Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gmghmfghfgsdfgsdrer

Co was skłoniło żeby zagłosować na PO skoro podwyższyli podatki?

Polecane posty

Gość simian raticus
Wyższe emerytury i kuroniówki będą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze odnośnie prywatyzacji służby zdrowia, bo wiedze, ze Kaczyński wielu osobom zrobił wodę z mózgu. Prywatyzacja nie oznacza, zę za wszystkie usługi trzeba płacić. oznacza, ze zamiast miejskich molochów, gdzie wszystko jest miasta czyli niczyje powstają prywatne przychodznie, które normalnie podpisuja kontrakty z NFZ. Lekarze nie robią prywatnych fuch w czasie pracy ani nie stroją fochów, bo właściciel ma interes w przyjmowaniu pacjentów. W moim mieście sprywatyzowali wszystkie przychodnie. Jeżeli lekarz ma przyjmować do 17, to mogę przyjść za 10 i on mnie przyjmnie. Jeżeli nie, to bez łaski - są inne przychodnie. Tymczasem Kaczyński okłamał was, ze będziecie za wszystko płacić i że na tym polega prywatyzacja służby zdrowia, dlatego tak was to przeraża. jasne, zdaję sobie doskonale sprawę, w jakiej zapaście jest obecnie służba zdrowia. Przyczyn jest wiele - duże bezrobocie, duża ilość osób pracujących na czarno, przekupstwo lekarzy i marnotrastwo. Ale powiedzmy sobie szczerze, ze łatwiej zapanowac nad nieuczciwymi lekarzami w prywatnej przychodni czy szpitalu niż w publicznym, gdzie nikt nie ma interesu w oszczędzaniu i walce z nadużyciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm....
Po prostu nie lubię, jak ktoś robi ze mnie idiotkę. A taki jest ciągle przekaz panów z PiS-u: Jak masz inne zdanie, to jesteś omamiona mediami (ha, niemieckimi najpewniej), nie myślisz samodzielnie, nie znasz się. No głupia jesteś i już. Też jestem rozczarowana rządami PO. Wielu rzeczy nie udało im sie zrobić. Pewnie wielu nie zrobią podczas kolejnej kadencji. Zupełnie tak samo jak wszystkie poprzednie rządy. Ale gdyby przypadkiem zrealizowali swoje obietnice, to koszt ich spełnienia był najniższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigrant od 25 lat!
powiem krotko!!! jest mi was zal!!! rychy zdichy zbychy miry powrocily do koryta! bezrobocie wzrasta sluzba zdrowia jako taka nie istnieje emerytury?-mieliscie lezec podobno na dlugich wczasach w Hiszpani,a gdzie lezycie? jestem szczesliwy ze od 25 lat z malpim cyrkiem nie mam nic do czynienia! A poki co spadam na 3 tygodnie na Kanary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polny konik
a ja sie zapytam po kiego zakladacie takie topiki w tm dziale ????....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WybralamPO.
Co skłoniło? Ano to, że Kaczor zachowuje się jak człowiek chory na umyśle, zwariował po śmierci brata i co robiłby po przejęciu władzy? Toczył walkę z Rosją, w imię dobra brata, rzecz jasna. 'Podatki podatkami, premier nie ma monopolu na ich zmniejszanie- gdyby tak było każdy z polityków chciałby do tego dążyć. Nie twierdzę, że PO dotrzyma wszystkich obietnic i w Polsce będzie się żyło zacnie. Ale Polska jakby nie patrzeć rośnie w siłę, dużo się dzieje, kraj się rozwija, infrastruktura..a afery były i będą. No i niezadowoleni z ich rządów też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WybralamPO.
