Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Wino i mleko pominelam z tej diety :-) i prawie wymiotowalam jedząc masło orzechowe (coś okropnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tam nie pije alkoholu ale jak winko ma pomóc to czemu nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze byłam u dr M. Raz chciały mnie przepisać do dr P ale zrobiłam małe zamieszanie w klinice i przyjął mnie dr M, więcej razy nawet nie wspominaly o zmianie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek co ty masło orzechowe nie lubisz? to jest takie słodkie o to chodzi tak? ja uwielbiam słodkości mniam..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dorciak nie wiem co Ci napisać :( może zmień lekarza , skoro ten Ci nie odpowiada , a to dopiero początek teraz, czyli idziesz długim protokołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mówiłas o tej sytuacji ..i dobrze zrobiłaś :) smutasek to teraz bedą ci się ciągneły te 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania... nie myl z nutella. Masło orzechowe to jest coś strasznego :-( mleka nie lubię więc zmieniłam na jogurty i nabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wymaz z pochwy robiony 14.01.2016 przed histeroskopią nie powinien byc powtorzony przed histero którą mam w sobote-usuniecie polipa po stymulacji -bo nic mi doktor nie robił tylko kazał zapisac się na zabieg-czy to badanie też ma jakiś termin ważności? marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide spać bo ta strona mnie wykończy...zamykamy oczka i idziemy śpiku ;p ..śpijcie dobrze :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przeczytałam właśnie, że odradzają picie lampki wina - więc kogo posłuchać???? Dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja zawsze szukam forów ze Śląska i pytam czy ktoś nie ma do sprzedania, tu też dziewczyn możesz zapytać, może którejś coś zostało. No i możesz na Kaffeteri, OLX i innych założyć wątek "KUPIĘ LUTINUS" założyć jakiegoś maila takiego który nie będzie mówił kim jesteś od razu i go podać i dziewczyny same będą do ciebie pisać. W sobotę jeszcze nie wiadomo kto będzie, ale panie w recepzji powiedziały mi dziś, że dr M był wczoraj (wow) i w sobotę i w poprzednią sobotę, więc raczej będzie dr Cz :( Co do diety to ja teraz bardzo pilnuje, żeby codziennie wypić 2 l wody i 1 litr mleka Rubineye teraz pobierają wszystko i wszystko zapładniają. Dorciak ty teraz zażywasz acard? Mi dr Janosz zaleciła po punkcji tak jak fragmin, teraz zażywam encorton 10 mg dziennie. karolka1234 tak naprawdę to przekonam się dopiero przy płaceniu czy policzą tak jak zrobili wycenę, czy tak jak mówią... zobaczymy. Ale trochę się mniej stresuję teraz tym, żeby do Provity się dopasowywać. Co do czerwonego wina, to ja o nie pytałam dr M w pierwszej stymulacji i powiedział że jest absolutnie zakazany alkohol a czerwone wino to tylko przesąd że pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od pewnego czasu kupuje gazetę chcemy być rodzicami bardzo dużo ciekawych artykułów o in vitro można się dużo rzeczy dowiedzieć polecam żadna reklama tylko po prostu tak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staruchy moje. Czy mialyscie tak, ze pomimo brania antkow dostalyscie krwawienia i mocnych ciaglych dolegliwosci bolowych brzucha? Zupelnie jak okresowych? Ja mam jeszcze tabletki a wyglada to tak, jakbym miesiaczkowala. Mialam przy poprzednich ovulastanach plamienia ale bez bolu i bez krwawien. Boje sie ze przegapie drugi dzien cyklu mam brac gonal... Help! