Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ostatnio doszlam do wniosku ze lepiej mieszac alko bo wtedy czlowiek lepiej sie czuje w sobote wypilam wino czerwone na pol ze znajoma potem troche martini,szampana,szklanke piwa dwa drinki i do tego na koniec bata zajaralam i wiecie co na nastepny dzien czulam sie w miare dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapodaje sobie jakies kawałki, ktore keidys lubialam. i tak mi sie kurwa przypomina wszysto. czuje sie chyba coraz gorzej, acz przyjemnie zarazem/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nie oglądam włoskiej Tv, ale ten kanał, bo tam po północy puszczają stare filmy ni to komedie, trochę o zabarwieniu erotycznym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio wlaczylam stary tel a tam smsy od ex za czasow kiedy bylo jak w bajce eh :( az sie boje inne stare komorki wlaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz zajazylam to jak bedziesz zucac to uwazaj zeby komus na lep nie spadl a tak na powaznie to co z nim nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dlatego jeszcze cierpliwia jestem. Nox, ładne to, mimo, ze ja za taką tematyką nie bardzo przepadam. zdrowie niedziel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka 7 lat juz do kosciola nie chodze, jestem raczej obojetna religijnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaah
niedziel jestes beznajdziejny mam nadziejeze bloww tu kiedys przyjdzie i cie ostro pojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×