emigrant od 25 lat- szczęślwej drogi:) najlepiej z tych Kanarów nie wracaj, a przynajmniej nie do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiufhijref
PO to byl dobry wybor. problem polega na tym ze inne partie np. SLD nie wygralyby z PISem a gdyby PIS doszedl do wladzy to boj sie Boga..... nie rozumiem ludzi ktorzy glosuja na PIS. pojda do kosciolka i ksiadz na ambonie zeby glosowac na pis i juz leca. no az przykro sie robi.... . moze gdyby jarka nie bylo w tej partii to by cos osiagnela ale z nim to tylko by polske pograzyli i cofneli do sredniowiecza. czy wy nie ogladacie wiadomosci????? caly swiat uwaza ze kaczor to psychicznie chory czlwiek i nie mozna go doposcic do wladzy bo zamiast robic cos dla kraju bedzie 4 lata pieprzyl o smolensku i walczyl z wlasnym cieniem......................................ah dobrze ze PO wygralo a nie PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabic gnoja
pis cvalkiem nie przegralo w koncu jest na 2 miejscu i na szcczescie.co do prywatyzacji sluzby zdrowia?no coz niby jej nie ma,a za wiekszosc badan płace i tak.dzieki pis moi rodzice mieli prawo wykupu mieszkania w ktorym mieszkali od lat.chocby za to jestem im wdzieczna i dlatego oddalam swoj glos na pis.mieszkanie kupili bodajze za 5 tys?a sprzedac moga za kilkaset tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrzytybnek
idioci!!!!!!!!!!! glosowaliscie na po, za rok chleb bedzie 10zl ksoztowal!!! kur wa mac! jestescie nienormalni. od stycznia podwyzszenie podatkow i jeszcze od stycznia 2013 podwyzszenie. brawo . mozecie sami sobie pogratulowac. dobrze,ze zawijam sie z tego kraju. dosc tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus
Wyższe POdatki to większy dobrobyt! Zobaczcie jak Norwegia funkcjonuje albo United Kingdom! Raje na ziemi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie, ze nie macie zielonego pijęcia o funkcjonowaniu gospodarki. Jaki ma wpływ rząd na ceny? Istnieje cos takiego jak prawo popytu i podaży - mozna poczytać w internecie, nie jest trudne do zrozumienia. Mam wrażenie, ze trochę wam się myli sytuacja z socjalizmem, gdzie władza odgórnie narzucała obowiązujące ceny. Co do wykupu mieszkan - moja mam tez wykupiła je za bezcen, ale za rządów SLD. :D Po prostu była taka sytuacja. Obecnie mieszkania spółdzielcze i komunalne się kończą, więc nie ma już możliwości takiego wykupu. Mam do was pytanie, jak wy sobie to wyobrażacie - wzrost płac, spadek podatków, wzrost nakładów na służbę zdrowia, oświatę itd. A skąd brać pieniądze? W celu poprawy sytuacji finansowej należy zwiększyć wpływy i/lub ograniczyc wydatki. Mam wrażenie, że Kaczyński proponuje coś zupełnie odwrotnego. Jeszcze raz powtarzam - koniecznośc płacenia na leczenie nie wynika z prywatyzacji służby zdrowia, tylko ze zbyt małych nakładów na służbę zdrowia. Mylicie podstawowe pojęcia. Choć ja do dziś pamiętam kłamliwy spot wyborczy pisu, gdzie prywatyzacja służby zdrowia oznaczała koniecznośc płacenia za karetkę. A o to przeciez chodziło - aby okłamać wyborców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabic gnoja
no bo po nie kłamie nie?puknij sie.co chwila jakies afery,komisje sledcze.jak sie ziobro za dupe wzial zlodziejaszkom to go odsuneli,padł blady strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
a ja głosowałam na PO, bo mam nadzieję, że będą dalej wprowadzali reformy. Cztery lata mieli na rozkręcenie się, dałam im kolejne cztery na kontynuację. Żałuję, że PiS zdobył tak dużo głosów, bo uważam, że ta partia powinna iść w niebyt- doszli do władzy w dobrym okresie i wszystko spieprzyli!! A mieli szanse reformowac kraj! Jestem za prywatyzacją służby zdrowia- i bynajmniej nie oznacza to płacenia za wizyty!! Ani tym bardziej za karetkę( ŚMIECH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdzę, ze PO jest święte i wspaniałe i zrobi eldorado. Ale jeżeli mam wybór między grypą a cholerą, to wolę grypę. Z działalności pana Ziobry pamiętam jedynie robienie zadym, a potem tłumaczenie, ze on myślał, on nie widział o co chodzi, jemu się wydawało. Ile np. poszło pieniędzy na ekspertyzy odnośnie śmierci ojca Ziobry? Bo on - jak to zwolennik pisu - wietrzył wszędzie spisek i uważał, ze jego ojciec został otruty.:o I choć ekspertyzy mówiły co innego, on z uporem trzymał się tej teorii. Dla mnie Ziobro jest jeszcze gorszy niż Kaczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullshit !!!
