Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

kurwa ja to sie zucalam pod samochud ale mojego faceta i jakos zawsze udalo mu sie wychamowac,raz polozylam sie mu na ulicy a z tylu chcieli ludzie przejechac,trabili i wogole chcieli po policje dzwonic ja pierdole ale wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boje sie ciemnosci ona powoduje w mojej glowie okropny smutek do tego jeszcze ten podmuch wiatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie zastanawiam jak ja moglam byc taka jebnieta :O ja pierdole ale wstyd mi za sama siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby wstyd, ale w takich chwilach kompletnie nie myslisz, jestes jakby wylaczona, jakby sterowało Tobą coś innego. to jest okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dopiero po czasie czlowiek zdaje sobie sprawe jaki jest jebniety:O ja to wtedy czulam jak bym siedzialy we mnie dwie osoby w jednym ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na szczescie jestem tylko jedna mam nadzieje ze juz nigdy nikt nie doprowadzi mnie do takiego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak Milutka, aby tylko okazja to się ciągnie do końca ( wiem to po sobie) tylko to jest ważne, by nie było strat materialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie przywykłam, ze co złe to zawsze ja :P ja millutka miewam tak często i jak teraz wszystko sobie przenalizuję to miałam ten problem jeszcze jak do szkoły chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze bylam pijana jak rozne akcje odchodzily.straty materialne tez czasami bylo np.wybilam szybe u nas w oknie szklana butelka ja pierdole jak to tesciowa zobaczyla to myslalam ze nas zajebie jeszcze zebysmy mieszkali u siebie to pol biedy,rozwalilam moje super mp4 eh bylo tego troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo rozwalanie rzeczy materialnych, zwłaszcza cos wartych przynosi chyba większą ulgę. dobrze, ze do telefonow nie przywiazuje duzą wage, bo szczatki zbieralam juz nie raz. ujebalam tez lusterko chlopakowi w samochodzie, stluklam talerz przy klotni z matką, popsulam kilka butow od kopania wszystkiego w kolo no i nie wspomnę o atakach na samą siebie albo ludzi w koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslawie to dwa lata trwalo ja nie jestem osoba agresywna z natury jestem spokojna i zamknieta w sobie osoba tylko czasami sa sytuacje ktore wyprowadzaja mnie z rownowagi ale nic z tym nie robir trzymam to w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nienawidzę jak w wypowiedzi powtórzy mi się słowo, tak jak wyżej :O milutka, ale takie sytuacje juz nie są normlane. cos z tym musisz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wartosciowy telefon i nigdy bym nim nie zucala ale poprzednimi owszem ciskalam ile sie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie to walka a ja walcze o lepsze jutro ale zawsze znajdzie sie taki co rzuci klody pod nogi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak sobie jebnie człowiek tak czymś porządnie o ścianę czy podłogę to aż lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×