Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

tak to jest jak nie ma laptopa, zawsze go do kuchni bralam nawet do robienia żarcia do pracy, wiec bylam caly czas na biażąco, a teraz znowu ledwo ogarniam zrobilam wlasnie swoj pierwszy w życiu kisiel :O nie wiem czy wino mieszane z kisielem mi posłuży, ale coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niedziel, niedziel. milutka, zebym to ja wiedziala co zrobic.. a zaczynam sie bac wszystkiego coraz bardziej i odcinac od ludzi, chcoiaz i tak nie wiele ich w okol siebie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kurwy nędzy Niedziel nie jestem pedałem, bo mnie seks dwuch facetów brzydzi, mam wątpliwości, że Ty student, coraz bardzej skłaniam się ku temu że jesteś 12 letnim gówniarzem, bo Twoja wiedza niczym sie nie różni od niego, jak nie wiesz co to homoseksualizm, przebieractwo, fetyszyzm. Itp, a mylisz te pojęcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez zaczynam sie odcinac telefony powylanczane i wogole.jest jeden znajomy ktoremu sie podobam dobija sie od kilku dni wczoraj wkoncu na nk napisal zebym mu dala moj obecny numer:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy nie przestac sie spotykac z facetem na jakis czas dopuki sobie w glowie nie poukladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka ja mialam podobny pomysl wlasnie wczoraj i...zaluje. lepiej miec wsparcie, a zranisz go i ta mysl jeszcze bardziej Ciebie przytloczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziel siedzisz po tamtej drugiej stronie monitora i placzesz bo jestes taki slaby, a jesli plakac nie potrafisz to Twoja dusza placze jak jasna cholera. Uwierz mi, ze tutaj na forum zlosliwosciami nie pozbedziesz sie uczuc, nie uczyni Cię to twardym i całkowicie obojętnym. A jezeli nawet to tylko na chwile, a pozniej zlamiesz się i jesli zamierzasz taki byc wobec ludzi w realu to wyrzuty sumienia Cię zeżrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze nie chce zeby myslal o moich problemach i sie martwil a widzi ze cos jest nie tak,wogole to nawet nie chce z nim rozmawiac na ten temat bo wiem ze nie kazdy potrafi zrozumiec.Ostatnio zabrali mnie na bilard a ja zamiast z nimi isc do srodka to siedzialam przed barem i chlalam i z wami pisalam :O w sobote bylismy na imprezie ja siedzialam cicho i sie nie odzywalam prawie wogole.ciagle jestem zamyslona a nawet sama nie wiem o czym mysle tak jak bym sie wylaczyla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka, jesli zmusisz go do tego, aby zrobic sobie przerwę to raczej zmartwisz go bardziej. moze niech bedzie na razie tak jak jest. ja tez ostatnio cholernie musze się wysilac, aby z kimkolwiek normalnie porozmawiac. nie chce mi się juz udawac milej, zainteresowanej konwersacją czy uśmiechniętej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie Grzeslawie ja tez potrafie dlatego wszyscy mnie uwazaja za fajna usmiechnieta osobe w domu jestem zupelnie inna jest tylko jedno ale ostatnio przestaje to kontrolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pewnym czasie G. tą umiejetność gry aktorskiej opanowuje się do perfekcji. czasami ludzie nie mają pojęcia co dzieję się z ich bliskimi, znajomymi czy przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×