Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Podstawa to Zawsze i wszędzie obecność partnera podczas badań czy zabiegów! Dzisiejsze czasy to bezkarności lekarzy gdzie nawet do psychiatryka wysyłają gdy jesteś bez osoby bliskiej!!! Masz Prawo do obecności przy każdym badaniu czy zabiegu NAWET w Szpitalu! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
ehhh widze ze ucielo mi ost posta... smutasek ja mialam podane takie same zarodki jak TY , dwa klasy 8A. i jeden z nich jest ze mna do dzis ... 9 tydzien .. ost na badaniu widziałam juz wyrazny ksztalt dzidziusia , bylo widac głowke , nozki , raczki i mały bobas pomachal mi na usg !! niesamowite uczucie . lzy same naplywaja do oczu. kazdej z WAS zycze takiego widoku i kazda z WAS na pewno doczeka tej chwili !! nie dajcie sobie wmowic ze skoro nie mozemy zajsc naturalnie w ciaze to moze tak mialo byc , byc moze dziecko nie jest nam pisane itp !! warto walczyc wytrwale o swoje marzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z 10:56 ja teraz mam długi protokół i L4 od 1 dnia gonapeptylu. Dr M nie do końca chciał się zgodzić na L4 tak szybko, ale ja miałam podawany intralipid jeszcze w poprzednim cyklu i to go przekonała. Ale zasadniczo nie powinno być problemu od gonapeptylu dostać już L4. Smutasku teraz trzymaj swoje maluchy blisko :) Ja po wizycie - wyniki obiecujące - w każdym jajniku po 7-8 pęcherzyków. Jeszcze tylu pęcherzyków na usg u siebie nie widziałam. W szoku byłam jak to oglądałam :) Dr M zadowolony, choć jak zobaczył ile naprodukowałam to kazał czekać na wyniki badania krwi, żeby sprawdzić, czy od tej strony jest wszystko ok. W ogóle było fajnie, bo ja przed wizytą stałam pod gabinetem położnej żeby mi krew pobrała i dr nas mijał, zapytał czy idziemy już do niego, powiedzieliśmy że mamy wizytę za godzinę i teraz tylko na pobranie przyszliśmy - powiedział że mamy nie czekać na wyniki, tylko od razu po pobraniu przyjść do niego bo on musi zobaczyć ile jest pęcherzyków. No ale jak już zobaczył, to chciał zobaczyć wyniki estradiolu, bo bał się że wynik będzie za wysoki. No i zaś mnie wynik podłamał, bo mam przy tylu pęcherzykach E2 166,9 i Progresteron 0,202. Pocieszam się tym, że badanie robiłam dziś rano i niby to 6 ds, ale leki stymulujące biorę teraz wieczorem (przy długim protokole) więc może gdybym jutro miała robione te badanie, to by było więcej... Nie chcę się dołować :( Kolejną wizytę mam w sobotę. Pierwotnie dr M chciał mnie na piątek umówić, ale potem stwierdził że punkcja i tak prawie na 100% będzie w poniedziałek, to wizyta może być spokojnie w sobotę. Dodatkowo - podeszłam do recepcjonistek i zapytałam o ten intralipid. Powiedziały, że już kilka osób pytało. Ogólnie odpowiedź jest taka: o dawce decyduje lekarz. O tym jakie jest zalecenie lekarza, należy wcześniej poinformować położną, by odpowiednio podała intralipid. A one - recepcjonistki - wystawiają paragon. Nie mają żadnych wytycznych, by od dawki zależała cena więc one zawsze naliczają 350 zł. Dopóki ktoś im nie przekaże, że większa dawka jest droższa, one będą nabijały cenę cennikową. Więc choć pod tym względem się uspokoiłam. W teorii jeśli punkcja będzie w poniedziałek, to we wtorek mogę przyjąć wlew w Provicie. Zobaczę jak będzie i wtedy zdecyduję u kogo przyjmę wlew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil, a o której podawałas sobie gonapeptyl? I jak się po nim czułas? Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela... mam nadzieję, że ze mną też moje dzieci zostaną :-) Sil... :-) mnie też jajniki wogóle nie bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonapeptyl przyjmuję o 7 rano, teraz już w trakcie stymulacji też, ale już nie cały zastrzyk tylko połowę. Gonal i Menopur o 22 biorę. Po gonapeptylu czułam się nie za fajnie. W nocy budziłam się przepocona, ciągle nastrój mi się zmieniał, a pod koniec bardzo bolały mnie krzyże i jajniki. Teraz jak zażywam połowę dawki, to wciąż męczą mnie uderzenia gorąca, ale poza tym jest w zasadzie ok. Samej stymulacji prawie nie odczuwam... Dziewczyny chciałam wam jeszcze napisać, że dziś na FB Naszego Bociana podano do informacji, że w Invimedzie Wawa wciąż są miejsca dla zakwalifikowanych pacjentek. I, uwaga, takie miejsca są też w Bocianie w Białymstoku! Można się więc przenosić, jak kliniki odmawiają leczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania...u nas płaciłam tak (do punkcji): - ok. 6,50zl gonapeptyl - ok 600 zl zastrzyki - 372zl zastrzyki - 372zl zastrzyki - 110 ovitrelle po punkcji: - 257,45zl (za zamur, fragmin, relanium) - 350zl za lutinus (kupiłam od dziewczyny z neta bo jej zostało). - ok 11zl za nospe żadnych mrozaczkow nie mam, zarodki podawali mi w 3 dobie, klasa A ponoć jest najlepsza klasa. Wzięłam klej i kroplówke. .. jak szaleć to szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek ja tez miałam podane dwa zarodki klasy 8a. I tez w 3,dobie ! Również miałam klej i kroplowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapłaciłam w długim protokole póki co tyle: 6.4 gonapeptyl 2.03 1.37 gonapeptyl 18.03 (3 zastrzyki) 1.37 gonapeptyl 18.03 (3 zastrzyki) 634.47 apteka 23.03 (gonal 900 - 418.92, menopur 600 -173,37, encorton 2 op - 24,82, gonapeptyl 3 zastrz - 1,37) 0.46 gonapeptyl 1 zastrzyk 23.03 411.18 apteka 29.03 (gonal 300x2 300,22; Menopur 75 110,00, Gonapeptyl 1 zastrzyk - 0,46) Lutinus i Fragmin na po transferze mam już zakupiony - kupowałam od dziewczyn w sieci, wychodziło średnio 90-100 zł za opakowanie i lutinusa i fragminu. W teorii jeszcze tylko w sobotę ovitrelle ;...