Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Linka, malutka ma na imię Lenka:) o ile dobrze licze to juz dziesiąty dzidzius z tego forum?:) musicie jak najszybciej podniesc tutaj statystyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn które zamienimy lutinus na luteine ? Czy faktycznie po luteinie odczuliście. Więcej infekcji? Podzraznien? Braliście lub czy można brać przy luteinie cos oslonowego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sz
Ewela ja miałam przy pierwszym podejściu luteine a przy drugim Lutinus, i przy drugim było zdecydowanie lepiej. Co do kosztów to ja jestem w rzadowce, po 2 stymulacji, wydalam już 8 tyś złoty, a jeszcze przed 3 stymulacja czeka mnie leczenie immunologicznego liczę że wydam na intralipid minimum 2 tyś zł, a potem 3 stymulacja w długim protokole, wczoraj liczyłam i wyszło mi że na leki do stymulacji wydań ok 1,4 zł, a to już łącznie daje ok 12 tyś zł... A ja np. Lutinus kupuję w sieci od dziewczyn po stymulacji, więc taniej, gdyby nie to to wydałabym znacznie więcej... Np. Na histeroskopie i HSG poszłam z NFZ, a mogłam kolejne 2 tyś zostawić w gync

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela ja nie odczułam jakoś zmiany z lutinusu na luteine jedynie na plus luteina sie tak nie wylewala z czlowieka. Ja dostalam lekka infecje po antybiotychach jak mialam zapalenie zatok a tak to nic sie nie robilo. A co do kosztów to ja przy stymulacji i póżniej do 8 tyg ciąży wydałam na lekarstwa i histero w Gyn prawie 5 tys zł. Oczywiście przed kwalifikacja caly zestaw badan dla mnie i dla mojego M jakis tysiąc. Ale nie załuje :) Pięknie że mamy kolejnego dzidziusia na forum gratulacje dla Mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu widzę 12.02 miałam transfer. Jedziesz jutro? Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Iwcia ja mam termin na 14 kwietnia i jak narazie porod sn bo cc to lekarz niechce przez to ze mialam sporo operacji a to bylaby kolejna operacja. Fajnie ze u Was wszystko dobrze :) Ewela ja mialam lutinus gdzies do 11tc a pozniej mieszalam z luteina a pozniej samą luteine to faktycznie mialam dwa razy swedzenie i czopki na to, tylko roznica w cenach sa ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie kiedy po transferze dostalyscie @ jak się nie udało. Po tych 10 ciul dniach czy przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 ciu miało być :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melka jadę dzisiaj...jestem całą roztrzesiona :( Tak się boje, że się nie udało.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Madzia to powodzenia trzymam kciuki:) o której będziesz znała wynik?? a Ty Melka kiedy jedziesz na bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę jutro. Też się strasznie boje bo raz że sikacz nic nie pokazał, dwa minęły mi wszystkie "dobre objawy " :( nawet piersi juz nic a nic nie bolą :( Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Madzia trzymam kciuki o której będziesz miała wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, Melka, gorąco życzę Wam dużej bety! :) Melka, to że nie bolą piersi to normalne, bo organizm przyzwyczaił się do progesteronu, boli tylko z początku. Mnie teraz bolą, choć to jeszcze wynik estradiolu, bo wysoki był. Ja się stresuję czy laborant dziś zadzwoni, bardzo chcemy żeby ten transfer był jutro a nie we wtorek, bo dla mnie to już strasznie pózno jest... Ewelka przypomnij mi jeszcze raz w którym dniu cyklu miałaś transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita nie stresuj się. Ja miałam transfer w 18 ds i miałam Bardzo ładne endometrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