a co w kampani po w 2007 roku było merytorycznego ? Nic, kompletnie. Pojechali po PISie, i na ich plecach właściwie wygrali wybory. Od 4 lat wmawiają ludziom że jak wygra PIS to bedzię klęska, zagłada etc. dzięki temu mają wygraną w kieszeni.co mogło zrobić PIS ? Dla przypomnienia w 2005 roku miała powstać koalicja PO _ PIS z której PO wycofała się po wyborach ( oszukała naród ) PIs nie mial wyjścia jak zawiązać koalicje z kimś innym co potem stało się jego przekleństwem.Rośnie w siłe ?Co z wyprzedaża majątku narodowego. co ze stoczniami. Wymóg uni ? To dlaczego Francja walczy o swoje stocznie i się nie poddaje się dyrektywom unijnym. Podwyzszenie stawki vat na artykuły dziecięce. Wymóg uni ? To dlaczego UK ma te wymogi w dupie i funkcjonują? Obecnie mamy podatki jak w skandynawi a płace jak w europie wschodniej. Szkolnictwo pada, służba zdrowia to fikcja. Autostrad nie ma, PKP siada a Grabarczyk dostaje kwiaty i oklaski. Afera hazardowa skrzetnie zamieciona pod dywan. Ustawa o ograniczenie zatrudnień w budżetówce nie zgodna z konstytucją tak by szybko przepadła. Dla przypomnienia - jedną z obietnic PO była mniejsza biurokracja i mniej urzędnikków. Tymczasem administracja rozrasta się jak grzyby po deszczu. Owszem coś się buduje tylko że z pieniezy unijnych które wywalczyło PIS ( w takiej a nie innej kwocie ). Nie pisze że PIs jest święte, ale propagada PO jest dla mnie nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaaaaaggg
mnie się śmiać chce, wcześniej jak robili głosowania przez neta każdy na palikota głosował i wiele mówili a jak co do czego przyszło patrze a tu PO wygrało.. śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego PO nie weszła do koalicji z PiS? Bo PiS chciało obsadzić wszystkie najważniejsze stołki, a Po dać same nieistotne resorty. Więc PO wycofało się z tego, bo to nie była koalicja na w miarę równych prawach. PiS obiecało koalicję z PO, a jak przyszło co do czego, to się wycofało, oszukując wyborców. I dlatego nie głosujemy na PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullshit !!!
bzdura. Dla przypomnienia przed wyborami było postanowiona gospodarka dla PO MSWiA dla Pisu. Po wyborach Tusk stwierdził że Jako szefa MSWia chce jednak Rokite a marszałkiem ma zostać Komorowski. Czyżby zdanie zmienił ? a może coś poszło nie po jego myśli ( był przekonany że to jednak on wygra wybory ) więc trzeba było zrobić coś by PIS nie miło realnych szans i czekać z boku. No akurat tutaj plan, realizacja i wynik zgodny z założeniem. Brawo premierze. szkoda że tak gładko nie idzie mu rządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość członek OKW
byłam w komisji i powiem wam że w naszym okręgu PIS spokojnie by wygrał gdyby nie jego wyborcy........nie wiem czy to nadgorliwość ale osoby głosujące na PIS kreśliły, mazały itp. po kartce z listą PO, były różne dopiski, komentarze. takich głosów mieliśmy 26% wszystkich kart z głosem na PIS. rozmawiałam z ludźmi z innych OKW i u nich o samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palikote
Z tego co pamietam pan Jarosław po poprzednich przegranych wyborach powiedział, ze jak nastepnym razem nie wygra to zrobi miejsce na stanowisku dla kogos mlodszego :) teraz po raz kolejny sie okaże jaki wasz Jarełe jest prawdomówny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość członek OKW
oczywiście były to głosy nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy nie dorosli do demokracji :P:P:P lubią byc trzymani za morde i cyckani na wszelkie sposoby ot dlaczego PO wygrało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeanneee lll
messol - podpisuję się;0 ale myślę, że przekonywanie sPISkowców nie ma większego sensu.... Mówią, że media to czwarta władza. Chociaż dziwi mnie, jak wielu ludzi w tym kraju NIE MYŚLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa, ja, natuerlich.
A nie przyszło ci do głowy, że ktoś te głosy celowo UNIWAŻNIAŁ, szanowny członku komisji??? Metoda stara jak reżimy, a jakże skuteczna! So poignant, so now... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa, ja, natuerlich.
Teraz macie za to zagwarantowaną wolność... Zwłaszcza słowa! I przekazu medialnego! :o Ach i do tego oczywiście bezpieczeństwo, bo przecież tylko niewygodni ludzie giną w NIBY wypadkach... Czujcie się szczęśliwcami i śpijcie spokojnie. Jest niemal jak na wschodzie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullshit !!!
bez obrazy a teraz mają zagwarantowaną ? Bo to chyba jakaś kpina. Jeszcze jedno gdzie na świecie w demokratycznej państwie prezydent mowi że wcale nie musi powierzyć misji tworzenia rządu zwycięskiej parti a swój wybór uzaleznia od tego kto wygra ? no gdzie ? To ma być demokracja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemal jak na wschodzie, czyli
wszystko pod kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemal jak na wschodzie, czyli
wszystko pod kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety w wiekszosci krajow
drogi w miastach i najblizszych okolicach sa w zaplakanym stanie..nawet w Niemczech czy Austrii..A pokazcie mi kraj,ktory w dzisiejszych czasach nie jest zadluzony??? Kraje takie jak Portugalia,Wlochy czy Wielka Brytania-ich dlug jest znacznie wiekszy.. Podatki sa jeszcze wyzsze niz w Polsce,sluzba zdrowia juz dawno platna(przynajmniej tlum babc nie siedzi pod gabinetami na plotach).. Cudze chwalicie a swego nie znacie...Dowiedzcie sie najpierw jak wyglada sytuacja w innych krajach,a potem narzekajcie jak to u nas jest zle.. Wole Tuska niz psychopate kaczora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×