje że Ci lekarze robią wszystko abyśmy zostały mama ,że nie liczy sie tylko kasa...my i tak będziemy płacić za in vitro ale chciałabym aby każdej z nas sie udało zostać mamą, bo wiem co przechodzicie ..;(ja bardzo bym chciała mieć przynajmniej jedno dziecko ..w mojej rodzienie wszyscy maja dzieci spotykanie się z nimi sprawia mi ból ..widzę radość w ich oczach..udaję że wszystko jest ok a jak przychodzę do domu to rycze ;(..nie umiem inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia7707 nie wiem kto mi będzie robił bo położna nie wiedziała czy będę miała rano czy popołudniu. ewela2421 chyba masz rację po co tyle płacić za badanie, jutro zadzwonię do moje ginekolog i zapytam ile będę czekać w szpitalu na szczęście tam przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sir dziewczyny pospieszyłam . ta ksiażka jest w formie ebooka. bo ta poprzednia była w pdf, wiec szło prtzesłac a tej nie idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Ja jeszcze pamiętam ze termin. Na histeroskopie w gyn. Miałam na 1 lipca a w szpitalu. Robiłam nawet wczesniej 26.06 takze terminy nawet. Krótsze w szpitalu. He

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer poproszę o wysyłkę. Tamtą już przeczytałam. Masz mój adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Alessa brałam Luteinus.. a potem normalnie dostalam@ wiec dr Cze kazała przerwać... a powiedz mi tobie sie udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wydaje mi się zeby gyn nie zależało na wynikach...bo gdy rzadowka się skończy to na cos kliniki będą musialy łapać klientów a nie ma lepszej reklamy niz skutecznosc leczenia..w okolicy jest sporo klinik czymś beda musialy konkurować...raczej mało kogo skusi nawet niższa cena gdzie efektów brak Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×