nikita ja mialam transfer w 19 dniu cuklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki czy ktoras z was oglada program na TVN style , in vitro - szczescie z probowki? ja ogladam i bardzo mi sie podoba , jesli macie mozliwosc to zachecam do obejrzenia. A jesli , ktoras widziala to jakie sa wasze opinie i odczycia na temat tego programu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Madzia 3mam mocno kciuki;**** o ktorej bedziesz miala wynik?;) Iwcia super pogratuluj ani ani;) Biedaczka od poczatku ciazyvtyle stresu...plamienia...to co przeszla ;( Gosc tak wydalam ok 20 tys ogolnie....przedtemmialam dwie inseminacje....mrozenie nasienia Mza 2 tys ....histeroskopia....3x leki przed stymulacja plus po lutinus najdrozszy wiec niestety tyle sie nazbieralo.... Kurcze szloda ze te leki sa refundowane tylko do czerwca;( juz nawet czytam na gyn ten program 100% gwarancji....ciekawe czy ktos juz z niego korzystal.... Nikita sprobuj sama zadzwonic do labo...:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj o godzinie 15:30 na TVN STYLE jest film "In vitro - szczęście z probówki "(odc. 8). To powtórka z wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj o godzinie 15:30 na TVN STYLE jest film "In vitro - szczęście z probówki "(odc. 8). To powtórka z wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, Melka powodzenia i mocno trzymam kciuki za wysokie bety. Ewela mi lekarz zmienił miedzy 8 a 9 tyg ciąży ale nie był to lekarz z Gyn zaznaczam oni bardziej preferują lutinus tak mi sie wydaje. Nikita może sama zadzwon to nie bedziesz sie tak stresowac i wyczekiwać telefonu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami wierzę ze tyle wydalas bo jak bym policzyla to pewnie tez sporo by nam wyszło ale wole nie liczyc. Po udanym transwwrze zbieralam paragony i tylko za grudzien mam 2400 zostawione w aptece. Powodzenia za dzisiejsza i jutrzejsza betę a co do bólu piersi to na to akurat wcale nie patrzcie bo to nie jest objaw kilkudniowej ciąży bo na tym etapie jeszcze objawow nie ma ciążowych tylko sa to oznaki zazywanych przez nas lekow i naszej podświadomości ze same wyszukujemy sobie objawy. Trzymam kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku protokół miałam długi,bralam 150 gonalu i 75 menopuru i efekt u mnie był lepszy, bo były 3 zarodki. Przy pierwszym podejściu miałam krótki p. i dawkę 225 gonalu, zarodek był jeden, pęcherzyków było mniej i zaczęły bardzo późno rosnąć, więc u mnie lepiej sprawdził się długi protokół. Co do Amh, to problem jest taki, że u nas tych pęcherzyków dużo nie będzie. Też trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, doskonale rozumiem o co Ci chodzi. Wolałabym więcej wiedzieć od lekarza jakie mam opcje, co jeszcze mogę zrobić, jakie badania, a nie nastawiac się tylko, że się uda. Jasne, nastawienie też ważne, ale trzeba mieć plan B, żeby nie było za późno. Uważam, że lepiej wydać teraz trochę więcej na badania i być może uda się znaleźć przyczynę, niż podejść trzeci raz, ponieść porażkę i dopiero się badać i płacić za kolejne podejście. Klinice by to pasowało, to jasne, ale mnie na to nie stać i nie mam na to czasu. Trzymam za Ciebie mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie!!!!! Madzia tak mi przykro co to się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu bardzo mi przykro, aż się poplakalam, bo ostatnio poza Ewela żadnej z nas się nie udało, u mnie minął tydzień od bety i dalej to przeżywam i nie potrafię się przemoc aby myśleć pozytywnie, moj mąż się wkurza przez to na mnie, że jak ma nam się udać skoro ja nie wierzę, ale ja się bardzo boję 3 protokolu , myślałam o adopcji ale moj mąż nie jest gotowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Madzia przytulam:*** ale masz jeszcze mrozaczka ;***sciskam Cie mocno;** Dredzik mam do Ciebie pytanko Wy macie mrozone nasienie na teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hope Ty tez zmieniasz klinike na Invimed? Jestes juz umowiona na wizyte? Ja tez z M mam ciche dni....bo ciagle chodzeci becze bo nie umiemsie pogodzic z tym wszystkim;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia :-( Coś ostatnio mało ciąż, ale miejmy nadzieję, że to się wkrótce zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×