Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość iwcia10
Yosari gratuluje!:) Kasiurek mialam takie samo podejscie do dzieci jak Ty. Zawsze pragnelam dziecka ale nigdy nie dolowalo mnie jak widzialam ciążę lub dzieci u innych. Jedyne co mi chyba przeszkadzalo to ze bardzo zagladalam na dzieci w wózkach ale jakoś nie przezywalam tego az tak bardzo. Wierzylam ze nam tez sie kiedys uda i moze dlatego tak do tego podchodzilam. Wiem ze stres robi swoje, kolezanka starala sie dwa lata, miala bardzo stresujaca prace. We wrzesniu ją zwolnili a w grudniu juz byla w ciąży. Powiedziala mi ze u nich najskuteczniejsza antykoncepcja byl stres. Kolejna ktora tez nie mogla jakis czas miec dziecka po pierwszej wizycie u lekarza na nastepna wizyte juz jechala w ciazy. Lekarz powiedział ze czasem dziewczyny maja wielkie blokady psychiczne i to tez powoduje problem z zajsciem w ciążę. Trzeba wierzyc dziewczyny ze sie uda i nastawiac sie pozytyenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak was czytam to mi się już odechciewa leczyc się w gyncentrum... jestem na razie na etapie antyków , coś mi się wydaje że ta klinika w wawie jest dużo lepsza catarina napisz proszę czym byłaś stymulowana i w jakiej dawce ?-bo mi dr m znowu chce przepisac 75 gonal plus 75 menopur - nawet nie wiem czy jest sens dalej jezdzic do tych katowic,... sil zaczelas juz stymulacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina A co to za lek lepszy niż lutinus. A powiedz mi jak w ogóle wygląda punkcja jak podejście jak to ogólnie w Warszawie wygląda jakie miałaś leki do stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly ja właśnie zaczęłam stymulację po 2 miesiącach przerwy... No może nie właśnie, bo idę długim protokołem, i gonapeptyl zaczęłam przyjmować 7.03, ale nie było żadnych systemowych problemów do 2 miesięcznej przerwy. Problemy mogą być fizjologiczne - czy np. 2 miesiące przerwy wystarczy organizmowi na regeneracje. Ja np. teraz dość ciężko przechodzę przez stymulację. 2 tyg gonapeptylu były naprawdę szkołą życia - kurs przyspieszony menopauzy - koszmar. Potem doszedł ból krzyży i jajników. A od kilku dni do tego doszły nasilone migreny, które od dawna nie kończyły się u mnie mdłościami i wymiotami, a teraz tak to się właśnie kończy. Od wczoraj zażywam już menopur i gonal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wam powiem, że Mała urodziła dziś dwa śliczne małe bobasy, chłopca i dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia chyba mnie pomyliłas z kimś innym ja chodziłam do dr cz i nigdy nie miałam problemu z ilością jajek tylko z dotrwaniem do blastki. Joafer opieka dobra super pani anestezjolog, catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Gratulacje dla Małej:) Sil napisz coś więcej jak sie mają maluszki i mama? wszystko dobrze? jak mają na imię ? i to jest wiadomość :D super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze Catarina to bardzo przepraszam ;-) Kasia Moze to Sil. Wesolych Swiat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joafer
Catarina ty też miałaś problemy z dotrwaniem. Proszę powiedz czy inne leki zastosowali i w której dobie masz transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer poprzednie dwie stymulacje miałam gonelem tym razem sam menopur. W dawce 225 i szybciej mi wyszła punkcja bo w 11 ds. Catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
Manio franio przykro mi :(..które to było twoje podejscie?..nie poddawaj się będzie dobrze...Smutasek miałaś dziś punkcie?czy coś pomieszalam..:/ Dziewczyny życzę Wam zdrowych, szczęśliwych Świąt niech się spełni nasze największe marzenie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Kasia ja miałam mało komórek i słabej jakości. Teraz mam menopur 75 i 150 gonalu, dziś 3ds. Mała chyba dzieci jeszcze nie nazwała, czują się dobrze , chłopiec ważył chyba 2,2 kg a dziewczynka chyba 1.8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Aniu... tak dzisiaj miałam punkcje. We wtorek jak coś powinnam mieć transwer. A c o tam u Was? Zdrowych, wesołych Świąt i żeby nasze najwieksze marzenie się spełniło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
A ja w końcu rano dostałam okres i jutro wbijam pierwsze zastrzyki. Jak sie czuliście po gonalu i menopurze? Jakieś przeboje czy raczej na luzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
smutasku powiedz dokładnie jak to sie odbywało?kto ci robił punkcje czy brałaś cos ze sobą itp itd :p..a u nas na razie bez zmian jestem na antykach w czwartek mam wizyte zobaczymy co nam powie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowych wesołych świat wielkanocnych dziewczyny życzę wam spełnienia tego największego marzenia!!!! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Dziewczyny dołączam się do życzeń Zdrowych i Radosnych Świąt :) Niech spełnią się te nasze największe marzenia , tak aby Boże Narodzenie lub Nowy Rok świętować już w powiększonym składzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... na początku wypisalismy dokumenty tam gdzie jest rejestracja (dostaliśmy identyfikatory) poszliśmy na koniec poczekalni i zostałam zawolana przez położna. Wzięłam ze soba wszystko (koszule, kapcie, skarpetki ) ale niepotrzebnie bo i tak tego nie używałam. W pokoju zajmujesz miejsce, przebierasz się w koszule (jest położona na łóżku ). Później przyszedl anastezjolog oraz pani wbila mi wenflon. Czekasz na swoją kolej i idziesz na pukcje. Na początku podchodzisz do okienka i podajesz swoje dane oraz identyfikator. Wchodzisz na wyrko :-) rozkladasz nogi :-) dostajesz zastrzyk i... budzisz się już na sali. Do nas przyszedł dr M i mówił ile komu pobrali. Koło 12 dzwoniłam, żeby się dowiedzieć czy są dojrzałe. Więc Aniu luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil,ja podobnie jak Ty-przy pierwszym transferze mialam 2 komorki,gonal i menopur 75,teraz szlam dlugim protokolem,gonal 150,menopur 75 plus gonapeptyl 1/2. Dzis 6 ds,bylam na podgladzie.Jest 8 ladnych...Kolejny podglad we wtorek. Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku a mogłaś mieć biustonosz i skarpetki? ta koszula jest prześwitująca?bardzo krótka?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam biustonosz,skarpetki zdjelam. Koszula granatowa,troche przeswituje,ale oni juz sie tam tyle naogladali ... :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Sil pozdrów Małą i przekaż żeby się kiedyś do nas jeszcze odezwała :) Dziewczyny Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,oby Wam wszystkim sie spełniły te najskrytsze marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wzroscie 1,60 cm koszulo-sukienke mialam do kolan ;-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku a ciebie sie pytali czy chcesz miec transfer w tym samym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Dziewczyny spokojnych świąt spełnienia tego jedynego najważniejszego marzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Sil_sb: to nie położna wycenia, ani ktoś kto siedzi w papierach w biurze tylko Panie z rejestracji maja wprowadzony cennik w kompie. Nic im nie mow we wtorek tylko podejdz do recepcji i popros o cene podania intralipidu 2x100 nie mowiac, ze już ja masz. I sama zobaczysz. Z położna wogole tego tematu nie poruszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×