Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sceptyczna ateistka

czy Bóg istnieje? ma ktoś dowody?

Polecane posty

Gość gość
szczęsliwe miasto majce w swoim prezydencie przyjaciela i szczęsliwy prezydent który kocha swoje miast o na co wydaje dowody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ze ogólna liczba szczęsliwych w miescie trzykrotnie przekracza liczbe mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kusza nie wiem czy dok ońca chce ale chyba żadam żeby ten kanał komuniacyjny był dwukierunkowy bo zaczyna mnie to wkooorfiac. czuje sie brutalnie wydymany. chyba sama rozumiesz ze wolałbym odwrotna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chaiałbym ci grozic i cie szantazowac bo pewnie nie mam czym ale znasz mnie i wiesz ze to sie źle dla ciebie skończy. chocby dla mnie miało sie skończyć sto razy gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i c hooj . pogadane "tak nie będziemy rozmawiali" sory ale jestem przywiązany do tradycyjnych form oprócz archaiczności niosą ze soba wiele korzyści. nowoczesne formy niosa ze sobąnatomiast wiele zagrożeń ktróe ci chetnie zaprezentuje bo sie zastanawiam nad ty troche w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak. to może chociaz wio albo prr skoro już sie bawisz lejcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra nie chce mi sie z toba gadać. wmawianie komuś ze nie jego mysli są jego jest ochydne. bym ci powiedział zebys bujała wory ale mimo wszystko zywie nadzieje ze ich nie posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ty polega picie. pijesz przepijasz zagryzasz popijasz opowiadasz dowcip wszyscy sie smieja zasycha w gardle i trzeba wszystko powtórzyc od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym alkohol sie ulatnia czy tam paruje nie wiem. nigdy nie przeprowadzałem dokładnych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wasz Bóg nazywa sie gorzała ? Bo dziwny temat i odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co mi chodzi ogólnie? czy w którymś konkretnym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool:no nie wiem bywasz kontrowersyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło mi raczej o cos takiego ze jak rusze palcem to ci spada biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale ty tylko bywasz brzydka zapewne z nudów. nie wiadomo co kieruje taką zagadkowa istota jak ty. może gwiazdy a moze indeksy giełdowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo przeciez chyba nie przyszłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? tam sa tylko pieniaadze wole rozmawiac o inwetsycjach które mają szanse sie zwrócic. nie interesuje mnie namnażanie pustego pieniądza przez spekulowanie derywatami. to wzmacnia bankierów a bankierzy sanowia dla mnie konkurencje i ogólnie ich po prostu nie trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozemy za to pogadac o giełdzie kruszców albo zboza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waluta to ja moge pohandlowac z konikiem albo z taksówkarzem. tam mam szanse na wynegocjowanie ceny kupna i sprzedarzy. na forexie mam szanse tylko zarobic. dla mnie to dosyc ograniczone mozliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wole rozmawiac o inwetsycjach które mają szanse sie zwrócic." x Co za ulga, czyli jednak nie o mnie. x "mozemy za to pogadac o giełdzie kruszców albo zboza." x Będziesz mi się oświadczał pod wpływem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forex, to zabawa dla tych,którzy zdążyli dorobić się już na giełdzie. Wejście z małą kwotą mija się z celem. To jak klikanie w płatne banery. :classic_cool: A co u Ciebie? Ułożyłeś sobie życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie. nie o tobie. w ciebie nic nie zainwestowałem:) xxx dlaczego pytasz co u mnie? chcesz we mnie zainwestowac? oj naprawde kiepsko. kiepściutko. jestem bankrutem:) także moralnym o ile cie ten aspekt intryguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to czekam na komorników. planuje ich opiertolic z kasy butów majtek zon dzieci i przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×