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, zróbcie coś z tą stroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil, acard brałam do dziś bo załapałam po wizycie - mnie dr Janosz powiedziała żeby brać, bo mam ten V Leiden dodatni, a po drugie jak tak jest, i bierze się tabletki antykoncepcyjne to trzeba brać. Ale dziś już nie wiem czy brać czy nie, bo dr J powiedziała że mam brać do punkcji, potem z fragminem i encorton mam brać. Masakra :( Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłupiałam tam miało być, a nie załapałam. Hehe Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak ja bym brała, encorton biorę tak jak ona mi kazała, bo dr M mi mniej zapisał, niż ona chciała. Alessa ja czasem przy antykach miałam obfity bolesny @ a czasem tylko plamienie, też nie wiem czy mój 2 dc to był właściwy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Sil - dzięki za info. Pocieszyłaś mnie:) Ostatnio pobrali mi 14 komórek. Teraz mam zwiększoną dawkę, jutro się okaże ile ich będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Dziewczyny oświećcie mnie proszę jak wygląda sprawa z klejem . Kiedy się go stosuje, jak wygląda cenowo? W sobotę pewnie będę mieć Intralipid, więc może warto byłoby też skorzystać z kleju?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_sb - powiem szczerze, że zgłupiałam wczoraj, i chyba jednak będę brała dalej ten acard, ale na wszelki wypadek napisałam maila do dr Janosz z zapytaniem co mam robic. Tak samo z tym intralipidem, jeden mówi tak, drugi tak - normalnie oszalec można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak wy to robicie z praca...ja jestem załamana okres mi się spóźnia miałam wszystko wyliczone..a teraz okazuje się ze najprawdopodobniej będę miała transfer wtedy kiedy koleżanka z pracy ma miec wolne..i teraz co olać prace nie przyjść? Czy po transferze prosto jechać do pracy na 10 h praca stojąca. .(bo tak jest gdy druga ma wolne) i powiedzieć ze np.spóźniona jestem bo kapcia zlapalam :( jak Wy to godzicie? :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy 1 tez wymyśliłam z dnia na dzień zabieg w szpitalu..bo to jest takie nie przewidywalne nigdy nie wiadomo kiedy okres przyjdzie dokładnie kiedy punkcja itd...:( ja tak to przwzywam...może za 2 lata już tam nie będę pracować i pluc sobie w brodę całe życie ze jakbym taka głupia nie była i na l4 leżała to by się udało. .a nie po transferze prosto stać 10h.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye o kleju musisz chyba po punkcji powiedzieć bo to embriolodzy maczają w kleju zarodki i robią to nie przed samym transferem tylko wcześniej. Dorciak dobrze zrobiłaś że napisałaś Dziewczyny napisałybyście mi jakie miałyście E2 przy 5-6 ds. Ja od wczoraj o tym moim estradiolu nie mogę przestać myśleć, bardzo się denerwuje :( Madzia ja po transferze nie poszłabym do pracy. Ale jak jeszcze nie zaczęłaś stymulacji to nie wiadomo do końca co kiedy ci wypadnie... Ja początkowo z wyliczeń miałam mieć 1.04 transfer a najwcześniej 4.04 będę miała punkcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil ja mam crio...niewiem co robić co wymyślić...a po ilu dniach byś poszła? Z jednej strony mrozaczek jest 4b w 8 dobie...ale nie chce go skreślac..to są takie decyzje juz życiowe gdzie w przyszłości można sobie potem to wypominac... dziewczyny jak Wy to robicie? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 3 dobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
A jak cenowo wychodzi klej, ktoś się orientuje? Madzia idź od razu na L4. Będziesz się denerwować/stresować a po transferze powinnaś się wyciszyć i odpoczywać. Sil robili mi Estradiol, ale na wizycie M. nie poruszył ze mną tego tematu, więc nie pomogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia idź na L4, ja w pracy powiedziałam ze biorę silne hormony po których zle się czuję i dostałam L4 a na poczatku ściemniałam w pracy kilka razy ze zle sie czuje..ze słaba jestem, ze w glowie mi sie kreci itd..w sumie to sie dziewczyny spodziewały bo tak dobrze udawałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×