Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gmghmfghfgsdfgsdrer

Co was skłoniło żeby zagłosować na PO skoro podwyższyli podatki?

Polecane posty

Gość ja86sia
"dziecię" to może Ty jesteś skoro podstawowych informacji choćby w necie nie umiesz wyszukać... nie wystarczy puste słuchanie pana prezesa, który mówi to co jest dla niego w danej chwili wygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brezniewlll
wygrał lepszy :) chyba nie możecie tego zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo PO ma niezly pijar
Oprocz "netu" (ciekawe jakie portale) proponuje wyszukiwac "informacje" w GW i na TVN. Na dobranoc zamiast bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to piperzona
Ja za Pisem również nie jestem kaczka mnie irytuje a zaufanie jakim go darzę to -100%. Pisiory za dużo lgną w kościół którego ja nie popieram. Klechy nie powinny się mieszać w sprawy państwowe takie moje zdanie. niech siedzą w kościele i tam uczą swych mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo PO ma niezly pijar
wygral lepszy- LOL Wygral ten, na ktorego spoleczenstwo glosowalo (albo i nie, ale to inna kwestia). Tylko tyle. Nikt nigdy nie twierdzil, ze demokracja to idealny system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rower biegowy Puky.
Ach, w necie. No tak... Jakżem mogła się nie domyślić. :o Idź dziecię i nie pleć więcej. PS Od kiedy to stan cywilny ma jakiekolwiek znaczenie w polityce? Myślałam, że raczej wiedza i wykształcenie, których to atrybutów ewidentnie brak tym, których tu tak popieracie, przytaczając argumenty na miarę znanych z dowcipów blondynek. Jak was czytam, przychodzi mi do głowy tylko jedno - jaki kandydat, tacy wyborcy. Poziom 1/10. :P Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rower biegowy Puky.
Moim zdaniem głosy społeczeństwa się w tej kwestii nie liczą i wygrał ten którego przepchnięto, bo tak miało być. Taki plan reżimu. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo PO ma niezly pijar
Wyksztalcenie mialoby miec znaczenie? No co Ty? Zauwazyliscie oczywiscie ;) ,ze na listach wyborczych byly podane podstawowe info o kandydatach - np. Donald Tusk, historyk... Pomineli jedynie Kaczynskiego wyksztalcenie - tak bardzo bolalo przypomniec spoleczenstwu,ze jest doktorem prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to piperzona
do póki po nie zajmie się rolnikami do tej pory będą mogli cieszyć się dobrą pozycja. niestety większościowo przeważają właśnie ci o których wspomniałam nie atakując ich zyskują ich "sympatię i zaufanie". stojąc w ich pozycji lepiej ich udobruchać niż naważyć sobie piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo PO ma niezly pijar
Dobrej nocy zycze wszystkim trzezwomyslacym. A przebudzenia zycze pozostalym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brezniewlll
Rower biegowy Puky.-ić słuchaj radia ma-ryja razem z prezesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urdhkuy7trdr
W dodatku PO sprywatyzowało służbę zdrowia a ludzie nadal na nich głosują. Nie rozumiem tego. Wcześniej za wizytę u lekarza nic nie płąciłąm a teraz taka wizyta kosztuje mnie aż 50 zł. Ile mogłabym mieć za to fajnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna jest glupota narodu
okrutne jest to ze ludzie wierza w net, media, tv... a nie maja wlasnego zdania, daja sie manipulowac kazdemu nota bene ciekawe dlaczego nikt nie podaje sondazy dla mniejszych partii ktore startowaly w wyborach :P w moim okresu bylo 8 list wyborczych a sonadaze dotycza 6? co z reszta? jakos nei chce mi sie wierzyc by nikt na nich nie zaglosowal jawne oszustwo :D ale ludzie i tak uwierza w byle gowno co uslysza w mediach:( smutne ze kraj rozlatuje sie na naszych oczach nikt nie zauwaza tego ze place maleja a wszystko inne drozeje, produkty podstawowej potzreby mamy w identycznych cenach co za granica zachodnia a place co najmniej pieciokrotnie nizsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nic nie dzieje sie z
przypadku. to ze nie podano tych informacji o wyksztalceniu, ktore sie zreszta celowo notorycznie przemilcza w mediach, czy to ze w wywiadach dawano sie swobodnie wypowiadac panom z po, a panom z pisu notorycznie przerywano co slowo, byle dobrnac do konca czasu emiyjnego (slowo daje, ze tego az sie nie dalo ogladac i sluchac i chyba tylko kretyn nie zauwazyl ze bylo to celowe), wreszcie to w jakim foyer zebrali sie dzis po-wcy, a w jakiej biednej sali pis-owcy (za kampaniami po stoja duze pieniadze wplywowych grup interesu, ktorych sa marionetkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nic nie dzieje sie z
* emisyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brezniewlll
widocznie pis za mało się nachapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to piperzona