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela super, że tak już widać dzidziusia :) Sil super, ze tyle pęcherzyków, na pewno będą piękne jajca , Dorciak , Catrina HALO :) odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak byłam w klinice ok 13,44 musiałysmy sie minąć ja juz byłam po transfererze, podali mi dwa zarodki, dwa pozostałe prawdopodobnie pójdą do mrozenia, wszsytko sie okaze dzisiaj co ma wizycie u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak byłam w klinice ok 13,44 siedziałam i czekałam na wizytę po transferze, podano mi dwa zarodki dwa pozostałe porawdopodobnie uda sie zamrozić, wszsytko ma sie dzisiaj wieczorem wyjasnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwi mnie ten mój estradiol. Najpierw się denerwowałam, że zaś nie będzie pęcherzyków, teraz, że będą puste albo niedojrzałe... Zawsze coś :( Byle przeżyć do soboty. Gorzej że wtedy raczej z dr Cz się zobaczę a nie z dr M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caterina jakie miałaś podane zarodki? :) 3mam kciuki :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caterina jakie miałaś podane zarodki? :) 3mam kciuki :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznać ale nie wiem jakiej klasy bo dr Rokicki mi nie powiedział a ja tak sie bałam zeby wogóle były jakies zarodki ze nie zapytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil,a jak moge sie skontaktowac z osobami ktore maja odsprzedac litunus na Slasku... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a ty miałaś kiedyś problem z dotrwaniem do mrozenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kto przyjmuje w tą sobotę dr Cz czy dr M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer, przy pierwszej procedurze zamroziłam tylko jednego, a przy drugiej nie miałam nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ta sobote wielkanocna byl dr M. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
catarina99 a zmieniłaś coś w diecie albo suplementy jakieś brałaś? bo ładny wynik 2 podane 2 na ferie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
U mnie "dobrodziło" jajeczkami, aż mam problemy z chodzeniem:) Punkcja w czwartek. Czas wrócić do gry. Sil orientujesz się może czy przy trzeciej próbie pobiorą nam tylko 6 komórek czy może być więcej, żeby podchodzić potem komercyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek super, A to najlepsza klasa, teraz czekamy na bete. Tola gratuluje serduszka. Ja mam w poniedziałek wizyte serduszkową i mega stresa. Ewela juz 9 tydzien, u mnie dzisiaj zaczął sie 6, ale ten czas leci :) Dziewczyny czy nadal bierzecie luteinę ewentualnie duphaston? Jesli tak to ile? Mnie mój dr chciał zmniejszyć ale oczywiście progesteron u mnie znowu kiepski wyszedł, bo przy takich dawkach tylko 17, wiec tylko trochę powyżej dolnej granicy normy. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a jak wyglądasz? Bo my w klinice byliśmy dziś już od 13tej. Hope - powiem tak, Dworniak, masakra jak dla mnie. Koleś fakt, zadałam pytanie odpowiedział. Ale najbardziej rozbroiło mnie to, gdy zapytałam się co może być przyczyną że zarodki nie mogą dotrwać do mrożenia, odpowiedział że on nie wie, że nie wie jak działali embriolodzy w tej klinice w której do tej pory się leczyliśmy. Na wyniki badań w ogóle nie popatrzył, jedynie na V leiden i na immunofenotyp - powiedział że NK mam w normie - zgłupiałam całkowicie. Powiedział że V leiden jest ważniejszy, ale to dopiero po zajściu w ciążę. Aaaaa, jeszcze kazał zrobić hormonalne badania, badanie nasienia. Kazał odstawić acard - a dr Janosz kazała brać do punkcji - i kogo tutaj słuchać??????? Od dziś mam brać gonapeptyl - nie wytłumaczył nic, nie powiedział co i jak, do czego to, dlaczego. Następna wizyta 11.04 wtedy będzie ten skreczing. Byłam wściekła na tego kolesia. a najbardziej na te osoby w rejestracji - zabraknie pani Basi i normalnie nikt nic nie powie, nie wyjaśni, nie pokieruje. Masakra, bez tej pieprz...ej karteczki nic nie zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazdroszcze ,że wy juz zaczynacie tą stymulacje, jesteście po transferach , i co najważniejsze w ciązy...ja też chce..:) hehe...dziewczyny a gdzie mozna kupic ten lutinus w necie? smutasek ile opakowań kupiłas tego lutinusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×