Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Nika u mnie 7 tydzien. Ja progesteronu nie badałam wcale. Nadal biorę 3x 200 mg Luteiny W czwartek wizyta u gin prowadzącej ciąże i zobaczymy co dalej Nadal Encorton, Fragmin i Acard. Intralipid już wzięty 2 raz. No i czekamy co dalej. Tuż przed usg Dr M patrzył w karte i pyta jak tam? Ja mówie mam nadzieje że oki. Stres był. Myśli skrajne. No ale pikaweczka jest i super jest. Poprzednią ciąze leciałam na Lutce chyba do 36-37 tc tylko na mniejszych dawkach. Jakiś luz psychiczny miałam biorąc ją. A teraz zobaczymy Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela... długo leżałas w domu? Ograniczałas sie tylko do chodzenia do wc? Ja odlezyn chyba dostane. Aniu... kupiłam 3 całe opakowania+18 sztuk z 4 opakowania więc spokojnie mi starczy. Na kafeteri jest lutinus sprzedam swój zapas sprawdzaj tam czy ktoś nie wystawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to ma być taki Lutinusa 100mg (białe opakowanie z czerwonym paskiem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku własnie napisałam tam:) jak tam sie czujesz?:) co jesz aby sobie dopomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
gosc ogólnie po wizycie u dietetyka, zmieniłam diete i staram sie trochę odchudzić, biore wit D3 ,selen ,cynk, kwas foliowy i olej z wiesiołka dorciak miałam jeansową koszule i leginsy a włosy w "koczek" siedziałam na tych podwójnych fotelach od recepcji za murkiem, a ty jak wyglądałś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina a obumarły ci zarodki czy po prostu w ogóle nic nie miałaś jeszcze pytanko jak ogólnie oceniasz Warszawę jak podejście do transferu czy czy też tak na wariackich papierach i co ci podawali dokładnie masz jakieś inne leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
gosc ogólnie po wizycie u dietetyka, zmieniłam diete i staram sie trochę odchudzić, biore wit D3 ,selen ,cynk, kwas foliowy i olej z wiesiołka dorciak miałam jeansową koszule i leginsy a włosy w "koczek" siedziałam na tych podwójnych fotelach od recepcji za murkiem, a ty jak wyglądałś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc ogólnie po wizycie u dietetyka, zmieniłam diete i staram sie trochę odchudzić, biore wit D3 ,selen ,cynk, kwas foliowy i olej z wiesiołka dorciak miałam jeansową koszule i leginsy a włosy w "koczek" siedziałam na tych podwójnych fotelach od recepcji za murkiem, a ty jak wyglądałś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak krucze to nie ciekawie. Ja po pierwszej wizycie bardzo pozytywnie pani doktor super babką uśmiechnięta na każde pytanie odpowiada. A co to za karateczka. Tylko panie w rejestracji jakieś skwaszone miny jakbym tam za karę były. Faktycznie pani Basia super babką a ty już zaczynasz stymulację. A ten steching to kto ci powiedział że masz go zrobić. U mnie też zarodki obumierają. Trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu strona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Sil_b: tak jak c***isalam z tym intralipidem;-) różnica spora 750 a 350;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania... co Ty śpiewasz nam tutaj :-) Starałam się stosować dietę co kiedys Iza wstawiala linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta czyli jaka bo nie pamietam ..:) smutasku ile bedziesz leżała?l 4 masz do kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dzieci idziemy juz spac bo ta strona ma za duże postoje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
catarina - ja to blondyna, dziś wyprostowane włosy, w jasnej bluzce i czarnych gaciach. A mąż w czerwonej bluzce - takie dwie wystraszone myszki na dole siedziały i siedziały. Wizyta miała byc o 14 a lekarz przybył o 14.30. Dziewczyny, powiem Wam, że jak było w Gyn tak było, ale dr M - przynajmniej gadał. Mówił co chce zrobić, jak zadziałać. A tu powtórka - wizyty nie o czasie a i Dworniak jak dr Cz :) joafer - no ja na 11.04 mam mieć scratching. Już biorę gonapeptyl. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też czekam i czekam na to aby przeskoczyła ta strona, co jest tego przyczyna że ona się tak wiesza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dietka faktycznie wypasiona - mąż jak usłyszał o winie, to powiedział, że codziennie będziemy kupowali winczaki i pili :P dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×