bo unia nas cisnie tylko szkoda że w jedną stronę. na obronę zawsze jesteśmy porównywani z innymi państwami uni. u nas zawsze najtaniej. do płacy nikt nie porównuje bo lepiej sprawy niewygodne przemilczeć. służbe zdrowia już pomijam zawsze była w rozsypce tylko szkoda że ceny badań "na własną rękę" drożeją z dnia na dzień...no i lepiej dobrać się do refundowanych leków dzięki temu prawdopodobnie od stycznia starsi ludzie przeżyją koszmar. no cóż lepiej jeszcze dorabiać się na chorych starych i kalekich...oni wiele państwu nie zapłacą a tylko ono musi dokładać do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brezniewlll mama nie wola na
kakao? lekcje odrobione? dobranocka obejrzana? slowo daje, ze tak dlugo jak beda istniec tacy slepi kretyni, jak ten tu wyzej i kilku podobnych, to ten kraj bedzie sie pograzal w wielkiej kalkuckiej dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
sprzeczacie się o pis i po pomyślcie lepiej o palikocie...to jest dopiero tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tragedia. nie wiem kim sa
ci jego wyborcy, ale fajnie byloby ich zobaczyc. ciekawe co to za nisza narodowa. eco homo tree hugging vego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjmdatjamj
PiS to partia nienawiści, gdyby wygrali, byłaby wojna z Rosja i Niemcami. Kaczor jest złym człowiekiem, ta partia to mafia z własnym radiem. A Po dużo zrobiło, naprawdę walczą, by dobrze sie żyło. Teraz żyje sie ciężko bo na świecie bida, państwa zbankrutowały, a my sie trzymamy. Gdyby za Gierka takie długi nie powstały, to teraz byśmy mieszkali w krainie mlekiem i miodem płynącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to piperzona
ciekawa jestem czy wy głosowaliście i za kim sld?pjn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to piperzona
ja jak pisałam nie jestem ani za po ani za pis ale czy na pewno po jest takie wspaniale jak niektorzy wypisuja moja ocena jest niesty negatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo PO ma niezly pijar
"PiS to partia nienawiści, gdyby wygrali, byłaby wojna z Rosja i Niemcami. Kaczor jest złym człowiekiem, ta partia to mafia z własnym radiem. A Po dużo zrobiło, naprawdę walczą, by dobrze sie żyło." I tu sie zgadzam - za rzadow PO swietnie sie zyje Rosji i Niemcom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjmdatjamj - nastepna co
nie zna sie ani na ekonomii, ani historii, tylko przeczytala jeden z bardzo 'neutralnych' atrykulow w necie/gazecie. smiac mi sie chce z takich. serio. wiedzy to nie ma, ani wlasnego zdania ...ze juz o wyciaganiu logicznych wnioskow nie wspomne. :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bullshit !!!
jak walczą ? Bo może ja czegoś nie widze ? co miesiąc oddaje do państwa 2500 zł. W tym zus. Co z tego mam ? Jedno wielkie G. Nawet lecze się prywatnie bo służba zdrowiaa to kpina.Podwyższonne stawki na artykuły dziecięce, zero szans na żłobek ale do pracy trzeba wracać by oddawać comiesięczną danine :) Wojna z niemcami i rosjanami ? A może w końcu zaczelibyśmy traktować się po partnersku a nie służalczo machać ogonkiem jak nam zagrają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjmdatjamj - nastepna co
"A Po dużo zrobiło, naprawdę walczą, by dobrze sie żyło. Teraz żyje sie ciężko bo na świecie bida, państwa zbankrutowały, a my sie trzymamy." argument na miare przedszkolaka. :D faktycznie duzo wiesz o ekonomii, gosporace, kryzysie i powiazaniu polski z karajami ktorych krysys naprawde dotyczy. oj duzo. :D no matko kochana... herbata mi poszla nosem, tak sie usmialam to jednak prawda. takich ma po wyborcow. prostych i niewiele rozumiejacych. :) takimi da sie idealnie manipulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo PO ma niezly pijar
A ja jeszcze jestem ciekawa, gdzie to sie zyje tak ciezko poza Polska? Ktore to panstwa tak dotknal kryzys,ze obywatelom krzywda sie dzieje? Moze Grekow, ktorzy beda musieli ZACZAC placic podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ci powiem, dlaczego głosowałam na PO. PiS doszło do władzy, kiedy na swiecie była pomyślna koniunktura, a w kraju doskonała sytuacja spowodowana wejściem do UE. Jest to idealna sytuacja do przeprowadzenia reform, bo ludzie żyjący we względnym dobrobycie (jak na nasze warunki) mniej odczują ich drastyczność. Jedyne, co w tym czasie zdołało zrobić PiS to rozpętać wojnę polsko-polską, wietrzyć spiski, wyciągać teczki i haki, inwigilowąć niewygodne dla nich osoby. Poza rzuceniem ochłapu w postaci becikowego, w sferze gospodarki nie zrobiło nic. PO nie jest wspaniałe, zgadzam się, jestem bardzo rozczarowana ich rządami, ale przynajmniej nie ma w nich tej nienawiści, ksenofobi, antysemityzmu. Nie będę głosować na partię, która twierdzi, ze zachowuje wartości chrzescijańskie, a słowo "Żyd' jest dla nich inwektywą. Nie będe głosowac na partię, która ma w nazwie słowo "Prawo", a jej parlamentarzyści chodzą do więzienia odwiedzać bandytę, żeby zdobyć głosy innych bandytów. Nie będę głosować na partię, która przypadkową śmierć człowieka wykorzystuje do swoich brudnych celów. I innych przyczyn jest jeszcze mnóstwo, wystarczy trochę pomyśleć. I uprzedzam "argumenty" - nie czytam GW ani nie oglądam TVN. Nie jestem równiez ruskim agentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obiecują gruszek
na wierzbie jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×