Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gmghmfghfgsdfgsdrer

Co was skłoniło żeby zagłosować na PO skoro podwyższyli podatki?

Polecane posty

Gość gmghmfghfgsdfgsdrer

Jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rower biegowy Puky.
Osobiście nie znam nikogo kto by głosował na PO, ale i tak wiedziałam że ich przepchną. Zapytasz jak to? Ano po prostu. Żyjemy w azjatyckich realiach. Albo nie, w afrykańskich. Albo lepiej, na bliskowschodnich. :o Dlatego nasze głosy się nie liczą. Witaj w świecie nowego reżimu totalitarnego. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ludzie sa glupi i wierza
ze zlamanie obietnic wyborczych (bo przeciez i tak kazda partia to robi wiec nie bedziemy histeryzowac skoro nasi ulubiency tez to zrobili...) w imie ich wytlumaczen naaprawde mialo cel. przeciez PO chcialo dobrze zanim w ogole Polska o nich uslyszala, mieli takie swietne wizje! to musialo sie udac! no, ale przeciez to Polska wlasnie :( widzicie to, ze PO bylo w wiekszosci nie ma nic do rzeczy, bo przeciez oni zwyczajnie NIE MOGLI zrobic tak jak chcieli i obiecywali! podatki zamiast zrobic liniowy MUSIELI, po prostu musieli podniesc (choc Tusk sie zarzekal, ze poda do dymiski tego z jego partii, ktory przedstawi mu taki pomysl) inaczej sie tu nie dalo! oni w ogole teraz musza robic tak jak nie chca bo tak jest i koniec, ale ludu ciemny! wierz dalej w PO bo jak w koncu neda mogli zorbic tak jak chca, to NA PEWNO zrobia tak jak obiecywali, zeby zylo sie lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ich sklonilo?
grupa najlepszych PRowcow... media oczywiscie tez maja w tym udzial, bo przeciez skad by ten ciemny biedny lud wiedzial jakie partie sie licza najbardziej i na kogo najlepiej glosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo PO ma niezly pijar
dodaj - "niezalezne" :D media...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie głosowałam na PO, ale faktycznie mamy dziki kraj skoro ludzie głosują... bez obrażania Murzynów- jesteśmy 100 lat za nimi... Naobiecują: damy emerytury, żłobki, świadczenia, wybudujemy mieszkania i autostrady... A ludzie się cieszą bo to przecież fajnie że tak zrobią. Gorzej że potem od ludzi biorą pieniądze na te obietnice, a wszystko stoi w miejscu bo coś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rower biegowy Puky.
Nie bo coś tam, tylko własne sakiewki trzeba napełnić ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to piperzona
partia pracodawców zerujących na najbiedniejszych. Każdy najniżej postawiony obywatel zawsze będzie dojony do ostatniego gorsza, a pomoc jaką oferuje nasze państwo jest żadna. Zdychaj z głodu głupcze a my i tak wydoimy z ciebie pieniądze nawet po śmierci!!!!! Na po głosują tylko Ci których ich chore pomysły nie dotyczą, ba ktorym przynoszą one korzyści i Ci piep.rze.ni rolnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO to piperzona - zgadzam się z Tobą. Tylko kto ci zabronił zostać pracodawcą, który żeruje na innych????????? Masz pretensje, ze sie bałas zaryzykowac w zyciu i postawic wszystkiego na jedna kartę????? Wszyscy kiedys bylismy ludźmi prosto po szkole i stalismy przed wyborem co chcemy w zyciu robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo PO ma niezly pijar
zeby tylko to... NIe szkodza tylko szarym obywatelom, ale po prostu krajowi, podpisuja chocby bardzo "korzystne" umowy na gaz itp. Ech, szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to piperzona
ja nie narzekam na brak funduszy żyję w dostatku ale gołym okiem jak biedota jest wykorzystywania do zapełniania ich osobistych kieszeni. nie oceniaj mnie i nie zniżaj do najniższego szeregu szarych ludzi którym co miesiąc brakuje do 1szego tylko po mojej wypowiedzi. to moja ocena partii. poza tym bulwersuje mnie przepis wysyłania 6latków do szkoły jak i opłat za przedszkola wprowadzone od września tego roku. to dla mnie absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to piperzona
a=gołym okiem widac*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
