Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gmghmfghfgsdfgsdrer

Co was skłoniło żeby zagłosować na PO skoro podwyższyli podatki?

Polecane posty

Gość mireczkaa
a ja powiem tak: Zarabiam tyle, że spokojnie odkładam- teraz inwestuję bezpiecznie, ale bywało już ryzykownie:) W pracy mam dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne- nie mam więc problemu z kolejkami czy płatnymi usługami. Dzięki prywatyzacji służby zdrowia rodziłam za 300zł mając full opiekę i znieczulenie. Sama steruję swoim życiem- nie chcę nic od Państwa. Byleby mnie nie blokowało! A za czasów PiS-u człowiek się bał! Hasło Jarka "Uczciwi nie mają się czego bać" jakoś mnie nie przekonywało :) Dobrze, że wygrało PO bo nie będzie znowu tej atmosfery podejrzeń, donosów. Można normalnie żyć. I tyle w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moje miasto nie zmienilo sie Jesteś tak naiwna, że nie wiesz o tym, że przedsiębiorstwa zagraniczne mają zagwarantowane ustawą podatkowe zwolnienia i ulgi inwestycyjne, jakim nie podlegają firmy polskie? Ordynacji Podatkowej nie masz, że cię to tak dziwi, czy co? A czy Geant płacił to możesz chyba sama wydedukować, prawda? Minął okres za który przysługiwały ulgi i zwolnienia, trzeba było zacząć ponosić koszty, toteż nadszedł czas zwinięcia żagli z PL." Widzicie, jak rozumują zwolennicy pisu, tak jak ta osoba powyżej. Pytam czy wie na 100% czy Geant nie płaci podatków i jakich podatków,a ona mi pisze, ze mam sama wydedukowac. I większość podawanych przez nich "faktów" bierze się z ich "dedukci". na doadtek pisze, ze te ulgi wynikaja z ordynacji podatkowej. :D Ja rozumiem, że ordynacja podatkowa nie jest komiksem, ale po co ktoś, kto jej nigdy w zyciu nie widział nawet pzrez szybę się wypowiada na jej temat? Tak wygląda dyskusja z pisem - z jednej strony fakty, z drugiej wyobrażenia i dedukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ich wieczne klepanie o ogłupianiu przez "polskojęzyczne media" kontra ich wiedzy wprost Od Ducha swiętego i obiektywne, nieskażone poglądami myślenie byloby może i śmieszne, gdyby nie było już nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
messol no a jak - nas ogłupia tvn, a oni oglądają tylko i wyłącznie bezstronną tv trwam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to lotto
messol - widzisz PiSiorom nie przetłumaczysz. Oni maja inne wyobrażenie o świecie, żyją w wyimaginowanym świecie w którym nawet Salom w z pustego naleje! :P a już przykład o sklepie osiedlowym jak i wyrobach mięsnych z masarni jej wujka, jest pożal się Boże i woła o pomstę do nieba! Laska ma horyzonty tak samo ograniczone jak i prezes Pis. Oni wiedzą to co chcą wiedzieć i żadne argumenty do nich nie docierają. Oni by wszystkim wszystko dali, tylko ciekawe skąd na to wezmą? prosty przykład jak budowa cepa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to lotto
* Salomon z pustego naleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurraaaa PO górą!!!!
ufffff PiS przegrało i można wyjść dziś bez obaw z domu, że CBŚ, CBA czy kij wie co jeszcze będzie się na mnie zasadzać :))) uuufff i telefon też nie jest na podłuchu, a tv trwam nie zawładnęła wszystkimi stacjami!!!! UFFFF DZIĘKI CI BOŻE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×