Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

"Czy moge Cie pocałować?"

Polecane posty

R2-D2 Tu mnie masz Foxy_Lady Moja słynna dedukcja tym razem mnie zawiodła. Leże na łopatkach Haha a pod kim lezysz i co robisz? Bo mnie juz wyobraźnia ponosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio różnie to bywa. pod kim popadnie przeważnie bo po misjonarsku nie lubie zbytnio. Takie zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic... miło sie gadało ale sie żegnam juz życząc prawie wszystkim dobrej nocy. Rano trzeba do roboty wstac, żeby zapiertalac na nierobów w postaci pani nox anielicy, coby z ranca miała na kawior i na krem przeciw zmarszczkom mimicznym, których nabawia się najpewniej mając nigdy nieznikajacy złosliwy grymas na facjacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi to przypomina. Kiedyś w złości tak komuś powiedziałem. No nic...Dobranoc i miłej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co masz na myśli r2d2? Mówiąc "prawie wszystkim" miałam na mysli tylko jeden wyjątek, panią "na tapczaniesiedzileńnicnierobicałydzień" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorganizowałem sobie taką terapie po pewnych przykrych doświadczeniach z pewną kobietą. Na początku każdą nazywałem w chwili uniesienia jej imieniem ale nauczyłem się to kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł P.
Nie wiem co się dzieje z tym światem, ale spędziłem z dziewczyną fajny wieczór, odprowadzając ją do domu spytałem czy mogę ją pocałować. Ona na to, że nie :( i Amanda dołożyła " fajnie było, ale muszę iść, przepraszam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×