Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

tak niedziel, otóż chwalę sobie szczególnie umiejętność użalania się na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel nie chcę tu zaczynać innego tematu, ale coraz więcej facetów zaczyna chodzić w kiltach, w męskich spódnicach w męskich jeginsach tylko nie w Polsce, bo tu jest najmodniejszy dres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie dzisiaj np.jechalam pociagiem z moim psiakiem podchodzi do mnie konduktor a ja jak zwykle w swojej bance siedzialam z sluchawkami na uszach.wyciaglam bilet daje mu a ten cos gada za chwile sciagam te suchawki i zaczynam sie zastanawiac o chuj Ci chodzi.pyta mnie czy mam jeden bilet ja mowie ze tak dlaczego?potem kolejne pytanie czy jade z tad do tad ja mowie ze tak i wiecie co sie okazalo?ze pies po pierwsze musi miec koszyk specialny i w nim siedziec,po drugie musi miec dokumenty przy sobie a po trzecie musi miec kupiony bilet za pol ceny jak to uslyszalam to mi tak galy wyszly ze ja pierdole normalnie swiat pojebalo.na szczescie nie dostalam mandatu moze przez ten moj szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka to w Polsce krowy, świnie, konie i co tam jeszcze mają już paszporty, śmieszne ale taka jest prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielku, Ciebie nie pytam czy potrafisz cokolwiek, bo wiem, ze do perfekcji opanowaleś umiejętność przegrywania życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka, ale Ty mnie dobrze poznałaś na kafeterii :D Grzeslaw, przepraszam ale ja jednak wolę być zacofanym pasącym krowy polakiem, niż ciotą... mi wystarczy że jestem mentalnie ciotą, nie muszę tego okazywać przez ubiór :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzcie Niedzielowi, że przegrał życie, zaraz skończy studia, będzie profesorem, ko laski same będą się kleić do niego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa krowa i paszport a gdzie ta krowa niby jechac bedzie?:D tym bardziej twierdze ze swiat pojebalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa krowa i paszport a gdzie ta krowa niby jechac bedzie?:D tym bardziej twierdze ze swiat pojebalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel ja nie jestem transwestytą bo nie udaję kobiety, marny z Ciebie student jak Ty podstawowych spraw nie wiesz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, że stałes się upierdliwy to mi dzisiaj pokazałeś i to bez dwuch zdań przy tym wykazałeś się wiedzą jak na studenta przystało:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×