Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Dopingujemy Ci Kobitko! Dzik Pumba w barwach narodowych i z szalikiem kibica rozwija transparent: ,,Ból się chowa, bo Kobietka mu dokopie odlotowa!". Trybuny szaleją! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
"dzik pumba" hahahahhaha! :) :) O jeju. Wdzięczna jestem losowi że Was tu mam. Okazuje się że na drugim końcu kabla są fantastyczni ludzie czasem. :) Pośmiałam się teraz z tych trybun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kobito końcem weekendu..matko a te wywody o powtarzalnoci bytu, no wiesz - praca, obiad, tv, to też mnie czasami nachodzą, choc wiesz, ja tam prawa nie mam do narzekania, bo przecież coś się ciągle dzieje, ale już sam fakt, gdy pomyślę że większość życia kręci się wokół pracy, biura i nie tak wiele znaczących papierów i sprw..daj spokój, to depresji mi nie trzeba by się załamać ;) robię carbonarę na kolację, wpadniesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Zegarku nie uwierzysz ale prawie pisałam "Nie ma Zegarka. :( " Odświeżyłam stronę i jest Zegarek. To spaghetti prawda? Oj jak chciałabym móc wpaść.... :) Wirtualnie dziabnę więc trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
A ja tu zajadam marne wafle ryżowe z orkiszem :D Ale też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie ćwiczyłam nic :P Kilka razy na zumbie byłam i tyle - sama dieta to -10 kg :) Naprawdę jest fajna ale nie na moją kieszeń i nie na moją cierpliwość do stania przy garach ;) Dużo, dużo, dużo mięsa, nabiał, warzywa w określone dni i zero cukrów i owoców. Ale cokolwiek chcesz przekąsić, to musisz sama zrobić ;) Co jest trudne jak się dużo pracuje :( A dojrzałość... kurcze, sama nie wiem czy jestem dojrzała czy nie, bo czasem to jak głupie uparte dziecko potrafię być ;) Ale myślę że to się bierze stąd, że dużo przejść za sobą - niestety... No ale człowiek jest sumą swoich doświadczeń ;) Dlaczego nie piszesz tu pod swoim? :) Dzik - świetne hasło! :D Kobita - a wiesz że się może okazać że drugi koniec kabla jest blisko? Skoro podobny rejon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
MIODOWE? A jakie to? Bliższe dane poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
"czikiczikitkat" no właśnie tak coś czuję. Za jakiś czas się okaże że mamy do siebie jakieś 7 km. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Nigdy nie piłam. Nie wiedziałam że i taki smak jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, też jestem z południa. Chociaż tak bardziej południowy-zachód jednak ;). Jak widać, te południowe babuszki to silne, fajne kobitki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie piłam, ale na pewno spróbuję :D Ja w sumie jak piwo to Warka Strong z sokiem imbirowym, a ostatnio Budweiser z tymże sokiem (w barze jak byłam kiedyś to barman mi dał sok w kieliszku, powiedział że nie będzie profanował tak dobrego piwa :D ). Południe ma coś w sobie, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Zegarku wpadam na kolację. :) Dzik pumba to prawda - fajne kobitki chociaż z tą siłą to ja teraz trochę nie jestem godną reprezentantką ogółu. asak to już wiem co sobie popijasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o warke strong tez uwielbiam z malinowym;)bo imbirowego nie mam ten imbirowy sok kupujesz w sklepie/nigdy nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Dziewczyny chciałam Wam powiedzieć że ta nasza luźna rozmowa teraz przyniosła mi sporo radości. Znów poczułam się czlowiekiem a nie osobą stojącą nad przepaścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ty jeste s wartosciowa osoba,kims wyjatkowym dla siebie ale musisz to odkryc:) tez mam z tym problem:9jestem surowym krytykiem dla siebie:( pracuje nad tym ale dluga droga przede mna chociaz widze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbirowy ciężko trafić w zwykłych sklepach spożywczych, a nawet w hipermarketach :( Zwykle w barze zamawiam tak, tutaj praktycznie w każdym pubie, klubie czy barze mają taki już :) Ale udało mi się kupić w Bomi, możliwe że w Almie też będzie :) Widziałam też w Makro i w Selgrosie, ale są albo 5l, albo 500 ml pakowane po 10 flaszek ;) Kobita - bo luźne pogawędki odciągają od złych myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to dowodzi o Twojej sile Kobitka..że jednak jest tyle prześwitów w tej ciemnej dolinie którą spacerujesz i słońce dochodzi i tam :) I czujesz ciepło promieni na Twojej twarzy i nie masz ochoty uciekać przed nimi i chować się w ciemnej dziurze, ale właśnie to ciepło poczuć na całej sobie :) bosz...przy makaronie zawsze się robię taka poetycka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie takich wielgachnych marketow nie ma;)ale rozejrze sie w mniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
"asak" wiem, wiem.... już mi to mówiło chyba 95% ludzi którzy mnie spotkali że jestem wartościowa i że są zachwyceni (przepraszam że tak mówie jakbym zadzierała nosa). No ale co z tego że taka jestem niby skoro musze moją wędrówkę przez życie prowadzić przez jakieś doliny ciemności. Wątpie czy do końca życia będę taka zadowolona z tej samotności nawet jak popracuję nad tym by sie nią cieszyć i nauczyć z nią żyć. Kiedyś zaczne marudzić i bede jakimś smutasem na zawsze. Będą o mnie mówić "o idzie ta co patrzy tylko w podłogę i nigdy sie nie uśmiecha. Nic dziwnego że jej nikt nie chciał" No i zmieniłam luźną rozmowę o 180%. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto nam samym najtrudniej w to uwierzyc ja sie zatrzymalam na pewnym etacie i ciezko mi wejsc w rzeczywistosc zegarek:D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita której już zabrakło sił
Zegarku przygotuj się na wyjazd do Szwecji jak tak dalej pójdzie. Nobel z literatury czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×