co mnie skłoniło? to, że nie na podatkach świat się kończy, że poza tym, że podniesienie podatków mi się nie podobało to inna działalność Tuska mi odpowiadała, widzę, że Polska się rozwija, dużo się buduje i żyje mi się nieporównywalnie lepiej niż za Kaczorów, a więc jestem zadowolona z wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to piperzona
tak buduje się a za co ? za pieniądze podatników i zaciągnięte kredyty które my będziemy spłacać. Nie zdziw się że za wybudowaną, świetna autostradę również będziesz musiała płacić o ile będzie Cię stać bo uwierz mi niedługo paliwo 1l będzie po 6-7-8-9zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka mamy29
też głosowałam na PO nie wyobrażam sobie kaczora w tej roli i jego zakłamanej bandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka mamy29
PO to piperzona-to będziesz chodziła na piechotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka mamy29
po to płacimy podatki żeby coś z tego było między innymi drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
paliwo kosztuje tyle samo wszędzie, a niestety ale autostrady obiecali wszyscy i gdyby ich NIE budowali to też byście mieli pretensje, że nic nie robią :) trzeba OBIEKTYWNIE przeanalizować rządy pod kątem tego kto zrobił by coś lepszego dla kraju i dla mnie. Ja wiem, że najlepszy dla mnie jest Tusk, a najgorszy był i byłby ponownie Kaczyński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka mamy29
Rower biegowy Puky. ja nie znam nikogo kto głosował na pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo PO ma niezly pijar
Ano wlasnie to rzeczowe argumenty PO-wcow: Tusk jest fajny, bo Kaczor (sic!) jest bee. A konkrety, spojrzenie na realia, program wyborczy? To zbyt skomplikowane dla wiekszosci spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rower biegowy Puky.
Rozwija się? Hahaha! W tempie ślimaczym chyba. :D Wiesz na ile ten rząd zadłużył kraj? Jeszcze twoje prawnuki będą spłacać. :D Skąd się biorą tacy naiwni, ja się pytam? Umowy energetyczne to tylko jeden z przykładów. Szkoda, że nikt nie pamięta już prób prywatyzacji służby zdrowia, całego sektora bankowego i lasów polskich... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to piperzona
nie nie będę chodzić na piechotę, uważam żeby zabrali się za drogi krajowe. Większość z nich jest w opłakanym stanie a miasta nie mają pieniędzy na ich modernizację. Mieszkam w dużym mieście i co 2 ulica jest tak zadziurawiona że szkoda gadać. Niby naprawiają ale co z tego jak takim gównem że szok (mój ojciec zajmuje się wykonywaniem i badaniem odwiertów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo PO ma niezly pijar
Oj tam nikt. Jakies 30 procent spoleczenstwa na szczescie dobrze pamieta. A PO-wcy tez kiedys sie obudza (no, poza tymi, ktorzy wyciagaja po prostu wlasne korzysci), szkoda, ze kraj bedzie juz w ruinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rower biegowy Puky.
Calineczka idź kochanie odrób lekcję na jutro, żebyś w przyszłości dobrą szkołę skończyła, wiedzę nabyła i nie wychodziła w rozmowie na totalną blondynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to piperzona
poza tym myślisz że niby czemu musieli podnieść podatki? bo narobili takiej kupy po której nie umieli własnoręcznie spuścić wody! łatanie dziury budzetowej także słabo im idzie ale na emerytury dla rozbitego samolotu prezydenckiego się znalazły! PAństwo debilów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
musieli podnieść podatki bo PiS narobił "takiej kupy" o jakiej piszesz... dopiero PO musiało naprawiać wszystko co Kaczyński spieprzył... dotyczy to między innymi dziury budżetowej spowodowanej bezmyślnym obniżeniem podatków, bez zabezpieczenia finansowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rower biegowy Puky.
Następna się urwała z konopi. Gdzieś ty takie bajki wyczytała dziecię miłe? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brezniewlll
widzę sami wielbiciele pis-u się zebrali :D na szczęście nie doszli do władzy z rozchwianym emocjonalnie starym kawalerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo PO ma niezly pijar
Kolejny rzeczowy argument... Jakies jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×